Tag Archives: Vauxhall

Tamamen yeni Vauxhall Corsa, 2019’da geliyor

► Bir sonraki gen Vauxhall Corsa benekli ► Tamamen yeni platformu öne çıkarmak ► 2018’de varması bekleniyor Vauxhall , yeni nesil Corsa hattının 2019 yılında, Opel ve ana şirket PSA’nın 2018 Teknoloji Gününde yeni araca işaret ederek, Groupe PSA içindeki Alman ve İngiliz markalarının geleceğine işaret ettiğini doğruladı. Corsa F, Citroen C3 ve Peugeot 208’de… Read More »

Yeni 2017 Vauxhall Grandland X, psychedelic camo’da adım attı

► Yeni Vauxhall Grandland X casus ► GM garb cinsinden bir Peugeot 3008 ► Kış testinden son spyshots Burada, izleyicileri ve motorlu casusluk türlerini karıştırmanın bir yolu var: prototip test aracınızı, en kartal gözbebeklerinin bile gözüne çarpan bir göz kamaştırıcı kılığına sarın. Bu psychedelic kamuflaj, yeni Vauxhall Grandland X’i (2017’de daha sonra Nissan Qashqai seti… Read More »

Erken bir Noel hediyesi: yeni Vauxhall Insignia Grand Sport, tartışmasız bir şekilde konuştu

► Yeni 2017 Vauxhall Insignia Grand Sport casus oldu ► Herhangi bir kıvrım olmadan yeni kapak ve emlak bakın ► İlk günden önce promosyon görevlerinde bulundu GM için utanç verici bir hareketle, yeni 2017 Vauxhall Insignia Grand Sport erken sızdı – ve hatta Noel Baba’nın yardımcıları bile bu süprizi engelleyemedi. Yeni bir aile arabası, kamuflaj… Read More »

GM’nin yeni küçük yumuşak yol testi test edildi

► İki yeni X-rozetli Crossover Vauxhalls ► Küçük ve orta boy SUV’ler Mokka X’yi destekliyor ► Her ikisi de 2017’de ortaya çıkacak Vauxhall , son zamanlarda facelifted Mokka X’in her iki tarafında oturacak şekilde tasarlanan 2017 yılında lansman için iki yeni geçit hazırlanıyor. CAR, kabaca Corsa – ve Astra boyutunda olacaklarını ve her ikisinin de… Read More »

Vauxhall Insignia casusluk çekimleri: büyük salon 2017 için daha şık yanını keşfediyor

► İkinci gen Insignia’ya daha yakından bakın ► Eğimli çatı, Monza konsept ipuçları ► Frankfurt 2017’de ilk çıkışını yapmak için Yeni casusluk çekimleri, 2017 yılında piyasaya sürülecek olan ikinci nesil Yeni” vauxhall astra> , giden modelin kütlesinden ortalama 130kg’lık bir parça doğradı ve yeni Insignia da benzer şekilde aşırı bir diyet uyguluyor – 200 kilogramlık… Read More »

Opel Ampera-e, 2017 lansmanından önce test edilmekte

► Chevy Bolt Avrupa versiyonu ► Tüm elektrikli pratik hatchback ► Satışa 2017, belirli pazarlar TBC Bu bir CAR’%C4%B1n” orijinal incelemesini buradan okuyabilirsiniz> . Öncelikle, otomobilin tekerleklerini sürmek yerine pilin şarjını korumak için kullanılmış olmasına rağmen, 1.4 litrelik benzinli bir motora sahipti. Sadece elektrik aralığı yaklaşık 40 mil ve ‘E-REV’ modunda yaklaşık 310 mil civarındaydı.… Read More »

Vauxhall Astra bi-turbo dizel sıcak kapak almak

► Yeni Vauxhall Astra bi-turbo ► Alt VXR performans dizel? ► Spyshots yakalama 160bhp CDTi ‘Fısıltı’ Vauxhall, önümüzdeki 18 ay içinde showroomlara giden yeni cep roketleri ile bir gösteri için hazırlık olarak yeni bir Astra dizel sıcak bir kapak okuyor. Bu bir alt VXR hafif performans sürümüdür; Tam yağlı RS markasının altında ördüğü gibi, Ford’un… Read More »

Vauxhall’ın yenilemesi devam ediyor: yeni 2015 Astra casus

► Yeni 2016 Vauxhall Astra yakalandı ► Tamamen taze çekimler galerisi ► 2015 sonbaharında görmek için bekliyoruz Yeni Corsa ve Viva’nın topuklarına ateş açtıktan sonra , Vauxhall ve kızkardeşi Opel şimdi dikkatlerini bir sonraki modele taşıyor: Astra hatchback. Yeni casus fotoğraflarımız, 2015 sonbaharında planlanan ilk çıkıştan önce Avrupa’da test edilen yeni ortadaki hatchback’i yakaladı. Çakmak,… Read More »

Vauxhall Corsa VXR (2015) Nurburgring’de konuştu

Zorlukla gizlenmiş bir 2015 Vauxhall Corsa’ya bakıyorsun. Ya da, kesin olarak, Opel Corsa OPC kıta kuzeni. CAR dergisinin casus fotoğrafçıları, Corsa hot hatch’in değerlendirme testlerinin son aşamaları sırasında çekildiği sırada Nurburgring’de bulundu. Ve bu cep roketindeki kibirli bir gizleme ile yargıladığımız zaman, Vauxhall Corsa VXR’nin üretim hazırlıklarına yaklaştığını söyleyebiliriz. Ne zaman yeni 2015 Vauxhall Corsa… Read More »

Vauxhall Astra kepçe (2015) yeni Astra’nın ilk casus atış

Vauxhall, bir sınıf lideri VW Golf , daha keskin yeni Ford Focus ve Peugeot’nun Yılın Otomobili: 308’in dikenli meselelerini ele almak için saygıdeğer Astra’sını destekliyor. Luton, Astra’yı taze motorlarda sıkı bir diyete, çekiciye sokacak ve Astra ve yeni Corsa supermini’nin 2015 yılında Vauxhall’un kurtarmasına giderken çok ihtiyaç duyulan kabin güncellemesini sunacak. Yeni Vauxhall Astra: İlk… Read More »