Tag Archives: Toyota

Yeni 2019 Toyota Supra: bilmeniz gereken her şey

► Yeni 2019 Toyota Supra ayrıntılı olarak ► BMW Z4 ile paylaşılan parçalar ► Birleşik Krallık satışında 2019’un ilk yarısı Yeni Toyota Supra , önümüzdeki yılın başlarında, spor otomobil pazarında 350bhp heyecan, bir turbo altı silindirli motor, çift katlı kabarcık çatı, yaklaşık dört saniyede 0-62mph zaman ve 50.000 sterlin değerinde bir fiyat etiketi ile sarsılacak.… Read More »

Toyota Auris 4×4 (2017) Nurburgring’de konuştu

Toyota, 2017’de yeni bir lansman öncesinde yeni bir Auris tabanlı geçiş testi yapmaya başladı. Bu, gelişmekte olan bir sektördür ve birçok üretici, küçülme ve en uzun, daha sportif görünümlü SUV’lere geçişin çarpışan eğilimlerinin çoğunu yapmak için toplanmaktadır. Toyota Auris 4×4: casus fotoğrafları Burada gördüğünüz, Toyota’nın yeni bebek crossover’ı için, şirketin menzili içinde RAV4’ün altından geçecek… Read More »

Toyota Supra GR Konsept: GT Sport’taki yeni araba driftini izleyin

Toyota GR Supra Racing Concept gelecek yılın yol arabasında ipuçları! Gösterinin yıldızı mı? Editörlerimiz böyle dedi. Yeni 2019 prodüksiyon spor otomobilinin önizlemesi olan bu yarış-spec Supra, yeni kemerli, geniş kemerli pistte giyinen ilk resmi bakışımızdır. Bir sonraki BMW Z4 ile aynı platformda desteklenecek, arkadan çekiş gücü, Japon mühendisliği ve güvenilirliği ile evli olan Germanic hassasiyeti… Read More »

2018 Toyota Auris Hybrid, Cenevre Otomobil Fuarı’na Hazır!

Cenevre Otomobil Fuarı‘na Dünya’nın her bir yerinden katılımcılar hazırlanıyor. Tartışmasız dünyanın en büyük otomobil fuarlarından bir tanesi olan Cenevre Otomobil Fuarı katılımcılarını heyecanlandırdığı kadar üreticileride heyecanlandırıyor. Birçok katılımcı yeni ürünleri görmek onları bünyelerine dahil etmek ve satışını yapmak için araştırma içerisine giriyor ancak ürünlerini satmak isteyen firmalarda birbirleri ile sürekli olarak yarış içerisinde yenilikler üretiyor.… Read More »