İlk olarak burada görüldü: Ayın casusluk çekleri ve dedikodu, CAR + Eylül 2015

By | Ekim 5, 2018

Renault Alpine kepçe
Merc yeni çevrilebilir S63
CAR asma direğinden dedikodu

Renault Alpine: 2017’ye geliyor

Özetle: Renault’nun sportif, hareketsiz Alpine markasını nasıl canlandırabileceğini gösteren bir takım kavramlar gördük, ve işte gerçek olan test. Sırala.

Ne öğrendik: Son gen eseri tarafından aldanmayın – Alpine, Lotus panellerini kendi ısmarlama platformları için uygun oranda orantılı olarak kullanıyor. Ve ilk defa da değil. Ortaya monte edilmiş, turboşarjlı dört turboşarjlı bir turbocharged ile desteklenmekte ve arka tekerlekleri bir paddleshift şanzıman ile sürmekte, yeni araba Alfa 4C ve Porsche Cayman’da atılmaktadır.

Büyük ne zaman ortaya çıkıyor? Son istihbarat, Alpine’nin 2017’den önce satışa çıkmayacağını, ancak daha önce bunu göstererek kaybedecek hiçbir şeyleri olmadığını, belki de bu yılın farkındalığını artırmak için yapacakları bir şey olmadığını gösteriyor.

Vauxhall Astra Sports Toure 2016 baharında gelecek

Vauxhall Astra Sports Tourer: bahar 2016 geliyor

Vauxhall’ın yeni, önemli ölçüde daha hafif Astra bir vagonu yeniden üretecek. Günümüz modelinde olduğu gibi, Golf’ün dikdörtgen-on-tekerlek yaklaşımından daha fazla rakımlı hatlara bağlı olarak kargo taşımacılığında orta dereceli olmalıdır. Motorlar arasında 197bhp 1.6 turbo ve 1.0 üç potluk benzin ve 108bhp 1.6 litre dizel bulunmaktadır. Gizlemenin olmaması çok yakında bir prömiyeri öneriyor.

Mercedes 'S63 AMG bir Cabrio versiyonu tanıtıldı olarak çatıyı kaybeder.

S63 AMG Cabrio: Eylül 2015 geliyor

S-Serisi Coupe, Eylül’deki Frankfurt fuarında devasa bir dönüştürülebilir varyant üretecek ve bu da S63 AMG versiyonudur – bu, oyunu daha çok veren marka dörtlü egzoz borularına sahiptir. Daha düşük bir S500 modelinin yanı sıra 576bhp twin-turbo 5.5-litre V8 çıkışını görmeyi ve alıcı tokmağı ayrıcalığı için £ 130k’un üzerinde ödeme yapmayı bekliyoruz.

Tümüyle yeni Audi A4 allroad, aynı yılın Mart ayında Cenevre'de gerçekleşecek olan halka açık yollara vurmaya hazırlanıyor.

Audi A4 Allroad: 2016 ortasına geliyor

Anonimliğin dönen kamuflajının altında sadece bir başka Audi A4 mülkü değil, yeni nesil Allroad yatıyor. Biraz yükseltilmiş biniş yüksekliği ve daha cıvıl cıvıl cıvıl cıvıltı ile bunu bileceksiniz – o sürahiyi çekmek için daha iyisi, kesin. Sadece Quattro ve daha zayıf motorların itlafiyle, önümüzdeki sene Mart ayında Cenevre’de ilk kez bir satışa çıkacak.

Alfa'nın geri dönüş planı, Giulia, 2016 baharında showroomlara yenilecek.

Biz duyuyoruz – CAR asma dan Juicy dedikodu

Alfa Romeo’nun en son geri dönüş planı? Arka taraftaki Giulia, çok sayıda fanfare için açıklandı, 2016 ilkbaharına kadar showroom’lara çarpmadı. Motorlar hakkında daha fazla ayrıntı: 135, 180, 210bhp, 2.0 litrelik turbo benzine sahip 2.2 litrelik bir dizel, 180, 250 330bhp ve 503bhp Cloverleaf V6 ile birlikte 340bhp V6 derv-drinker. Önerilen 1400 ve 1750cc benzin birimleri beklemede.

Bunu, 2016 yazında beklenen, 949 kod adıyla bir BMW X3 rakibi takip edecek. Bu, tüm yeni Alfas gibi, parçaları geri ve dört tekerlekten çekiş anlamına gelen Giulia ile paylaşacak. Bir X1 rakibi ve 5 serisiyle savaşacak Alfetta salonu (kod adı 961) 2017 için.

Spor arabaları 2018’in odak noktası: iki kapılı bir Duetto Örümcek takip eden, iki serili Giulia coupe, 4 serisi amaçladı. Bugünün kapakları için ne anlama geliyor? 2019 için ayarlanan Mk2 Giulietta’nın, BMW’nin 1 serisiyle eşleşen arkadan tahrik olması bekleniyor. Ve inkarlara rağmen, bir sonraki Fiat 500X’e dayanan bir Mito Mk2 planlandı. Bu Giulietta’nın ön sürücü yerine geçeceği anlamına gelebilir.

Artık planın bir parçası, üst düzey 6C spor otomobil, herhangi bir Giulietta varyantı veya herhangi bir vagon ve büyük bir X5 savaşçısı.

Japon üretici, dördüncü gen Prius hibridinde yeni Küresel Mimarlık kullanıyor. Firmanın araçlarının yarısını 2020'ye kadar destekleyecek.

Toyota, eylül Frankfurt gösterisinde lansmanı için ayarlanan yeni Prius’una son rötuşları koymakta meşguldü. Japonlar dünyanın en çok satan melezlerinin dördüncü neslindedir ve bu da Toyota’nın Yeni Küresel Mimarisinde yararlanmaktadır. Toyota’nın VW’nin MQB platformuna verdiği cevap, firmanın araçlarının yarısını 2020’ye kadar destekleyecek.

MQB’den bahseden Audi, bir dahaki sefere yenilenmiş bir A3 aralığı planlıyor. Üç kapılı ambarın mahkum edildiği sanılıyor, belki de Scirocco topraklarında TTC’nin kötüye kullanabileceği dört kapılı bir coupe yolunu açıyor. Başka bir geçici araba ise Çin için yedi kişilik bir MPV’dir; A3 Allroad’a gitmek için çok daha kısa oranlar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir