Category Archives: Akıllı

ForFour için daha fazla güç: daha hızlı Brabus Smart ForFour (2016) spied

► Brabus Smart ForFour benekli ► Daha fazla güç, daha düşük süspansiyon ► İlkbahar 2016 için zamanında piyasaya sürülecek 16,9 saniyenin buzul 0-62mph zamanı ile, 1.0-litre Smart ForFour, 2015 yılında test ettiğimiz en yavaş hızlanan otomobil oldu. Burada, ışıklar altında bırakılmayacak olan Merc’in lüks Renault Twingo ikizinin bir versiyonu var; CAR’ın casusları, soğuk hava testinden… Read More »

Smart Fortwo Cabriolet (2015) bir cropper geliyor: yeni spyshots

► Yeni Smart Fortwo Cabriolet ► Talihsiz off-road sahne arayüzü ► Yeni 2015 Smart soft- top’ta ekstra detay İşte alışılmadık bir kepçe ve biraz da mutsuz biri: paparazzo, talihsiz bir gezinti yolunun ardından yeni 2015 Smart Fortwo Cabrio’ya tökezledi. Bu noktayla ilgili hiçbir korsanlık izi yok – kazalar hepimizin başına gelebilir – ancak yeni Akıllı… Read More »

Smart ForTwo (2013) Smart’in can alıcı yeni mikrocarının casus çekimleri

Setinizi ayarlamayın – bu, Euro NCAP çarpışma testinden geçmiş Renault Twingo değildir. Bu, Death Twel’de sıcak hava testine tabi tutulan yeni bir Smart ForTwo, bir kesik ve kapalı Renault Twingo gövdesinin altında. Yeni Smart ForTwo’ya baktığımız ipuçları nerede? Galerimizde, doğru, daha önce hiç Renault Twingo’da görmediğiniz bir şeyi göreceksiniz: arkaya monte edilmiş bir motor hava… Read More »