Category Archives: Volvo

Volvo XC90 Mk3 nedeniyle 2021 – sadece hibrit ve EV

► Yeni 2021 Volvo XC90 ► BEV ve PHEV güç aktarma organları ► ABD’de inşa edilecek Volvo’nun üçüncü nesil XC90 SUV, İsveç otomobil markası tarafından onaylanan 2021 yılına ulaşacak. Ayrıntılar zeminde zayıf ama CAR, SUV alıcılarının yeni SUV tam olarak ortaya çıktığı zamanki iştahını çekecek bir kaç benzersiz ayrıntıyı ortaya çıkardı. Peki, yeni 2021 Volvo… Read More »

Bu Volvo V60 Polestar Engineer T8 mı?

► V60 Polestar test edildi ► İsveçliler, AMG hattı rakiplerini kapattı ► Dikkat, Audi RS4 s%C3%BCr%C3%BClen“>yeni bir performans paketi olan Porsche” panamera sport turismo> vagonu dahildir. V60’ın keskin çizgilerinin agresif C63S tarzı bir vagonun görünümünü verdiğini düşündük ve şimdi fotoğrafçılarımız tam olarak bunu yakalamış olabilirler; CAR’ın snappers’ı V60 testinin bir performans versiyonunu yakaladı. Araba kamufle… Read More »

Volvo XC40 SUV şunları söyledi: yeni crossover’ın iç mekanında ilk bakış

► Yeni 2017 Volvo XC40 İsveç firmasının ürün serisinde ► En küçük SUV ► yepyeni CMA mimarisi üzerine inşa edilmiştir Yeni Volvo XC40’ın iç kısmına göz atın, casus fotoğrafçılarımızın izniyle. Yeni küçük SUV, oldukça ağır gövdeli kaplamada yeniden görülüyordu, ancak bu sefer yeni iç mekanın neye benzediğini görebiliyoruz. Volvo otomobilleri ve yeni XC60 modellerinde görüldüğümüz… Read More »

Volvo XC90 LWB test kesmek: süper boyutlu bir SUV geliyor

► LWB Volvo XC90’ın S resimleri ► Garip test katır scooped ► Gerilmiş SUV, pick-up veya Popemobile? Bu sıra dışı görünen Volvo XC90 test cihazı, İskandinavya’da test edilmeye başlandı. Bu da İsveçlilerin yeni bir SUV türünü okuduklarını gösteriyor. Doğru bir LWB XC, Volvo’nun Asya mülkiyeti ile mantıklı olabilir mi? Geely, Çin’deki popüler şoför pazarına yönelik… Read More »

Araba gizlemesi yanlış gittiğinde: mermi dolu Volvo XC60

► Next-gen Volvo XC60 casus ► mermi piercing ile tamamlayın! ► prototip gizlemek için garip araba camo Araba prototiplerini kamufle eden uçsuz bucaksız fare ve fare oyunlarında , İsveçliler fantezi elbise departmanına yepyeni bir bölüm keşfettiler: hizmetlerini gördüklerine benzeyen panellerde gizli yeni arabalarını gizlediler bir savaş bölgesinde. Bu yeni 2017 Volvo XC60 , Hollanda’da Amsterdam… Read More »

Volvo V90 Cross Country’e ilk bakış: V90 dünyaya açılıyor

► İlk bakış V90 Cross Country ► Yepyeni V90 mülküne göre ► Yükseltilmiş sürüş yüksekliği, yeni tamponlar Tüm gözler Volvo’nun yeni piyasaya sürdüğü V90’dayken , İsveçli üretici zaten sonlandırılmış Cross Country versiyonuna son rötuşları koyuyor. Öyleyse plastik kemerler, daha büyük sürüş yüksekliği, evet? V90 Cross Country’in XC70 gibi önceki Cross Country modelleri ile aynı tarifi… Read More »

Volvo S90: daha fırfırlı 2016 R-Design dışarı çıkıyor

► Casuslarımız Volvo S90 R-Design’ı yakalıyor ► Daha sportif model süslemesi ► Taze scoope fotoğrafları kış testi Bu muhtemelen en çok satan Volvo S90 trim – henüz kanıtlanmamış R-Design sportif spec seviyesi, İskandinavya’da kış testlerini yakaladı. Resmi motor gösterisinden birkaç ay önce 2016’da biraz daha geç; Aslında 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda olması düşünüldü, ancak şimdi… Read More »

Volvo V90, sızdırılmış resimlerde netleşmedi

► Yeni Volvo V90 resimlerini sızdırılmış ► Büyük mülk tamamen etkisiz ► Yeni S90 sedanı için kızkardeş araba Yeni Volvo V90’ı Teknikens” varld> , tamamen yeni Volvo mülkünün tamamen Volvo” s90 t hikaye i buraya ve burada>

Volvo S90 ve V90: büyük Volvos 2016’da geri döndü

► Yeni Volvo S90, V90’ın ilk görüntüleri ► 2016’da yeni tokmaklar ► İskandinav tarzı bir doz bekleyiniz %C3%96ng%C3%B6r%C3%BCld%C3%BC%C4%9F%C3%BC” gibi tasar uygulamas estate concept> bir ipucundan çok daha fazlası var, muazzam, etkileyici arka farlar ve mevcut XC90’da ilk kez görülen ‘Thor’s Hammer’ far grafiklerinde çarpıcı yeni bir varyasyon. Oldukça kamufle edilmiş prototip kılığında büyük İsveçlileri açığa… Read More »

Volvo XC90 (2014) yeni ailenin ilk casus çekimleri 4×4

Bu, ağır kıvrımlarda soğuk hava koşullarına maruz kalan yeni Volvo XC90’dır . Kamuflaj, yeni XC90’ın tasarımının çoğunu gizliyor olsa da (ticari markanın belirgin hatlarını saklamak için), aracın neye benzeyeceğine dair iyi bir fikre ve teknedeki teknolojiye de çoktan vaktimiz var. 2014 Volvo XC90 – dışarıdaki yenilikler neler? Stil: Daha az kıvrımlı ve sevimli. 2014 Detroit… Read More »