Category Archives: Otomobil

Honda Jazz X-Road Dünya Lansmanı Olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda!

Cenevre Otomobil Fuarı tartışmasız Türkiye’nin bir çok otomobil firmasının sabırsızlıkla beklediği otomobillerini hem yayınlayacağı hemde oradaki katılımcılarla belirli konularda iş birlikleri yapacakları bir otomobil fuarı olacaktır. Türkiye’den de bir çok katılımcı cenevre otomobil fuar’ına inanılmaz derecede hazırlandı ve katılımlarını Dünya genelinde duyuracak ses getirecek şekilde tamamladı. Honda Jazz X-Road ise tartışmasız fuarın en çok ilgi… Read More »

Porsche 911 GT3 RS Tanıtımı Fuar Alanında Yapılmaya Başlandı

Porsche severlerin beklediği bir model olan 911 GT3 RS teknik özellikleri cenevre otomobil fuarında resmi olarak tanıtımı yapıldı. İnanılmaz derecede ilgi gören otomobil beklenileni fazlası ile karşılıyor yakında ‘da Türkiye caddelerinde bu otomobili görebiliriz çünkü Türkiye piyasasında Porsche tutkunları 911 GT3 RS modelini beklediğini medya yüzleri olan oyuncular ve futbolcularla sürekli olarak yaptığımız röportajlarımızda dile… Read More »

Citroen Berlingo 2018 yılında ürettiği ticari sınıf araç ile yeni bir fark getirdi

Ticaret yapan kişiler yada geniş ailelerin tercihi aslında Citroen Berlingo ancak bu yeni görünümü sayesinde günlük ihtiyaçlarımızıda giderebileceğimi bir araç haline getirmişler tıpkı modifiye edilmiş gibi böyle olunca hem gençler tarafından ilgi görüyor hemde geniş aileler tarafından. Ticaret için olmazsa olmaz bir yapıya sahip olan Berlingo dijital medya olayında sınıf atladı diyebiliriz. Araç içine koydukları… Read More »

Audi RS5-R Cenevre Otomobil Fuar’ında Gözde Araçlar Arasında

Yaptığı sloganla diğer firmaları baştan çıkartan Audi “Daha iyi dağlar sadece dağlar da olabilir?” diyerek ABT’den Audi RS5 bu ifadeyle tartışmaya hazır hale getirdi. Cenevre’de bir gösteri için bu araba hazırlandı, ancak yolda Avusturya Alpleri’nde muhteşem bir fotoğraf çekimi düzenlemeye karar verdi. Ve bir video çekmeyide ihmal etmedi. Bu gösteri sizi kayıtsız bırakmayacak. Çarpıcı bir… Read More »

Subaru Viziv Tourer Concept, Cenevre Otomobil Fuarı ‘nda Station Wagon Olarak Tanıtıldı

Cenevre Otomobil Fuarı tartışmasız dünyanın en iyi otomobil fuarlarından bir tanesi diyebiliriz. Cenevre gibi otomobil fuarları tüketicilerin tepkilerini birebir olarak gözlemlenebildiği sadece showroomlardaki müşterilerin değil yatırımcıların aynı zamanda bayilerinde katılım sağladığı büyük bir otomobil pazarı diyebiliriz. Subaru Viziv Tourer Concept Station Wagon olarak üretilmiş dört tekerleğinden de çekiş sağlayabilen güçlü ve performanslı bir geniş otomobil… Read More »

Audi A6 2018 Modeli ile Sekizinci Nesli Olarak Piyasaya Sürüldü

Audi A6 2018 Modeli Cenevre Otomobil Fuarı‘nda katılımcılara tanıtıldı. İnanılmaz iç dizayn ve gösterişli dijital fonksiyonlarıyla ilgi odağı oldu diyebiliriz. İnternet üzerinde görselleri ve teknik bilgileri sızıntılara uğrayınca Audi A6 2018 Modeli açıklamak zorunda kalmıştı. Dikkatimizi çeken en önemli hususlardan bir tanesi en ve boy olarak araçın büyütüldüğü bununla birlikte motor kısmında bir takım değişiklikler… Read More »

Mercedes AMG GT 63 S (4 Door) Coupe Cenevre Otomobil Fuar’ında!

Hız tutkunları için bu yıl en iyi seçeneklerden birisi Mercedes AMG GT 63 S olacak diyebiliriz. Bu gün başlayan ve 10 gün sürecek olan 2018 Cenevre Otomobil Fuarından inanılmaz görüntüler gelmeye devam ediyor. Araba Geek! takipçilerine fuar kapsamındaki tüm otomobilleri göstermeye ve teknik özelliklerinden bahsetmeye devam edeceğiz. Mercedes-AMG’nin dört kapılı modeli GT Coupe 2018 Cenevre… Read More »

MSO, Cenevre Otomobil Fuarında McLaren 720S Atlantic Blue ‘yu Tanıttı!

Cenevre Otomobil Fuarı ‘nın açılışı bu gün gerçekleşti ve görücüye çıkartılan birbirinden efsane otomobiller fuar takipçileri tarafından bir hayli ilgi gördü diyebiliriz bunlardan bir taneside McLaren 720S Atlantic Blue. İngiliz otomobil firması McLaren, 720S Atlantic Blue üretimi ile Formula 1 için ürettiği araçlar haricinde en hızlı otomobilini bizlere 2018 Cenevre Otomobil Fuarında tanıttı. Geçtiğimiz yıl… Read More »

Audi, Elektrikli Lüks Otomobil’i E-Tron Sportback ile Cenevre’de Yerini Alacak!

Audi elektrikli lüks otomobil olan E-Tron Sportback modelinin 4,5 saniye gibi bir sürede 100KM ‘ye ulaştığını ve bir pil ile yaklaşık olarak 500KM yol kat ettiğini bunun yanında ise 320kW enerji ile performans gösterdiğini net bir şekilde söyledi. Tahminlere göre satışı 2020 yılında başlanacak olan yeni modellerini ise Genevre otomobil fuar‘ında tanıtıma sunacağı söylenmekte. Audi,… Read More »

Volvo’nun SUV serisi Volvo XC40 Avrupa’da Yılın Otomobil’i Seçildi!

Volvo XC40, Suv otomobil severler için gerçekten inanılmaz bir tercih. Ülkemiz genelinde Volvo alımında sedan tipi araçlar tercih edilsede Volvo XC40 Avrupa’da aldığı övgüyü Türkiye’de de görecektir diye düşünüyoruz. 2018 Genevre Motor Show‘unun öncesinde açıklanan Avrupa COTY ödülü sayesinde XC40 Volvo’nun bir adım daha fazla ilgi görmesinde rol oynayacaktır.

Yeni Kia Ceed Sportswagon, Cenevre’de Boy Gösterecek!

Üretici olarak katılım sağlayanların bir hayli fazla olduğu Cenevre Otomobil Fuarı 2018 yılında tüketiciler için inanılmaz ürünler bekliyor diyebiliriz. Cenevre Otomobil Fuarı bir alanda baktığımızda firmaların güçlerini ve neler yapabildiklerini açıkca ortaya koyan tüketicilerle buluşarak boy gösterdikleri bir katılım fuarı diyebiliriz. Kia Ceed 2018 Sportswagon bir çok geniş bagaj imkanı olan otomobilden daha seçilebilir olacak… Read More »

2018 Toyota Auris Hybrid, Cenevre Otomobil Fuarı’na Hazır!

Cenevre Otomobil Fuarı‘na Dünya’nın her bir yerinden katılımcılar hazırlanıyor. Tartışmasız dünyanın en büyük otomobil fuarlarından bir tanesi olan Cenevre Otomobil Fuarı katılımcılarını heyecanlandırdığı kadar üreticileride heyecanlandırıyor. Birçok katılımcı yeni ürünleri görmek onları bünyelerine dahil etmek ve satışını yapmak için araştırma içerisine giriyor ancak ürünlerini satmak isteyen firmalarda birbirleri ile sürekli olarak yarış içerisinde yenilikler üretiyor.… Read More »