Category Archives: Maserati

Maserati Levante SUV (2016): Maser 4×4’ün içinde bir bakış

► Maserati SUV’un Anlık Görüntüleri ► Yeni Levante 2016’da başladı ► Son fotoğraflar iç gözüküyor CAR’ın casusları, bir kez daha üretim öncesi testlerinde yeni Mart” cenevre otomobil fuar> ilk çıkışını yapması bekleniyor. Maserati Levante: 4×4 kıvrımlı bir tür Jaguar F-Pace , Porsche Macan ve hatta Bentley’nin yaklaşan Bentayga’sına karşı savaşa girecek olan Levante, çoğu tipik… Read More »

Maserati SUV hızlı takip, Alfieri ve GT spor arabaları gecikmeli

► Maserati Alfieri 2018 yılına kadar ertelendi ► Granturismo ikizleri de geri itti ► zamanında Levante SUV, burada 2016 Maserati şefi Harald Wester, 2014 yılında Alfieri’nin 2016’da bir coupe olarak ve bir yıl sonra bir roadster olarak çıkacağını söyledi. Artık öyle değil. Maserati hala yılda 75.000 adet satmayı hedefliyor, ancak oraya ulaşmak beklenenden biraz daha… Read More »

Maserati GranTurismo 2018’de sadece coupe olarak değiştirildi, dönüştürülebilir değil

► 2018 için yeni Maserati GranTurismo ► Bu sefer soft-top GranCabrio yok ► Daha sportif, daha sert bir kenar Maserati, 2018’de lanse edilmek üzere GranTurismo replasmanını okumakla meşguldür – ve daha odaklanmış bir spor araca dönüşecek, Maserati’nin şefi CAR’e söyledi. Ve bu, dönüştürülebilir bir model için yer olmadığı anlamına gelir. Evet, Maserati GranCabrio , Harald… Read More »