Jaguar, E-Pace ile bir pan-Avrupa tanıtım kampanyasına mı gidiyor?

By | Kasım 13, 2018

  Jaguar E-Pace prototipi tekrar …
Önce Stelvio lansmanı başlatıldı
Şimdi bebek F-Pace Cenevre’ye doğru yola çıkıyor

Pazartesi günü Alfa Romeo Stelvio’nun uluslararası basın lansmanı sırasında Jaguar E-Pace SUV prototipine girdiğimizde şaşırdık.

Ama öyle görünüyor ki tek seferlik değildi. Bugün, ekibimizden birinin Cenevre Otomobil Fuarı’na kadar sürmesi nedeniyle, Calais yakınlarındaki bir servis istasyonunda park edilmiş olan genç crossover’ı konuştuk.

Tom Goodlad, kuzey Fransa’daki bu çılgın parklı geçidi görünce, İsviçre’den İsviçre’ye doğru iniyordu.

Bu ay Jaguar kapısı her medya etkinliğine mi çarpıyor?

Büyük olasılıkla. Ana şirket JLR iyi bir tanıtım dublörünü seviyor – ve bu da dünya medyasının önünde bir niyet beyanı yapıyor olabilir.

Stelvio Geçidinde Jaguar E-Pace'i casusluk yapıyoruz

Aynı şekilde, bu bir şans olabilir . Sinuous Alpine tepesi rotaları, yeni prototiplerini dayanıklılık, soğuk hava ve yüksek irtifa testleri için sınıra zorlayan test sürücüleri arasında sıkı bir favori …

Bunun yeni Jaguar E-Pace olduğundan emin misin?

Öyle düşünüyoruz, evet. Yol test cihazımız CJ Hubbard, Alfa’nın kendi SUV’sini (aşağıda) başlattığı Stelvio Geçidi’ne yakın yollarda iken, yukarıdaki crossover’i tespit etti.

Jaguar F- Pace’den daha küçük olduğunu düşünüyor, muhtemelen kompakt E-Pace’ın erken bir versiyonu olduğunu düşündürüyor.

Alfa Romeo Stelvio crossover

CJ, “fırlatma rotasının bir bölümünü yukarı ve aşağı doğru seyrederken görünce şaşırdık” diyor. ‘Onun kılık ve kayıt detaylarından Jag veya LR olduğunu söyleyebilirdiniz.

‘Onu kaçıramayız. Bir süreliğine izledik ve kurtulmak için hiçbir girişimde bulunmadı. Sonra çekildi ve arkamızda Stelvios’a doğru geri döndü. ‘

Bir elektrik Jaguar crossover

Yerdeki adamımız, Jag’ın çok sessiz ve muhtemelen elektrikli olmasına rağmen kuyruk boruları olduğunu söyledi.

“E-Pace” ın sadece elektrikli versiyona sahip olacağını biliyoruz, bu da bu aracın neden DVLA veritabanında sıfır emisyonla kaydedildiğini açıklayabilir.

Aşağıda, kompakt Jag SUV’un önceki kepçemizin casus fotoğrafı var.

Jaguar E-Pace’ın daha fazla spyshots, haber ve detayları

Jaguar E-Pace: önceki casus fotoğraflarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir