Mercedes-AMG E63 (2016) 4.0 turbo V8 ile kasları

By | Eylül 29, 2018

► Yeni 2016 E63 AMG
► Yeni spyshots 570bhp V8 yakalayın
► Gelecek Sedan, emlak, coupe ve cabrio

Stuttgart’taki mühendisler 2016’dan itibaren yeni E-sınıfı aileye doğru ilerliyorlar ve en yeni casus fotoğraflarımızda yakalanan bu yeni Mercedes-AMG E63 performans sürümü ile yönetici otomobilleri bir kez daha taçlandırılacak.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu rozet yanıltıcıdır: Bu son derece hafif gövde yapısına sahip 6,2 litrelik doğal olarak emilmiş V8 kuşatma yoktur. Bunun yerine Merc, GT spor otomobilinden ve C63 AMG küçük kardeşinden aldığı en son turboşarjlı V8’e uyuyor .

Kaynaklarımız, E-sınıfında 570bhp’ye kadar çıkabileceğini, düşük dörtte 0-62mph ile birlikte bazı oldukça olağanüstü ivme rakamları için yeterli olacağını göstermektedir. Bazı M5 bashing için mükemmel …

BMW 5 serisi vs Mercedes E-class yönetici kepçe için buraya tıklayın.

Dört tekerlekten çekiş ve diğer teknik değişiklikler

MRA arkadan çekişli mimarinin en son iterasyonuna dayanarak, yeni E sınıfı ürün yelpazesi, E63 de dahil olmak üzere aralığın çoğunda 4Matic 4wd seçeneklerini kullanacak. Ancak korkmayın: AMG versiyonu, arkadan direksiyon hakimiyetini isteyenler için iki tekerlekten çekiş formunda kalacaktır.

Modüler MRA platformu, alüminyuma daha fazla dayanarak, keresteciden 100kg fazladan kırparak, elektrikler şimdi 48v sistemi ile güçlendiriliyor. Her ikisi de yakıt tasarrufu ve daha düşük CO2 emisyonları için bir araya geliyor.

2015’in İngiltere satışlarının 2016’da başlaması öncesinde 2015’in sonlarında gösterileceğinden, yeni E sınıfı ürün serisinde bir dizi teknoloji bekliyoruz. V6 motorları düz altılar için daha düşük modellerde aşamalı olarak çalışıyor; Comand tokatlamak ve jest kontrolü alır; artırılmış gerçeklik ve kafa-up görüntüler yıpranmaya girer; Hatta sizin için trafik ışıklarını okuyacaktır.

Büyük frenler, 2016 Mercedes-Benz E63 AMG seramiği

Her vücut stilinde bir E63

E sınıfı ürün yelpazesi genişlemeye devam edecek ve E-sınıfı Coupe’yi (kod adı C238) ilkbahar 2017 ve Cabrio (A238) sonbaharında bekliyoruz – ve bunlar arasında daha berrak bir su oluşturmak için boylarında büyüyecekler. C sınıfı iki kapılı meslektaşları.

Ve elbette E sınıfı, dört kapılı coupe ve Shooting Brake versiyonları da dahil olmak üzere CLS spin-off serisini yeniden üretecek. Her türevin E63 AMG tedavisini sunması muhtemeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir