Category Archives: Lotus

Lotus 2017’ye ve ötesine ne kadar?

► Lotus patronu Jean-Marc Gales gelecekteki planları özetliyor ► Açık bir Evora, yeni bir Elise ve daha az “ham” 4-Eleven ► ABD’de satışların artırılması gelecek planlara anahtar Lotus patronu Jean-Marc Gales, Norfolk spor otomobil üreticisinin gelecekteki açık planlı evora Roadster ve 2020 için son derece önemli Elise de dahil olmak üzere gelecekteki ürün planlarına daha… Read More »

Lotus SUV: Hethel 2020 için hafif 4×4 planlıyor

► CAR dergisi yeni Lotus 4×4 kürekleri ► 2020’de Çinlilerle inşa edildi ► Ama Lotus sadık ne düşünecek? Lotus, Çinli otomobil üreticisi Goldstar ile işbirliği yaparak ilk aile dostu SUV üzerinde çalışıyor ve 2020 yılına kadar Çin’deki hafif satışları takip edebilecek. Yeni sanatçının izlenimi, yeni Lotus ailesinin nasıl göründüğünü gösteriyor: Porsche Macan ile bir ayak… Read More »

Yenilenen Lotus Evora (2015) test edildi

► Yenilenmiş Evora, test milini yukarı kaldırarak ► 2015 Cenevre gösterisinde ilk çıkışını yapacak ► Daha fazla güç, daha az ağırlık, daha kolay Yenilenen Lotus Evora’ya bakıyorsunuz, Mart ayında gerçekleşecek olan 2015 Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleşecek olan ilk çıkışını test ediyorsunuz. son” zamanlarda test etti elise s cup gibi> ) bekliyoruz. Bu yeterince mantıklı, ama… Read More »

Lotus Evora crossover, öncü roadster, Evora ailesini genişletti

Hethel’de bir Lotus Evora crossover geliştirildi, CAR ortaya çıkarabilir. Evet, doğru okudunuz: Lotus, Audi TT Offroad konsept otomobilin ruhuyla Evora spor arabasını kaba yol tutuşunu tedavi ediyor. Niye ya? Çünkü niş spor arabasının cazibesini, pompalanan, daha sert otomobillerin hakim olduğu bölgelere genişletmek istiyor. İçerdekilere göre esas olarak Çin ve ABD. Vahiy bu hafta, CAR dergisinin… Read More »

Lotus geri savaşıyor: Hethel’in spor arabası geleceğinin ardındaki gerçek

İngiltere hükümetinden 10.44 milyon avroluk bir kaynak, Lotus Bahar döneminin küllerinden elde edilen en son nakit enjeksiyon fonudur. İş sekreteri Vince Cable, dün Bölgesel Büyüme Fonu tarafından sağlanan hibeyi resmen açıklamak için dünkü Hethel karargahını ziyaret etti. Para, yeni modeller geliştirmek için kullanılacak ve önümüzdeki yıllarda denizaşırı satış yaşam çizgisi yükselmeye devam ettiği sürece Lotus’a… Read More »