Lamborghini Huracan Performante Spyder: Üst Düzey Heyecan Yaşamak İsteyenlerin Tercihi

By | Nisan 27, 2018

Aklım gider aklına diyeceğiniz harika bir otomobil (acaba otomobil diyerek haksızlık mı ediyoruz ?). Hayallerinizin ötesinde diye bir slogan var bu slogan tam bu araç için söylenmiş diyebiliriz çünkü hayal bile edemeyeceğimiz özellikler ve görünümle dolu neyse çok uzatmadan konuya geçelim. Miami Bulvarı’ndaki eve doğru gözüken bir parça vuruşlu süper araba mı istiyorsunuz? Lamborghini’nin cevabı var: yeni Huracan Performante Spyder.

En hızlı Huracan üstü dönüştürülebilir ve sadece 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez yapıldı.
Sert bir Cabrio… Bu nasıl mantıklı mı?

Biz mücadele ediyoruz, ama bu iyi göründüğünde çelişen ideolojileri gözden geçirmek kolaydır. Yumuşak top çatısından başka – muhtemelen ağırlık merkezini tutmak için seçildi – görsel olarak coupe’den biraz değişti.

Huracan Performante Spyder iç

Performante Spyder, bir alüminyum ve karbon fiber şasi ve Lambo’nun gelişmiş kompozitlerinin yapımında liberal kullanımını kullanıyor. Lambo’nun ALA’sı veya Aerodinamica Lamborghini Attiva, aerodinamik teknolojisi de burada.
Ne kadar hızlı?

201mph nasıl çalışıyor? Bu, saatte bir mil daha yavaştır.

Bunun nedeni, 5.21 litrelik doğal olarak emilmiş V10’un 631bhp’yi çalması ve Performante Spyder’ı 3.1 saniyeye çıkarması, sadece hard diskten 0.2 sn daha yavaş olmasıdır.

Tüm bu itiş, yedi vitesli bir DCT ve Haldex diferansiyel ile dört tekere de yönlendirildi ve 2017 Cenevre gösterisinde ortaya çıkan Huracan Performante kupasından sadece 75 kilo daha ağırdı.


Ne kadar?

Henüz bilmiyoruz, ancak 2018’de daha sonra satışa çıktığı zaman 200 bin sterline mal olacağını düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir