Category Archives: BMW

Yeni BMW 3 serisi (G20): ARAÇ azaltma

► Yeni BMW 3 serisi ► Ekim 2018’de Paris’te gösterilecek olması nedeniyle ► Sedan ve Turing Mülkiyeti Bu, Münih’in en önemli kompakt yönetim salonu olabilir. Daha iyi yol tutuşu ve daha geniş bir ayak izi için daha geniş bir parçaya sahip olan CAR, yeni 3 serisi serisinin de BMW’nin en son v7 iDrive sistemini de… Read More »

Category: BMW Etiketler:

Yeni BMW Z4 Roadster: CAR brifingi

► BMW-Toyota ortak spor araba projesi ► Paris motor şovundan dolayı ► Z4 dönüştürülebilir, Supra coupe   İlk BMW Z4, 2002’de üretime başladı ve 16 yıl sonra, bir sonraki için hazırız. Bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek olması nedeniyle, 2019’un başlarında, Münih’in yeni roadster’ı Toyota ile işbirliği içinde bir yarısı. Diğer otomobil ise ikonik Toyota Supra… Read More »

Category: BMW Etiketler:

Spied: yeni BMW M3 hala bir aşırı kahraman!

► Yeni 2020 BMW M3 kepçe ► G20 dönemi M3 casus oldu ► Yaklaşık 500bhp ve 4wd Bu dramatik yeni casus fotoğrafları, yeni 2020 BMW M3’ün hala küçük bir ışığın sürüklenmesini isteyen sürücüleri heyecanlandırabildiğini kanıtlıyor. Fotoğrafçımız, mühendisler, fırlatmadan önce şasi dinamiklerini geliştirdikçe, Nurburgring’deki bir köşede yer alan G80 prototipini yakaladı. Normalde Nordschleife gösterisindeki otomobiller normal… Read More »

Category: BMW Etiketler:

Yeni önden çekişli BMW 1 serisi spied kış testi

► 2019’da Yeni BMW 1 serisi ► Önden çekişli platform ► Kış testi yeni ayrıntıları bırakıyor Bir sonraki gen   Gran” tourer> Gran” tourer>   ve   , along with the current Mini” clubman>   ve   .

Category: BMW Etiketler:

Yeni BMW X7 hakkında bilmeniz gereken her şey

► Yeni BMW X7 casus ► Konsept otomobil gerçek oldu ► Yeni casus fotoğrafları, özellikleri BMW X7, üretime yöneliyor – ve 2017 BMW Concept X7 iPerformance’nin en son casus fotoğraflarımızda ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz. En son aşamadaki prototipler şimdi testlere çıkıyor ve kepçe fotoğrafçılarımız onu kurulacak ABD fabrikasının yakınında tutuyor. Bu, BMW’yi BMW” x7… Read More »

Category: BMW Etiketler:

Bu, en yeni BMW X2 SUV modeline

► X1’in sportif görünümlü standı ► Aynı platformu paylaşır, motorları ► Ring’de üretim arabası testi Tüh! Üzerinde neredeyse hiç kamuflaj yapılmayan bir araba taşıyıcıda nelerin göründüğünü görün: Yaklaşan BMW X2 SUV. X1 crossover bebeğinin alt çatılı, daha sportif bir kardeşi. X2, Ekim 2016’da Paris motor şovunda bir konsept otomobil olarak resmen açıklandı. Şimdi en son… Read More »

Category: BMW Etiketler:

BMW 2 serisi Gran Coupe şunları söyledi: BMW’nin 2020’deki en küçük sedanı

► Dört kapılı BMW 2 serisi ► Bir sonraki gen 1 serisine göre ► Turbo 4 kademeli turbo Zaten BMW’nin 2 serisi serisinin 1 serisi hatchback’in slinkier, coupe-ish iki kapılı versiyonu olduğunu biliyorsunuz. 2020’den önce lansman yapılması planlanan bu araba, su çamurlu, daha pratik dört kapılı bir versiyon. BMW 2 serisi Gran Coupe olarak adlandırılan… Read More »

Category: BMW Etiketler:

BMW i3 S: daha sıcak bir elektrikli BMW 2017’nin facelift ile geliyor

► Yeni 2017 BMW i3 ortaya çıktı ► revize i3 casus fotoğrafları ► Frankfurt fuarında bekleniyor Münih, BMW’nin ‘i’ elektrikli otomobil serisindeki ilk büyük facelift olan yeni 2018 model yılı BMW i3’ü hazırlıyor. BMspeak’de, bu bir LCI veya yaşam döngüsü dürtüdür. Biz sadece orta-ömürlü bir facelift ya da yeni bir görünüm ve çizme için hafif… Read More »

Category: BMW Etiketler:

Ortaya çıkan: 2018 BMW M2 CS, kod adı F87

► Yeni BMW M2 CS ortaya çıktı ► Maksimum 2-seri nedeniyle Q2 2018 ► Sanatçının izlenimleri, özellikleri Düzenli BMW M2 sizin için yeterince sıcak değil mi? Korkma. CAR dergisinin Temmuz 2017 sayısında 2018’in yeni CS baskısında fasulyeler dökülüyor. BMW , motorspor bölümü ürünlerini artırmaya devam ediyor. Sürekli değişen 3 serili ailenin ve uzun tarihinin –… Read More »

Category: BMW Etiketler:

BMW i8 Roadster – neredeyse hazır

► BMW i8 Roadster’in ilk görüntüleri ► Dönüştürülebilir prototip eklenti hibrit ► Debut Frankfurt 2017, satılık 2018 Eh, bu oldukça kesin geçerli: Kalan şüpheler BMW gerçekten bir üretim versiyonu üzerinde çalışıyor birincisi” araba kadar> , uzan%C4%B1yor.” y teknoloji melezini d bir hale nas> Temmuz 2018’de BMW, yeni BMW i8 Roadster’ın resmi bir videosunu yayınladı. İzlemek… Read More »

Category: BMW Etiketler:

Bir sonraki BMW X3, şunları söyledi: 2017’nin G01 SUV’unda

► 2017 yılında ‘G01’ X3 ► Yeni 422bhp X3 M çeşidi görüldü ► Dizel, benzin ve hibrid güç Satışlar diğer segmentlerde dururken, geçişin ilerleyen seyri az bir toparlanma belirtisi gösteriyor. Bu nedenle, tüm yeni X3” prototiplerini ortaya koyuyor. bu sefer daha kozmetik casus foto farkl olarak fazla detay a arabalar ger gizlemek i tasarlanm aldat… Read More »

Category: BMW Etiketler: