Category Archives: Genel

Yeni 2019 Toyota Supra: bilmeniz gereken her şey

► Yeni 2019 Toyota Supra ayrıntılı olarak ► BMW Z4 ile paylaşılan parçalar ► Birleşik Krallık satışında 2019’un ilk yarısı Yeni Toyota Supra , önümüzdeki yılın başlarında, spor otomobil pazarında 350bhp heyecan, bir turbo altı silindirli motor, çift katlı kabarcık çatı, yaklaşık dört saniyede 0-62mph zaman ve 50.000 sterlin değerinde bir fiyat etiketi ile sarsılacak.… Read More »

VW T-Cross mini geçit alay etti

► VW’nin beşinci ‘T’ yumuşak yol tutucusu ► T-Cross, Nissan Juke rakibi ► MQB Polo tekniğini paylaşıyor Geçtiğimiz hafta, yeni T-Cross’un yakın üretim prototipini VW testine tabi tuttuk (şimdi aşağıdaki resimlere bakınız) ve şimdi Volkswagen, yeni mini-crossover’ının resmi tasarımını yayınladı. Seat Arona and a rival to the ever-popular Nissan Juke , the group’s smallest soft-roaders… Read More »

‘Ring’de güncellenen Civic Type R güncellendi

► Yeni Tip R benekli ► Nurburgring’de test ► Olası Tip S Bizim snappers bir değil, ama Nurburgring de Honda Civic Type R test iki iterasyonları yakaladı – ve tüm işaretler olası bir orta-yaşam facelift işaret ediyor. İlk otomobil, mevcut bir Tip R’ye çok benziyor, ancak biraz revize edilmiş farlara sahip bir camo’d tamponuna sahip.… Read More »

Tamamen yeni Vauxhall Corsa, 2019’da geliyor

► Bir sonraki gen Vauxhall Corsa benekli ► Tamamen yeni platformu öne çıkarmak ► 2018’de varması bekleniyor Vauxhall , yeni nesil Corsa hattının 2019 yılında, Opel ve ana şirket PSA’nın 2018 Teknoloji Gününde yeni araca işaret ederek, Groupe PSA içindeki Alman ve İngiliz markalarının geleceğine işaret ettiğini doğruladı. Corsa F, Citroen C3 ve Peugeot 208’de… Read More »

Yeni 2019 Suzuki Jimny SUV: sevimli n ‘sağlam 4×4 casusluk

► Tamamen yeni Suzuki Jimny casus oldu ► İlk defa camo olmadan görüldü ► Ocak 2019’da İngiltere’de satış Yeni 2019 Suzuki Jimny’nin fotoğrafları herhangi bir kamuflaj olmadan yayınlandıktan sonra bir müşteri etkinliği geri döndü. Resimler, bir Suzuki marka hayranına ait bir Instagram hesabında ortaya çıktı ve Tonka oyuncağı dolu görünüyor. Genç bir Mercedes G sınıfı… Read More »

Yeni Lamborghini Aventador SVJ sporları herhangi bir Lambo’nun “en iyi güç-ağırlık oranı”

► Yeni maksimum Lamborghini Aventador ► Superveloce SV Jota’nın tanıtımı ► Yolda ve yolda – ‘Ring’de Spied Süper Veloce Jota için ayakta duran yeni Lamborghini Aventador SVJ, Sant’Agata’nın onayladığı tüm otomobillerin en iyi güç-ağırlık oranına sahip olacak. En yüksek Aventador, Ağustos 2018’de Pebble Beach’te dünyaya ilk kez hazırlanıyor ve şirket önceden detaylara dökülmeye başlıyor. Instagram… Read More »

Yeni BMW 8 serisi tam olarak ortaya çıktı

► Tamamen yeni BMW 8 serisi coupe ► Lansmanından iki motor ► Bu ay satışa sunulan 76k £ ‘dan başlayan fiyatlarla Tamamen yeni BMW 8 serisi nihayet burada. İki kapılı büyük tourer, markanın yeni amiral gemisi olur ve 6 serisinin yerini alır ve BMW’nin “8” dediği gibi, ayın bitiminden önce satışa çıkar. M5“>’s powertrain and… Read More »

Rolls-Royce Cullinan SUV: arka koltuk görüntüleme galerisi ortaya çıktı

► En yakın bakış henüz Rolls-Royce 4×4 ► Azaltılmış kıvrım, arka lambalar ortaya çıktı ► Çok büyük – 5500mm’den uzun Rolls-Royce Cullinan ilk ilan edildiğinde, bunun abartılı olacağını biliyorduk, ama şimdi yeni detaylar ne kadar aptalca olacağını açıkladı. Bu haftanın başlarında, Rolls-Royce Cullinan’ın bir Viewing Suite ile ya da normal insanlara bottan dışarı katlanan iki… Read More »

Scooped: yeni 2018 Kia Niro EV ücretleri

► Yeni Kia Niro EV kepçe ► Bu saf elektrik modeli ► Almanya’da testler yapıldı Kia Niro serisi , saf bir elektrikli model üretmek üzeredir – ve casuslarımız, 2018 lansmanından önce halka test yaptı. Kardeş markalar Hyundai ve Kia , modellerinin çoğunda çok güçlü bir stratejiyi izliyorlar ( Ioniq serisine tanıklık ediyorlar ) ve Niro’nun… Read More »

ARAÇ okuyucusu, Rolls-Royce Cullinan SUV’u bir İtalyan dağının yarısına kadar götürdü

► Okuyucu casls Rolls-Royce SUV ► Yeni Rolls Cullinan crossover ► İtalyan dağlarında benekli Dağlarda bir hafta içi yolculuğunuzda bulacağınız şey inanılmaz … CAR okuyucu Michel Jacques, Kuzey İtalya’daki Piedmont’taki manevralarda yeni 2018 Rolls-Royce Cullinan SUV’u buldu . Rolls mühendisleri, 2400 metredeki Colle Fauniera’daki dev lüks 4×4’ün dayanıklılık testini üstlendi. Vadi tabanındaki Demonte’den 11 millik… Read More »

Yeni Ford Focus: bilmeniz gereken her şey

► Yeni Ford Focus ortaya çıktı ► Fiyatlar detaylı, burada ► Bilmeniz gereken her şey Yeni Ford Focus, ‘Focus türünün nihai evrimidir’ diyor Ford Avrupa ürün geliştirme sorumlusu Joe Bakaj. Oldukça büyük bir anlam ifade ediyorlar, çünkü son 20 yıldır, Focus satın alabileceğiniz en iyi aile hatchback’i Volkswagen Golf ile destekliyor. Bu Ford için büyük… Read More »

Tamamen yeni 2018 Bentley Continental GT, dünya çıkışından önce saatlerce konuştu

► Yeni 2018 Bentley Continental GT ► Panamera ile paylaşılmış yapı ► Conti GTC’nin en son spiz resimleri de Yeni %C3%A7%C4%B1kmas%C4%B1ndan” birka> saat önce, casus fotoğrafçılarımız yeni ‘lüks’ modelini daha önceki ‘prototip siyah’ gardıropu olmadan yakaladılar. 29 Ağustos 2017’de daha sonra yeni Conti GT’nin tam resmi fotoğrafları için CAR’in web sitesinde kalmaya devam edin. Bu… Read More »