Category Archives: Nissan

Yeni 2018 Nissan Leaf ortaya çıktı: EV Mk2’nin son casus fotoğrafları

► Yeni 2018 Nissan Leaf spied ► Eylül ayının ilk dünyası nedeniyle ► Yeni EV için Micra stiline dokunun Casuslarımız dünyanın en çok satan elektrikli otomobilinin ikinci baskısını manevralar üzerinde yakaladı: Yeni 2018 Nissan Leaf . Kamuflaj yavaş yavaş soyulurken, orijinalin bölücü bir kaçıklığını ortadan kaldırmak için keskin ve yeni bir görünüm ortaya çıkardı. Örneğin,… Read More »

Yeni Nissan Micra 2017 için keskinliğini artırdı

► 2017 Nissan Micra’nın son casus fotoğrafları ► 2015 Sway konsepti gibi tarz ► 2016 sonbaharında muhtemelen motor gösterileri Mevcut Nissan Micra , süpermini sınıfının liderlerinin ardındaki birkaç tur kadar hızdan uzak değil. CAR’nin GBU rehberinde ‘dişhekiminin bekleme odası kadar çekici ve sadece gürültülü’ olarak tanımlanıyor. Belki de, buranın güney Avrupa’daki bir VW Polo’ya karşı… Read More »

Nissan Almera (2014) Nissan’ın Golf rakibi casus oldu

Yeni Nissan Almera, Japon otomobil üreticisi için aile hatchback vahşi hayatından bir dönüş sinyali verdi. C segmentli hatchback, isimsiz bir isim levhası rozetini yeniden diriltecek ve Nissan’ın, 2007’de son Almera’nın yayılmasından bu yana işgal etmediği bir pazara geri dönüşünü duyurdu. En iyisi, yaklaşık 200bhp Almera Nismo sıcak bir kapak hattı olacak. 2014 Nissan Almera hakkında… Read More »