Category Archives: Skoda

Bu bir rekor kıran: Skoda Kodiaq vRS SUV benekli

► Yeni Skoda Kodiaq vRS spied ► ‘Ring’de Sıcak SUV testi ► 236bhp ile BiTDI gücünü kullanır Tepeye gelen bu nedir? Yeni Skoda Kodiaq vRS! Skoda, yeni sıcak SUV’un geleceğini resmen doğruladı. Sadece bu değil, aynı zamanda, saatte 09: 29.84 olan Nurburgring’deki testi sırasında en hızlı yedi koltuklu SUV rekoru için rekor aldı. Kodiaq vRS… Read More »

Sekiz yeni Skoda! 2017-2020 ürün planları üzerinde kapak kaldırıyoruz

Skoda product plans outed ► Skoda ürün planları çıktı New small SUV follows Yeti ► Yeni küçük SUV, Yeti’yi takip ediyor Plus EVs, facelifts and more ► Artı EV’ler, faceliftler ve daha fazlası ? Çeklerin bijou ve parlak sand%C4%B1n%C4%B1z“> Biz de öyle yaptık. Ancak, yeni bir ürün saldırısının bir parçası olarak, karakteristik küçük SUV’u 2019’daki… Read More »

Skoda Karoq resminin çekirdikten sonra resmen alay etti.

► Skoda Karoq Yeti’nin yerini aldı ► Resmi tanıtımlar açıklandı … ► … konuştuktan sonra Skoda Yeti huzurunda dinlenin… Skoda Karoq’u çok yaşa. Otomobilin neredeyse tamamen gizlenmesinden sonra Skoda , 18 Mayıs’ta otomobilin düzgün bir şekilde gösterilmesinden önce resmi bilgilerin yavaşça akmasını başlattı. Yakın çekim detayları Karoq’un açısal LED farlarını ve arka farlarını ve otomobilin… Read More »

Skoda, herkes için crossovers: dört yeni Çek SUV geliyor

► Dört yeni Skoda geçiti ► Yeni Yeti Kutup Çağrısı ► Artı 2019’a kadar elektrikli bir SUV Skoda , Ar-Ge bütçesinin çoğunu Kodiaq’a katılmak için yeni bir geçişler yaratmaya odaklıyor. On yılın sonunda bir Kodiaq Coupe’den fısıldayan bir elektrik aktarma organıyla çalışan bir bebek SUV’a kadar her şey olacak. Skoda geçitleri overdrive’a gidiyor Her büyük… Read More »

Skoda Kodiaq SUV, Çekleri geçit alanına uzatıyor

► Skoda Kodiaq teste yakalandı ► Vision S konseptinin aynaya bakması ► Paris’ten tam detaylar açıklanacak Çek Yepyeni modeline” bak> . Şirket, 1970’li yılların başında çıkan televizyonculardan ilham alan Kodiaq adını doğruladı , ancak 2016 Paris Otomobil Fuarı’na kadar otomobilin tamamen açıldığını görmeyeceğiz. Skoda’nın ilk aile boyu SUV’si Bizim casus fotoğraflarımız Skoda Kodiaq’ı, bir top-ağır… Read More »

Skoda Roomster (2016): Rozet mühendisliği VW Caddy olarak yeniden doğmuş garip vagon

► Skoda Roomster 2016 yılında geri döndü ► (duller) VW Caddy ikiz olarak yeniden doğuyor ► Daha pratik, ancak daha az ilginç Skoda’nın yaratıcı patlaması yıllar geçti mi? Geçtiğimiz ay, yeni nesil Yeti’nin yeni VW Tiguan crossover ile aynı çizgide düştüğü için bağımsız bir şekilde bağımsız ruhundan nasıl kurtulacağını açıkladık – ve şimdi burada gelecekte… Read More »

Skoda dört yeni SUV topladı: Çekler neden crossover çıldırıyor

► En fazla dört yeni Skoda SUV ► Önce Tiguan tabanlı geçit ► Coupes, bebek 4x4s ve daha fazlası Skoda, gevezelikler ve 4×4’lere yönelik büyük endüstri eğilimleriyle düzeldi. En iyi pirinç, Skoda’nın aile dostu pratikliği ve paranızın karşılığını veren temel değerleriyle yeni modellerin uyumunu sağlayacağından emin. SUV # 1: Tiguan tabanlı bir geçit Birincisi, bu… Read More »

Skoda neden Yeti’nin üzerinde yeni bir SUV planlıyor?

► Skoda, Yeti’nin üzerinde yeni SUV planlıyor ► Ar-Ge şefi 4×4 planının CAR’sini anlatıyor ► Cenevre’den son Skoda haberleri SUV’lar: Aston Martin ve Bentley de var, Maserati ve Alfa Romeo ve Porsche için, 4×4’ler bir zamanlar bir spor otomobil şirketi olan kârlı omurgası. Ve Yeti’nin başarısından sonra, Skoda, yeni yedi koltuklu SUV ile yumuşak yolcular… Read More »