Category Archives: Honda

‘Ring’de güncellenen Civic Type R güncellendi

► Yeni Tip R benekli ► Nurburgring’de test ► Olası Tip S Bizim snappers bir değil, ama Nurburgring de Honda Civic Type R test iki iterasyonları yakaladı – ve tüm işaretler olası bir orta-yaşam facelift işaret ediyor. İlk otomobil, mevcut bir Tip R’ye çok benziyor, ancak biraz revize edilmiş farlara sahip bir camo’d tamponuna sahip.… Read More »

Yeni 2017 Honda Civic Type R darbeler: spyshots

► Honda Civic Type R kürekli ► Yeni 2017 sıcak kapak ► Fulspace 300bhp + turbo yumruk Giden Honda Civic Type R uzun sürmedi, değil mi? Bizim casuslarımız, 2015’in tarih kitaplarına olan merakını hayrete düşürecek yeni 2017 modelini yakalamakla meşguldü. Tipik olarak kısa bir kullanım ömrü ile Japonlar Civic serisi kilit, stok ve varilleri 2016… Read More »

Londra’da görülen Honda Civic Type R (2015) prototipi

Serendipity harika bir şeydir – yeni Honda Civic Type R modelinin prototip versiyonu, sadece Londra’nın merkezinde iken CAR fotoğrafçı Richard Pardon tarafından sağa doğru sürdü. Ve hayır, önceden ayarlanmış bir kurulum değildi; Bu çekimler doğrudan iPhone’undan geliyor. Şaşırtıcı derecede ince bir prototip sargı ve Oxford Circus’un çevresindeki zorlu sürüş yollarının bariz alameti göz önüne alındığında,… Read More »

Honda NSX (2015) Nurburgring’de casus fotoğraf testleri

Honda, yeni NSX’i 2015 yılında hibrid supercar’ın lansmanı öncesinde geliştirme programını tamamladığı için Nurburgring’e getirdi. Otomobil ABD’de Acura NSX ve Avrupa’da Honda NSX olarak satılacak. 2015 NSX pistini ilk kez izledik; Honda ayrıca, Temmuz 2013’te ABD’de Mid-Ohio Sport Car Kursu’nda bir prototipi de test etti. Bir yıl sonra, yeni Honda NSX Mk2, geliştirme programının bir… Read More »

Honda Civic Type R (2015): turbo sıcak kapak yeni casus fotoğrafları

Honda, 2015’te piyasaya sürülmeden önce yeni Civic Type R sıcak kapağını test etmeye devam ediyor. Ve bu yeni casus fotoğrafları, Honda’nın 2014 ilkbaharında daha önce gösterilen Civic Type R Concept otomobilinden çok fazla sapma yapmayı planladığını kanıtlıyor. Resimlerimiz, Avrupa titizlik testinden geliyor ve Tip R’nin, Cenevre Motor Show otomobilinin gövde setini, yoğun şekilde şekillendirilmiş spoiler,… Read More »