Category Archives: Jaguar

Çamurlu ve ortalama: yeni Jag F-Pace SVR spied

► Jaguar F-Pace SVR spied ► Halkadan kepçe fotoğrafları ► 2018’de beklenen, 500bhp + Süper SUV’ların savaşı ısınmak üzeredir – ve biz sadece yeni Porsche Cayenne ve Lamborghini Urus’tan bahsetmiyoruz. Jaguar, gelişmekte olan Özel Araç Operasyonu (SVO) ekibi, Jaguar Land Rover’ın skunkworks’ü tarafından geliştirilen kırmızı-sıcak F-Pace SVR’yi okuyor. Jag F-Pace SVR ne kadar güçlü olacak?… Read More »

Jaguar, E-Pace ile bir pan-Avrupa tanıtım kampanyasına mı gidiyor?

►   Jaguar E-Pace prototipi tekrar … ► Önce Stelvio lansmanı başlatıldı ► Şimdi bebek F-Pace Cenevre’ye doğru yola çıkıyor Pazartesi günü Alfa Romeo Stelvio’nun uluslararası basın lansmanı sırasında Jaguar E-Pace SUV prototipine girdiğimizde şaşırdık. Ama öyle görünüyor ki tek seferlik değildi. Bugün, ekibimizden birinin Cenevre Otomobil Fuarı’na kadar sürmesi nedeniyle, Calais yakınlarındaki bir servis… Read More »

Jag-vagonu: yeni 2017 Jaguar XF Sportbrake test edildi

► Jaguar XF Sportbrake Mk2 spied ► 2017’de XF emlaklarını görmek için bekliyoruz ► Yüzükten alınan fotoğraflar 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda varlığını resmi olarak teyit ettikten sonra, bugün size yeni 2017 Jaguar XF Sportbrake arazisinin en yeni casus fotoğraflarını getirebiliriz. Fotoğrafçılar, 2017 baharında muhtemelen ilk kez gerçekleşecek olan Almanya’nın Nuburgring pistindeki yüksek hızlı testler sırasında… Read More »

Bu dizel-elektrik hibrid yeni Jaguar J-Pace için bir test yatağı mı?

► Yeni spyshots testte dizel-elektrik hibridini yakalar ► Artı sanatçının 2019 Jaguar J-Pace izlenimi ► Jag’dan yeni lüks SUV. Jaguar, Range Rover bölgesine tehlikeli bir şekilde yaklaşan F-Pace geçişinin üzerinde oturmak için lüks bir SUV hazırlıyor ve bu sporseverler Jag’ın yeni serpme makinesi için çalışan bir dizel-elektrik test yatağı olduğuna inanılıyor. Daha önce Jaguar J-Pace… Read More »

Jaguar Land Rover, 2017’de lansman için Ingenium’a altı kez katılıyor

► 2017 için yeni 6 silindirli Ingenium motor ► 3.0 litrelik düz altı ► 275-500bhp aralığında güç En çok satan iki İngiliz premium markası olan Jaguar ve Land Rover, eski V6 motorlarını yeni Ingenium motor ailesinin bir parçası olarak yeni bir inline altı silindirden yana kullandılar. Mühendislik şefleri, düz altı otomobilin Jaguar markası olan arkadan… Read More »

Jaguar E-Pace bebek SUV (2018): erken test katırı lekeli

► Jaguar’ın bebeği SUV 2018’den beri ► Evoque tabanını paylaşmak için ► Nihai isim hala doğrulanacak CAR dergisinin 2015 yazında ortaya koyduğu gibi, Jaguar E-Pace olarak adlandırılabilecek F-Pace’e daha küçük bir çapraz kardeşi planlıyor. Bu modifiye katili” olarak d ve s aktarma organlar so geli i kullan> Yüzeyde biraz farklı bir burnu olan bir Evoque… Read More »

Büyük kedi oynamak için çıkıyor: sızdırılmış broşür 567bhp Jaguar F tipi SVR ortaya koymaktadır

► Amiral gemisi Jaguar F tipi SVR ortaya çıktı ► 567bhp V8 ile güçlendirilmiştir; 3.7s içinde 0-62 ► Kupa ve dönüştürülebilir formlarda sunulmaktadır Bir Alman ithalatçı tarafından yanlışlıkla yayınlanmış bir Jaguar” f-tipi svr coupe spied ile> SVR’nin motoru, SVO tarafından geliştirilen ,” proje> gelen çeşitli görsel ve aerodinamik elemanlar, aynı zamanda aralıklı Jaguar’a da sahiptir.… Read More »

Jaguar E-Pace ortaya çıktı: büyük kedinin ilk EV’i de bir SUV olacak

► Jaguar E-Pace: Tamamen elektrikli bir SUV ► Avusturya’da Magna Steyr tarafından inşa edilecek ► Karbon fiber yapı, yüksek teknoloji 2016 yılında gelen Jaguar’ın yeni F-Pace geçişi büyük kedinin yeni SUV ürünlerinin bir saldırısının başlangıcıdır ve planlanan 4×4’lerden biri aslında tamamen elektriktir. Sanatçının yukarıdaki izleniminde tasvir edilen yeni E-Pace ile tanışın. Birçok kaynağa göre, Jaguar’ın… Read More »

Yeni Jaguar E-Pace, Tesla, CAR + Aralık 2015 için toplanıyor

► Jaguar bir E-tempo okuyor ► Mücadeleyi Tesla’ya götürmek ► Audi Q6 E-tron – dikkat et … Lüks Tesla rakiplerinin sadece bir Alman takibi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün: Jaguar, saf akülü elektrikli araçla (BEV) öne doğru ilerliyor ve kaynaklar Model X ve Audi’nin Q6 E-tron’unu almak için bir SUV olacağını söylüyor. Gelecek yılki F-Pace… Read More »

Jaguar XFR-S Sportbrake (2013) bir Jag süper emlak casus çekimleri

Jaguar, Audi RS6 Avant ve Mercedes CLS63 AMG Shooting Brake’e mi çıkmak üzeredir? Nurburgring’de şüpheli atletik görünümlü XF Sportbrake test katırının ortaya çıkması, şirketin Almanlarla savaşmak için kendi süper mülkü olan Jaguar XFR-S Sportbrake ile oynuyor olduğunu gösteriyor. Yani bu XF Sport Freni biraz özel mi? İpuçlarını noktalayın: Bir başlangıç ​​için yeni karoseri var –… Read More »

Jaguar F-tipi SVR Coupe (2016) spied – 4wd ile

► Son casus fotoğrafları en ateşli F tipi yakalar ► SVR coupe dört tekerlekten çekiş alır ► yaklaşık 600bhp uçlu 5.0 litrelik V8 Casuslarımız, 2016 yılında gelecek olan yeni jaguar F-tipi SVR Coupe’nin en iyi fotoğraflarını çekti – dört tekerlekten çekiş, yaklaşık 600 beygir gücü ve Jag spor otomobilinde görülen en agresif aero kiti. Neden… Read More »