Category Archives: Ford

Ford Mustang GT500 (2018): casus çekim ve ilk ayrıntılar

► Ford Mustang GT500 casus ► Testte Hardcore kas arabası ► Gelecek Dodge Demon rakibi? Ford , yeni nesil Mustang bir çentiği havuzun karşısındaki GT350’den daha yüksek bir seviyeye yükseltiyor ve CAR’ın fotoğrafçıları Detroit’teki testleri test etti. Evet, çantadaki başka bir araba! Ama bir Mustang gibi görünen bir çantadaki bir araba ve yeni GT500 olabilir,… Read More »

2016 için yepyeni bir Ford Fiesta: 7-gen Fiesta görüldü

► Yedinci nesil Fiesta görüldü ► Daha büyük kabin, daha fazla teknik, yeni düzelmeler ► 2016 sonbaharında açıklanacak olması nedeniyle Fiesta’lar%C4%B1n%C4%B1n” yerini alman> hemen hemen köşesinde olduğunu, ancak bugüne kadar sadece yollarda şasi katırlarını gördük. Ancak, şimdi, tam vücut prototipleri test rotalarına gidiyorlar – ve bizim snappers’lar, titrek manevralara giden ilk otomobilleri yakalamayı başardı. Bu… Read More »

Artırmayı hızlandır, Henry: daha sıcak Ford Focus ST benekli

► Ayarlı Ford Focus ST benekli ► Nürburgring çevresinde test yapıldı Yeni alt RS modeli için yeni güncellemeler Fiesta” st200> piyasaya sundu. Bu, popüler sıcak 247bhp” st> ve tam yağlı ST’nin” daha s versiyonunun ve bir b olas performanslar da iyile i y birlikte yere yerle g> Casus çekimleri de gösterdiği gibi, Ford da birkaç… Read More »

İlk görüşte: 2016 Ford GT yola çıktı

► Tamamen yeni Ford GT prototipi, kamu yollarında test yaptı ► Geçici aydınlatma, egzoz ile erken geliştirme araba ► 2016 sonlarında piyasaya sürülmesinden dolayı, yaklaşık 250 bin liraya mal olması bekleniyor İşte 2016″ ford gt supercar hakk daha fazla bilgi i buraya t> .

Ford Focus RS (2016) 3 Şubat’ta açıklanacak

Yeni 2016 Ford Focus RS , 3 Şubat’ta Almanya’da düzenlenen bir etkinlikte açıklanacak ve şirket bu baharın Cenevre Otomobil Fuarı’nda tam bir başlangıç ​​yapılacağını doğruladı. Bu sanatçının TopSpeed’in izlenimi, turboşarjlı sıcak kapağın olası görünümünü gösteriyor ve aşağıda da izleyebileceğiniz yeni bir resmi video var . Üçüncü nesil Ford Focus RS hakkında ne biliyoruz? Mavi Oval… Read More »

Ford Focus RS (2016) casus atışları

Bir sonraki Ford Focus RS, 2016’da olası bir fırlatma öncesinde geliştirildi. Bu yeni belgeseller, mühendisler Nordschleife pistindeki süspansiyon kurulumunu test ederken, Nurburgring’deki sıcak Oda testini gösteriyor. Ford, Focus RS’i mevcut nesil Focus hatchback için bir gönderim olarak planlıyor. Ve sıcak kapaklı güç savaşı ısındıkça, RS 300 bgp’den fazla üretime ulaşıyor. Garip, o zaman, 2016 Ford… Read More »

Ford Edge (2015) amiral gemisi SUV benekli, İngiltere’ye bağlı olabilir

Bir sonraki Ford Edge Avrupa’ya geliyor – ama kıta mühendisleri ellerine geçmeden önce, Mondeo tabanlı SUV ABD’deki ev pazarında test ediliyor. Bu casusluk çekimleri, 2015 lansmanından önce geliştirilmekte olan aşırı derecede gizlenmiş bir Kenar katırını gösteriyor – sızan bir şirket imajına rağmen, Avrupa’ya bağlı SUV’un neye benzeyeceğini zaten biliyoruz. Ford Edge’i hiç duymadım! Bu alışılmadık… Read More »

Ford Mustang (2015) yeni midilli otomobilin yüzünü kepçe

En son yeni Ford Mustang’i gördük , çok ağır bir şekilde gizlenmişti, test sürücüsünün ön camından dışarı çıkabileceği bir harikaydı. Bu kez, Ford’lar cepheden bir kamuflaj açtılar, çünkü tiksinti süreci bir dişli çatarak başladı. CAR’ın casus fotoğrafçılarından biri, yeni bir pony otomobilin ön uç stilinin bu samimi görüntülerini çekmek için yakındaki bir gizlice fotoğraflandı, çünkü… Read More »