Category Archives: Genel

Otomobil Aksesuarları ve Diğer Ürünlerinizi Instagram’da Pazarlayın

Sosyal Medya dediğimiz zaman artık aklımıza sadece facebook gelmiyor. Facebook gibi çok büyük kitlelere sahip olan instagram üzerinden de ürünlerinizin satışınızı yapabilirsiniz. Ürünlerinizin kalitesine ve fiyatlarınıza güveniyor ancak pazarlama ve satış konusunda sıkıntı çekiyorsanız gerekli sosyal medya etkileşimini sağlamıyorsunuz demektir. Sosyal medya etkileşimi için en önemlisi Instagram beğeni satın alma işlemi olacaktır. Çünkü bu kadar… Read More »

Sağlıklı Yaşam İçin: Beylikdüzü Spor Salonu!

Beylikdüzü Spor salonu, bizim spor salonunu harika yapan nedir ? Düşük fiyatlar – fiyatlarimizi düşük tutuyoruz ve basit ve anlaşılır olduklarından emin oluyoruz.Yüksek kaliteli spor salonları – en gelişmiş ekipmanlarla spor salonlarımız en yüksek standartlarda tasarlanmakta ve muhafaza edilmektedir.Sözleşme yok – size uygun olduğunda katılma ve ayrılma özgürlüğüne sahipsiniz.Çevrimiçi – telefonunuzdaki, tabletinizdeki veya bilgisayarınızdaki bir… Read More »

Lamborghini Urus Kendinden Sıkça Söz Ettirecek!

Crossovers, bir zamanlar Porsche’nin çılgın spor otomobillerinin gelişimini finanse etmek için geçit satma başarısının yolunu izleyen spor arabalara odaklanan lüks otomobil üreticilerinin öfkesidir. Şimdi Lamborghini, Jaguar, Bentley, Maserati ve Alfa Romeo’nun ardından oyunu alıyor. Lamborghini ve geçitler iyi bir eşleşme gibi görünmeyebilir, ancak Traktörler yaparak başlamış olan bir şirket için, SUV segmentine doğru ilerleyen bir… Read More »

Alphine A110 Hiç Duymadığınız Spor Araba Lansmanda!

Alphine A110 ile ilgili her şey eğlencelidir – stilden performans numaralarına kadar. Başka bir şekilde satılmayan piyasaya hoş bir ek. Alphine A110, Porsche 718 Cayman ve Alfa Romeo 4C’nin beğenisine karşı yükseliyor. Fiyatlandırmayı benzer ilk olmak için bekleyiniz – beş basamağın ortasında. Yeni Alphine A110, eğimli arka tavan çizgisi ve soğanlı farlar gibi orijinal A110’un… Read More »

McLaren Senna ve P1 vahşi bir sürüş zevki için üretildi

McLaren, hem fonksiyonel hem de ilham verici muhteşem muhteşem sivri supercarlar yapma tarihine sahiptir. Bu, McLaren Senna’nın (P1’in ardılısı) olağanüstü ve kutuplaşan tasarımını çok dikkat çekici kılıyor. Bazıları ona yol için bir yarış arabası diyebilir, diğerleri ise Senna’yı seslendirirken, özellikle de Aston Martin Valkyrie ve Mercedes-AMG Project One gibi diğer hiperkarlarla karşılaştırıldığında. Sev ya da… Read More »

Yeni Mercedes C sınıfı 2018: Facelifted AMG C43 Coupe ve Cabrio geliyor

Mercedes C-Class’ın faceliftleri devam ediyor. Standart C sedan ve arazi ortaya çıkarıldıktan sonra Merc, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yuvarlatılmış AMG C43 salonundan kapakları çıkardı. Şimdi, C43 Coupe ve Cabrio düzeltildi. Bu nesil C sınıfı 2014’ten bu yana satışa sunuldu, bu nedenle Mercedes , ürün yelpazesine, iç ve motor serisine biraz hayat kattı. Mercedes-AMG C43 facelift:… Read More »

Yeni Mercedes A Class Otomobilleri 2018 Çin’de Araba Fuar’ında ortaya çıktı

Mercedes A Class bir ailenin en son üyesi geldi: yeni A sınıfı bir L Sedan. Burada gördüğünüz araba Çin pazarına ısmarlıyor, ancak Mercedes, Çin dışındaki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun bir A salonunun da yılın ikinci yarısında (2018) başlayacağını söylüyor. Yeni A sedan, aynı zamanda, BAIC Motors ile ortaklaşa, Çin’deki Beijing Benz Automotive Co’da özel olarak üretildi.… Read More »

McLaren Senna GTR konsepti: ödünsüz süper otomobil olağanüstü bir görünüm alıyor

McLaren 2017 yılında Senna supercar’ı piyasaya sürdüğünde , şirketin şimdiye kadar yaptığı en uzlaşmaz yol aracı olarak faturalandı. Şimdi Senna GTR denilen yeni bir versiyon var – ki bu da o kadar uzlaşmaz ki yol-yasal bile değil. F1 GTR ve P1 GTR de dahil olmak üzere daha önceki pist odaklı McLarens’den sonra, McLaren Senna GTR’nin… Read More »

McLaren Senna: Karbon Görünümlü Otomobili Piyasaya Sürdü

McLaren Senna‘nın yeterince dikkat çekici olmadığını düşünenler için, şimdi Senna Carbon Theme sürümü var. Kağıt üzerinde, neredeyse ‘stok’ araba ile aynı. İstatistiksel olarak, P15 Sennas’ın çift turboşarjlı 4.0 litrelik V8, çift kavramalı yedi vitesli şanzıman ve 789 bgp ve 590 lb ft çıkışları paylaştığı için küçük bir değişim söz konusudur. Bunun yerine, P15 Carbon’daki değişim… Read More »

Mazda Kai Concept Alıştığımızın Dışında Bir Görsel Şov Sunuyor

Kai konseptinin anlatılan kompakt hatchback oranları, gerçekten farklı ve kıvrımlı bir C-sütunu / bagaj kapağı bölümüne sahip, yabancı kırışıklıklar ve çizgilerden arınmış ince ve minimalist bir gövdede kaplanmıştır. Eğer bir sonraki Mazda 3’ün nasıl olacağını bilmek istiyorsanız – 2019’da satışa sunulması nedeniyle – şirketin ikinci Tokyo konseptinden çok daha fazlasını göstermeyeceksiniz. Standımızda kabinin içinde burnumuzu… Read More »

Mazda Vision Coupe, 2018 Cenevre Otomobil Fuar’ında Rüzgar Estiriyor

Mazda’nın Vision Coupe Concept, 6 Mart’ta Otomobil Tasarım Gecesi’nde sadece yılın “Yılın Konsept Otomobilini” kazanması için 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’na geldi. Yeni konsept otomobil, Mazda’nın mevcut tasarım düşüncesini ifade etmeyi amaçlamaktadır (spoyler uyarısı: zarif, gösterişli ve ince). Tasarımcısını zorlukla tanıyan birçok Japon markasından farklı olarak, Vision Coupe’un 2017’de Tokyo’da ilk kez ortaya koyduğu sunum sadece… Read More »

Mazda 6 Tourer 2018 Güncellendi Harika Bir Görünüm Bizi Bekliyor

2018 Mazda 6 Tourer’da herhangi bir fark var mı? İlk bakışta, kesinlikle yapamayız. İç mekan düzeni değişti, ortada çok sersemlemiş bir Audi panosu, yeni bir direksiyon simidi, daha ince hava delikleri ve klima kontrolleri için daha temiz bir düzen. Koltuklar tamamen yeni, ekstra destek vermek için yeniden tasarlandı ve Mazda, NVH seviyelerinin eskiden olduğundan daha… Read More »