Category Archives: Volkswagen

VW T-Roc R (2019) adım atıyor: sıcak geçişle tanışın

► Daha hızlı VW T-Roc R kepçe ► Yeni casus resimler sıcak SUV gösterir ► 2019’da satışa bekleniyor Bu yeni casus fotoğrafları, günümüzde Wolfsburg’da teknelerini yüzdüğü sadece EV olmadıklarını doğrulamaktadır: performans araçları hala önemlidir ve işte bu noktada cesur bir VW T-Roc R crossover yolundadır. 2019’da satışta bekleniyor. Almanya’daki Nurburgring’deki Volkswagen / Audi test tesisinden… Read More »

Bu, Volkswagen T-Roc SUV’daki en iyi görünümümüzdür.

► Yeni VW T-Roc benekli ► Barely gizlenmiş prototip ► Golf tabanlı orta boy SUV Prototip ahoy! Bu, son casus resimlerimizde neredeyse gizlenmiş yeni Volkswagen T-Roc SUV. Bu görüntüler, ikinci nesil Tiguan’ın itme pazarının bıraktığı boş alanı işgal eden yeni Golf boyutlu SUV’da bize en iyi görünümü veriyor. Resimlerden de anlaşılacağı gibi, ön uç tasarımında… Read More »

En iyi çok yönlü var mı? VW Tiguan R benekli

► Yeni Volkswagen Tiguan R casus çekim ► Nürburgring’de testlere tabi tutuldu ► VW’nin yaklaşan Ateca Cupra’ya riposte’si Oldukça kullanışlı ve tamamen sıkıcı g%C3%B6r%C3%BCn%C3%BCyor” . ancak casus foto bu katilin daha g herhangi bir y ve h oldu bildiriyorlar.> Bunun sadece bir R-Line olmadığını gösteren birkaç görsel ipucu var – bu egzoz sistemini görüyor musunuz?… Read More »

Bir Passat, indirdi: ikinci-gen VW CC benekli

► İkinci nesil VW CC benekli ► ‘B8’ Passat sedan baz alınarak ► Daha keskin bir görünüm ve yeni teknoloji Volkswagen Passat BMW” serisi gran coupe> , Volkswagen’in dört kapılı sehpasını karşılaştırdığına işaret ediyor. İşte VW’nin coupaloon’u BMW’nin dinamik devresine enjekte etmesini umuyoruz . Yeni CC hakkında bilmem gerekenler nelerdir? -generation Passat, so will feature… Read More »

VW Golf GTI Mk8: 2019’un sıcak kapağında ne var?

► 2019 VW Golf GTI kepçe ► Sanatçı’nın CAR dergisinin izlenimi ► Evrim, devrim değil Volkswagen, Mk8 Golf GTI için plan bir araya getiriyor. Yet again, the GTI runs a turbocharged 2.0-litre engine, and yet again peak power is heading upward. Yeni Golf 2018 yılında, sıcak kardeşi 2019 baharından sonra geliyor. Yine de, GTI turboşarjlı… Read More »

VW Golf R420 casus fotoğrafları: 2016’nın süper Golf GTI’sine henüz göz at

► VW Golf R400 yönetim kurulu tarafından onaylandı ► Taze spyshots ilk kez süper Golf yakalamak ► 400bhp yukarı, 4wd: hiper-kapağında buluşuyor Volkswagen, 400bhp’den fazla kırmızı-hot Golf hot hatch okuyor – ve casuslarımız, Almanya’daki Nurburgring yakınında dayanıklılık testine tabi tutulduktan sonra ilk kez VW Golf GTI hiper-hatch’ını yakaladı. Fotoğraflarımız, VW grubunun güç aktarma organı şefi… Read More »

Volkswagen’in oyun içi: 2017 için VW sporları süper Passat

► Çok gizli yeni VW ortaya çıktı ► Passat ve Phaeton arasındaki Yuvalar ► Çin odaklı, 2017’den itibaren Volkswagen, Passat’ın üzerinde yeni bir lüks modelle oynuyor – ama Phaeton’un yerine geçmiyor. Ürün planlayıcıları, Çin ve ABD’deki büyük salonlara olan talebin artmasıyla ortaya çıkan, bugünün iki büyük VW’si arasında bir süper Passat’a (veya isterseniz bebek Phaeton’a)… Read More »

VW Golf SUV, 2018’de yola çıktı

VW Golf çamurlu olmaya hazırlanıyor, CAR ortaya çıkarabilir. Volkswagen mühendisleri şu anda 2018 yılında Mk8 Golf kuluçkahane ile birlikte pazara katılması planlanan Golf rozeti takan ilk SUV üzerinde çalışıyor. Tahmin edilebilir bir şekilde, Golf SUV, ne sert bir çamur güreşçisi ne de bir tarted-Cross Cross Golf; Hala büyüyen crossover pazarında bir hisseyi güvence altına almak… Read More »

VW Golf Mk8: 2018 Golf’ten ne beklenir

Göz kırp ve son VW Golf kuşakları arasındaki farkları gerçekten özlüyor olabilirsiniz. Mk6’dan Mk7’ye atlama, özellikle kozmetik açıdan çok küçüktü ve 2018’de gelen Mk8’in tekneyi çok radikal bir şekilde sallayamayacağı gibi geliyor. Golfün ikonik stilini terketmek yerine, Wolfsburg, kalp hatlarının kapağının altında daha fazla teknoloji sunmaya devam ediyor. Aşağıda, yeni VW Golf Mk8 hakkında bildiğimiz… Read More »

Beetlemania: neden VW dört yeni Beetle bodystyles düşünüyor

2013 yılında VW dünya çapında 120.000 böcek sattı. VW standartlarına göre büyük bir hacim değil, ama asılması gereken büyüklükte bir bölüm, Almanların 2019’daki modern MQB matrisini benimserken Almanların tam olarak ne yapmak istediği. Bu mimarlık ya da platform, bugünün komponent kümelerinden, Wolfsburg’un ekstra nişleri doldurmak için gövdelerin kapanmasına izin verdiği kadar çok yönlüdür. Bu rapor,… Read More »

VW Touran (2015): VW’nin boxy MPV casus fotoğrafları

Volkswagen – nihayet – yeni 2015 VW Touran ile orta çağdaki MPV tekme ve yeni çağa çığlık getiriyor. Almanya’daki casus fotoğrafçılarımız tarafından yakalanan yeni Touran, 2015 yılının başlarında olası bir başlangıçtan önce son teftiş testlerini gerçekleştiriyor. VW Touran MQB’yi kabul etti Şu andaki Volkswagen Touran yaşlanan bir insan taşıyıcıdır ve daha kısa yaşam döngüleri olan… Read More »

VW Jetta Coupe (2017)

2017 VW Jetta, marka için kritik bir otomobil ve mevcut vücut stillerinin ötesine geçecek. İster inanın ister inanmayın, Jetta’nın toplam küresel yıllık üretim hacmi ve spin-off modelleri, Golf için 850.000 ünite kapasitesine kıyasla, 1,7 milyonluk bir ünitedir. Bu görüntüler, Jetta’ya dayanan bir mini-CC olan NMC’yi gösterirken, Jetta’nın gelecek nesiller için daha fazla vücut stili sunacağı… Read More »