Category Archives: Renault

Nicole? Yeni 2019 Renault Clio test edildi

► Yeni 2019 Renault Clio ile tanışın ► Yeni casusluklar Clio Mk5’i ortaya çıkardı ► 2018 kışında nedeniyle, EV rumin edildi Yeni Renault Clio’nun test edilmesi, 2018’in sonlarında ya da 2019’un başlarında bir noktada dünya rekoruna geri saydıkça yükseliyor. Bu yeni casus fotoğraflarından yola çıkarak, supermini bugünkü Clio’nun tarzını yeni bir Megane çizgisiyle canlandıracak tarzı.… Read More »

Seni görüyoruz Renault, RS: yeni 2017 Megane Renault Sport benekli

► Next-gen Megane Renault Sport görüldü ► Çift kavramalı ve manuel versiyonlar planlandı ► 300bhp kapısını çalması bekleniyor Yeni Renault Megane RS, bu kez İsveç’teki soğuk hava testi sırasında tespit edildi. Daha önce gördüğümüzden çok daha fazla kamuflaj giyiyor, bu da gövdesinin önceki test katırlarından çok daha iyi showroom özelliklerine daha yakın olduğunu gösteriyor. 2017… Read More »

Daha az konsept, daha fazla üretim: Renault Clio R.S. 16 mule benekli

► Yeni Renault Clio RS 16 casus çekim ► Sınırlı üretim çalışması bekleniyor ► Özellikler 271bhp turbo dört pot Küçük bir araba ile büyük bir yumruk atmaktan çok uzaklara gidemezsiniz – ve bu mesaj Renaensport’ta sıkıca tutulmuş gibi gözüküyor. Çünkü, eğer bu prototipin eserlerde” oldu .> 271bhp Clio mu? Bu çok eğlenceli geliyor! Ya da… Read More »

Paris’ten sevgilerle: 2016 Renault Scenic, tekrar tekrar mini-MPV’lerin yapılmasını vaat ediyor

► Yeni 2016 Renault Scenic spyshots ► Mart ayında 2016 Cenevre Fuarı’nda ilk gösterimi ► ‘Yeniliğe ihtiyacı var’ diyor tasarım şefi Orijinal Renault Scenic (ya da ilk olarak biliniyordu Megane Scenic) gerçekten yeni bir şey oldu, o zamana kadar yeni kompakt MPV sınıfının (okul) şarjıydı. O zamandan bu yana, daha az ilgi çekicidir, çünkü fickle… Read More »

İlk olarak burada görüldü: Ayın casusluk çekleri ve dedikodu, CAR + Eylül 2015

► Renault Alpine kepçe ► Merc yeni çevrilebilir S63 ► CAR asma direğinden dedikodu Renault Alpine: 2017’ye geliyor Özetle: Renault’nun sportif, hareketsiz Alpine markasını nasıl canlandırabileceğini gösteren bir takım kavramlar gördük, ve işte gerçek olan test. Sırala. Ne öğrendik: Son gen eseri tarafından aldanmayın – Alpine, Lotus panellerini kendi ısmarlama platformları için uygun oranda orantılı… Read More »

Renault Alpine spor arabası (2017): hala dışarıda

► 2016 sonundan itibaren yeni spor arabaları / erken saatlerde17 ► Renault tarafından geliştirilen, Alp markalı ► Dur-boşluk Lotus kaplaması altında test Uzun süren ve tekrar tekrar yarışan Renault Alpine spor otomobil destanı çaldı ve bir patchwork-yorgan Exige gövdesi takan bir test katırının bu çıtçıtları hala bitiş çizgisinden biraz daha fazla olduğunu teyit ediyor. Sadece… Read More »

Renault Megane (2015) şunları söyledi: Fransa’dan yeni Golf

► Yeni 2016 model yılı Megane spied ► İspanya’dan tam spyshots ► Frankfurt’ta yeni Megane’ye bakın Yeni 2015 Renault Megane, İspanya’daki prototip klavyede Fransa’daki yeni Golf rakibine ilk bakışımızı sunarak teste çıktı. Yeni 2016 model yılı Megane’yi gerçek görmeden önce beklenecek uzun bir zaman yok: bu, Eylül ayında Frankfurt motor şovunda dünyaya çıkacak. Pompalanmış Clio’ya… Read More »