Kia, bir sürücü aracı oluşturur! GT konsepti 2017 yılında üretime geçti

► 2011 GT Concept gerçek oldu
► 2017’de satışa açılan dört kapılı coupe
► Global araba, İngiltere’ye gelecek

2011 Frankfurt Otomobil Fuarı’ndan Mazda” rx-8> tarzı payandasız kapılar daha geleneksel portallara değişti. Orijinal GT konseptinin tasarımı, Kia’nın tasarım direktörü ve aynı zamanda üretim otomobili ile yakından ilgilenecek olan eski Audi adam Peter Schreyer tarafından yönlendirildi.

Dayanıklılık testi için büyük olasılıkla arkadaki çekme çubuğuna fazla dikkat etmeyin. Transmisyon bileşenlerini stres testi yapmak için ağır treylerlere prototipleri bağlamak yaygın bir uygulamadır.

Kia, bir rwd performans aracı oluşturmak için bir tür platform paylaşımı yapması gerekmeyecek mi?

Kia’nın ortak şirketi Hyundai , Hyundai’nin” yeni performans modellerinin> şasi geliştirmesinden sorumlu eski BMW M bölümü mühendisi Albert Biermann, yeni Kia’nın süspansiyon ve kullanımının geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Bu Genesis’in koşu ekipmanını alacağı anlamına mı geliyor?

Genesis modelleri 360 bgp’den daha fazla olan 3.3 litrelik ikiz turbo V6’ya sahiptir. Ve bir V6 turbo orijinal GT Concept bir Genesis türetilmiş 3.3-litre turbo V6 ve sekiz vitesli otomatik şanzıman, gelişmekte özellikli CAR 2011 yılında Kia Namyang testi tesisinde kıdemli mühendislere sohbet zaman bir gelecekte spor otomobil projesi için mooted motoru oldu bir göğüslü 390bhp.

Yeni modelde bir V6 bir dizel seçeneği olacak gibi bir özellik taşıyor. V8 benzinli ve daha küçük dört silindirli bir benzin de tartışılıyor. Yeni model küresel bir otomobil olacak ve ABD ve Orta Doğu’nun yeni modelin en büyük pazarları olması muhtemelken, aynı zamanda hem benzin hem de dizel güçle Birleşik Krallık’a gelecek.

Üretime girdiğinde ‘Stinger’ adını kullanmaya başladığını söyleyen GT’nin, 2017’de tam olarak açıklandığı zaman daha fazla şey öğreneceğiz. Aynı yılın sonuna doğru showroom’lara gelmesini bekleyin.

Kia GT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araba Geek!
#Üst