Category Archives: Land Rover

Yeni 2019 Range Rover Evoque, hibrid kılığında adım atıyor

►   2019 Evoque SUV’un fotoğrafları ►   2.0 hibrit gücüyle donatılmış ►   1.5 elektrikli hibrit de düştü Range Rover Evoque , yeni görünüşü Jaguar Land Rover’ın şut hitlerinden biri oldu – İngiliz SUV uzmanının satışını kanıtladığı tek model, iyi kanıtlanmış kullanımıyla birlikte sportif stili keşfetti. Şimdi zor olan ikinci albüm büyüyor ve 2019… Read More »

Yeni 2019 Range Rover Velar SVR spied

► Sıcak yeni süper hızlı Velar ► Testte 2018’in SVR’sini casusluk ediyoruz ► casus fotoğrafları görmek, özellikleri okuyun Land Rover’ın pompalanan Özel Araç Operasyonları (SVO) skunkworks’ün şık yeni Range Rover Velar’a ulaşması sadece zaman meselesiydi . Almanya’da bu hafta çekilen bu yeni casus fotoğrafları, daha hızlı olan Velar SVR’nin 2018-19’da planlanan lansman öncesinde geliştirilme aşamasında… Read More »

Dördüncü Range Rover modeli kepçeli: Velar olarak adlandırılan Land Rover’ın X6 rakibi ile ilgili son haberler

► Range Rover ‘Velar’ın casus çekimleri ► Yeni model Range Rover coupe ► Satışa sunulan X6, GLE, 2017 Range Rover’ın sinsi coupe benzeri crossover, İsveç’teki soğuk hava testini, kısmen eğimli olan eğimli tavan çizgisiyle yeniden ortaya çıkardı. ased on the Jaguar F-Pace , it’s designed to slot between the Range Rover Evoque and the Range… Read More »

Range Rover Sport SVR 2017 için hazırlanıyor

► Facelifted Range Rover Sport SVR benekli ► 567bhp’ye güç artışı bekleniyor ► Küçük kozmetik tweaks ve kit yükseltmeleri Cevap her zaman daha fazla güç değil mi? Bu, 2017’de varacak olan yeni” piyasaya s f tipi svr> bulunan yükseltilmiş 5.0 litrelik V8’i paketleyeceğini söylüyor. Bunun anlamı, 543bhp’den 567bhp’ye güç çekerken, tork 502lb ft’den 516lb ft’ye… Read More »

2017’de Range Rover’ın en büyük modeli için ufak bir facelift

► Range Rover’a ince güncelleme uygulandı ► 2017 model yılı için yeni ön kaplama ► Honeycombe ızgarası, kare tahliye delikleri Land Rover , Range Rover için minör – çok küçük bir facelift okuyor ve 2017’de planlanan bir menzil güncellemesinin öncesinde birkaç adet donmuş test miliyle karşılaştı. Erm… ne değişti? Izgaraya daha yakından bakıldığında, çok şeritli… Read More »

Land Rover daha hızlı, daha güçlü SVR ve SVX 4×4’ler geliştiriyor

► JLR, SVX’e her yerde marka geliştirir ► Özel Operasyon ekibi de Land Rover’a odaklandı ► 2000’li yıllarda en son görülen rozet CAR dergisi, Jaguar Land Rover’ın Özel Araç Operasyonları (SVO) departmanının daha zorlu bir duruş ve daha zorlu off-road kabiliyetiyle bir dizi ayarlı Land Rovers’i çiziyor. Bugüne kadar, SVO skunkworks ile daha hızlı modeller… Read More »

Land Rover bir Evoque üzerinde özerk frenlemeyi nasıl test eder?

► Evoque içindeki gizem testi kiti ► Otomatik fren donanımı ► Evoque artık senin için frenliyor Jaguar Land Rover’ın yeni sanal ön cam direklerini test ediyorlar, merak ettiğimizde, dijital kameralar ve enstrümanlarla donatılan bu Range Rover Evoque prototipini gördük, zeki-tıkanmadan sonra metal işçiliği açıklandı. Ne yazık ki yanılıyorduk. Bu Land Rover’ın en son Evoque’un yeni… Read More »

2015 Range Rover Evoque casus: nasıl imkansızı facelift

► Yeni 2015 Evoque’un Casus fotoğrafları ► Yeni dizel Ingenium motorları ► Küçük ön uç tweakery de Land Rover, revize edilmesi zor modellerden biri için yeni bir 2015 Range Rover Evoque modelini açıklamaya hazırlanıyor. Mini veya VW Beetle gibi, Evoque’un kendine özgü stili, onu orta yaştaki yüz gerdirme tedavisi için zor bir aday haline getiriyor.… Read More »

Range Rover Evoque Cabrio (2016) git, git, git!

CAR dergisi, yeni 2016 Range Rover Evoque Cabrio’nun en iyi casus fotoğraflarını, soft-top cabriolet kulübüne katılan mutant SUV’u da taklit etti. Bu sıradışı bir araba aslında; Düşünebildiğimiz tek diğer 4×4 Cabrio, Birleşik Krallık’ta satmak için çok garip görünen garip üstü açık Nissan Murano CrossCabriolet . Land Rover, 2012 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Range Rover Evoque Cabrio… Read More »

Range Rover Sport SVR prototip: resmi casus fotoğrafları yayınlandı

Land Rover, yeni Range Rover Sport SVR’nin kendi casus fotoğraflarını yayınlamanın sıra dışı adımını attı – Jaguar Land Rover’ın yeni Special Ops bölümü tarafından soluklanan 543bhp kaslı bir versiyon. Yeni bir Range Rover Sport SVR prototipi, bu hafta sonu Goodwood Festival of Speed’de Goodwood Hillclimb’i hızlandıracak ve bu fotoğraflar Range Rover Sport SVR’nin 2014’te daha… Read More »

Kahn kendi araç üretimine daldıracak

Yorkshire menşeli Tunn, en iyi tatları olanlara hitap eden Kahn, kendi spor arabalarını üretme planlarını duyurmak için hazırlanıyor. CAR, Kahn’ın önümüzdeki birkaç hafta içinde, kendi başına bir üretici ilan edeceğini öğrendi. Bugüne kadar, Bradford merkezli şirket diğer araçları ayarlama konusunda uzmanlaşmıştır. Ancak şu anda, spor araba kardeşliğinin bazılarına meydan okumak için tasarlanmış kendi kuponlarını ve… Read More »