Londra’da görülen Honda Civic Type R (2015) prototipi

By | Eylül 2, 2018

Serendipity harika bir şeydir – yeni Honda Civic Type R modelinin prototip versiyonu, sadece Londra’nın merkezinde iken CAR fotoğrafçı Richard Pardon tarafından sağa doğru sürdü. Ve hayır, önceden ayarlanmış bir kurulum değildi; Bu çekimler doğrudan iPhone’undan geliyor.

Şaşırtıcı derecede ince bir prototip sargı ve Oxford Circus’un çevresindeki zorlu sürüş yollarının bariz alameti göz önüne alındığında, otomobilin başkentteki görünüşünün sadece yeni Civic Type’un ötesindeki Honda’nın parçası üzerindeki bir profil yükseltici tanıtım gösterisi olabileceğini tahmin ediyoruz. R, 2015 yılında piyasaya sunuldu. Dükkanlara yapılan bir iş gezisinde felaketle yanlış yönlendirilmiş bir girişimden ziyade.

Ya, ya da mühendisler, Nürburgring tur rekoru denemesinden vazgeçtiler ve şimdi Tip R’yi çukurlar üzerinde mümkün olduğunca rahat hale getirmeyi amaçlıyorlar. Fakat bu alaşımların büyüklüğü (en az 19 tane ne var?) Ve çok sınırlı miktarda kemer boşluğu göz önüne alındığında – sıcak Civic ‘in yol kucaklayan sürüş yüksekliğini ve adaptif sönümleyicilerindeki süspansiyon mesafesini azalttığını – şüpheliydik.

Honda Civic Type R: İngiltere’de yollar için fettlediliyor?

Artı tarafta, Birleşik Krallık’ta kayıtlı bir Tip R prototipinin varlığı, bazı yerel elleçleme değerlendirmesinin yapıldığını göstermektedir. Hangisinin, Honda’nın sıcak servis başarısı söz konusu olduğunda İngilizlerin satın almasının önemini unutmamış olduğunu ima ediyor. Yaşasın.

GÜNCELLEME: Günümüzün Londra’daki görünümünün aslında Tip R’nin değerlendirme sürecinin bir parçası olduğunu öğrendik. Direksiyondaki adam Synchro Motorsport takım prensibi ve sürücüsü, Alyn James; Synchro Motorsport, Honda’nın Swindon’daki fabrikasında bulunan ‘gönüllü’ yarış takımıdır. Honda ürün geliştirme sürücüsü olarak diğer rolünde, James son zamanlarda tüm Avrupa’da Tip R’yi test ediyor.

Muazzam arka kanat ve tıknaz kutu kemerleri de üretim dışı bırakıldı. Hızlı aile beş kapılı mevcut mahsulün çok utangaç ve emekli olduğunu düşünen herkes için iyi haber.

Birisi hala bunu düşünüyor, değil mi?

Daha fazla bilgi için, 276bhp’den fazla 2.0 litrelik turbo motor ile güçlendirilmiş olan 2015 Honda Civic Type R, daha önceki hikayelerimizdeki zevkiniz için kullanılabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir