Category Archives: Aston Martin

Speedsters ve Volantes: En son Aston Martin Zagatos casus oldu

► Yeni Aston Martin Vanquishes casus oldu ► Zagato Volante ve Speedster testi ► Son fotoğraflar, yayın tarihleri, fiyatlar 2016 Pebble Beach concours’da gösterilen Aston Martin Vanquish Zagato Volante’yi hatırlıyor musunuz? Gaydon gerçek şeyi başlatmaya çok yakın görünüyor. Papazlarımız, Aston’un küresel satışlardan önce dayanıklılık testini üstlenmesinden dolayı, Almanya’daki Nurburgring’i kasıp kavuran karbon elyafı yol tutuşunu… Read More »

İlk bakış: yeni 2018 Aston Martin Vantage DB10 Bond araba stilini kopyalar

► Aston’un yeni giriş seviyesi modeli ► AMG’den 4.0 turbo V8 ► DB10 konseptinden etkilenen stil Aston Martin için son derece önemli bir arabaya ilk bakışımız: Aston Martin Vantage için yeni nesil yedek. 2017 sonundan önce tam olarak ortaya çıkacak olması nedeniyle, yeni araç Aston Martin’in ürün yelpazesine giriş seviyesi noktasını oluşturacak. Resimdeki makinenin, bu… Read More »

Denenmiş ve test edilmiş: Aston Martin Vanquish Zagato prototipi Nürburgring’e gitti

► Vanguish Zagato prototipi görüldü ► Aynı dört çıkışlı egzoz ve difüzör ► Sınırlı basım çalıştırmasının 99’u zaten satıldı V12″ motorlu vanquish> henüz ölmedi. 2012’den beri var, bunun yerine değiştirilmesi sadece bir iki yıl sürüyor, ama Aston sessizce mezarlığa gitmesine izin vermiyor. Bu otomobilin orijinal olarak yüksek performanslı bir ‘S’ varyantı, aerodinamik yükseltmeleri, spor egzoz… Read More »

Aston Martin, hızlı şeritte kalıyor: gözden geçirilmiş iş planı, 2021 yılına kadar 10 yeni modeli listeliyor

► Aston Martin’in gelecekteki ürün planları ► 700 milyon Sterlin yatırıldı ► 2017’de yeni V8 Vantage yolda Doğrulanmış ve onaylanmış bir 700 milyon dolarlık yatırım programı ile desteklenen CAR dergisi, Aston Martin’in şu andaki ürün portföyünde çalıştığını ortaya koyabilir: 2017 DB11 Volante, yeni V8 Vantage 2018 V8 Vantage roadster, Vanquish yerine rozetli DBS, LeEco ile… Read More »

Yeni Aston Martin DB11 2016 lansmanı için hazırlanıyor: DB9’un devamı

► 2016 Aston DB11 hakkında son haberler ► CAR dergisinin yeni sanatçının izlenimi ► DB9’un turbo ardılı üzerindeki tam düşüş Bu yeni 2016 Aston Martin DB11’de en iyi gözüküyor. Sanatçının izlenimi, CAR dergisinin yeni Aralık 2015 sayısında yayınlandı – ve gelen yeni Andy Aston’un gözetimine gelmesi için ilk yeni dönem olan Aston’u anlatıyor. Mag hikayesini… Read More »

Aston Martin Lagonda: 2014 dönüşü açıklandı

Aston Martin Lagonda 2014’te yeniden piyasaya sürülecek – ve bu da yeni Lagonda süper salonunun ilk bakışımız. Bugün CAR dergisinin yeni Temmuz 2014 sayısında, Lagonda’nın yeniden başlatılmasıyla ilgili detaylar dökülüyor. En yeni baskının ücretsiz bir dijital önizlemesi için burayı tıklayın . Bu sanatçının izlenimi Mayıs 2014’te CAR tarafından yayınlanan casus fotoğraflarına dayanarak Lagonda limuzinin beklenen… Read More »

Aston Martin’in Q branch’un (2014) ısmarlama süper salonu

Bu yeni bir Aston Martin Lagonda süper sedan olabilir mi? Bundan daha da özel: Aston Martin’in Q şubesinin yeni sınırlı, ısmarlama komisyonu için bir prototip. Aston Martin, Lagonda markasını Mercedes S sınıfı bir rakiple yeniden başlatmak değil mi? Henüz, İngiliz markası için yeni bir SUV’un temelini oluşturacak yeni nesil GL platformunu ödünç almak için Mercedes… Read More »