MatePad Pro 2 için hazırlıklar tamam

Weibo’daki popüler sızıntı haber hesabından gelen bilgilere göre bir değil altı yeni HUAWEI ürününün lansman tarihlerini açıkladı . Bunlardan ikisi Mayıs ayında, ardından dört tanesi Haziran ayında duyurulacak. Şirketin bu kadar hızlı ve çabuk davranmasının nedeni ise ilk çeyrekte istenen seviyede büyümenin gerçekleşmemiş olması. Firma yeni ürünlerinin tanıtımı ile beraber hızlı bir şekilde yükselişe geçmek istiyor.

Gelecek Huawei tüketici ürünlerinin listesi ve Çin için lansman tarihleri burada.

o19 Mayıs

HUAWEI Children’s Watch 4X New Bright Model
HUAWEI Body Fat Scale 3 Pro

o2 Haziran

HUAWEI MatePad Pro2
HUAWEI Watch3
HUAWEI Watch3 Pro

o19 Haziran

 New HUAWEI MateBook

Tüm ürünlerden yalnızca HUAWEI Watch3 serisi ve HUAWEI MatePad Pro2 hakkında bilgi sahibiyiz. Bu cihazlar HarmonyOS’u çalıştıracak ve ikincisinin, şirketin kendi geliştirdiği işletim sistemiyle birlikte kutudan çıkan ilk Huawei ürünü olması bekleniyor.

Ayrıca, tablet iki boyutta (12,2 inç, 12,6 inç) mevcut olacak ve HiSilicon Kirin 9000 SoC ile güçlendirilecek. Öte yandan, akıllı saatler üçüncü taraf uygulama desteğine ve bir eSIM varyantına sahip olacak.

Son olarak, yeni HUAWEI Çocuk Saati 4X yalnızca renk açısından farklılık gösterebilir ve dizüstü bilgisayar söylentileri HUAWEI MateBook 16 olabilir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir