Tag Archives: Senin spyshots

ARAÇ okuyucusu, Rolls-Royce Cullinan SUV’u bir İtalyan dağının yarısına kadar götürdü

► Okuyucu casls Rolls-Royce SUV ► Yeni Rolls Cullinan crossover ► İtalyan dağlarında benekli Dağlarda bir hafta içi yolculuğunuzda bulacağınız şey inanılmaz … CAR okuyucu Michel Jacques, Kuzey İtalya’daki Piedmont’taki manevralarda yeni 2018 Rolls-Royce Cullinan SUV’u buldu . Rolls mühendisleri, 2400 metredeki Colle Fauniera’daki dev lüks 4×4’ün dayanıklılık testini üstlendi. Vadi tabanındaki Demonte’den 11 millik… Read More »

Cameraphone asla yalan söylemez: okuyucu casuslar M40 üzerinde Range Rover Sport Coupe

► Okuyucu Frank Millward scoopster oynuyor ► Yeni Range Rover Sport Coupe casusları ► Bu bir 3.0 litrelik dizel V6 Kalabalık Batı Midlands çevresindeki otoyol ağlarında göreceğiniz şey inanılmaz; yerel şirket olarak Jaguar Land Rover , yeni ürüne yatırım yapmaya devam ederken, Wannabe Hans G Lehmanns için olgun bir av alanı olabilir. Bir arabageek.com düzenli… Read More »

Şimdi, Le Mans’a doğru yol aldığımız şeyi biliyoruz: Renault Talisman

► Yeni Renault Talisman casus oldu ► Le Mans’a gizemli araba ► Şimdi Laguna halefi olduğunu biliyoruz. İşte bu hafta çözdüğümüz bir bulmaca: CAR dergisinin sanat editörü Matt Tarrant, 2015 Le Mans 24 saat sürdüğü manevralar üzerindeki bu kamuflajlı prototipi buldu. Artık bunun, Fransız firmasının Laguna yerine geçmesi için yeni 2015 Renault Talisman olduğunu biliyoruz.… Read More »

Bir burger pistinde Bentley Bentayga: 4×4 McDonalds’ta casusluk yaptı!

► Bentley Bentayga, McDonald’s’ta gördü ► ARAÇ okuyucusu Ben Stokoe 4×4’ü ► En son yeni süper boy SUV Fast food hakkında konuşun: ARAÇ okuyucusu Ben Stokoe, Crewe’deki McDonald’s restoranına girdiğinde, sadece gizli gizli yeni Bentley Bentayga’yı keşfe çıkarken şaşırmıştı. Lüks otomobil üreticisi Crewe, Cheshire’da çalışıyor ve mühendisler Maccy D’lere insan türünün hızlı yakıt ikmali için… Read More »

Yeni 2016 Ford Edge, CAR okuyucusu tarafından tutulan dükkânları açıyor

▶ Ford Edge crossover okuyucu tarafından ▶ Essex’in kalbindeki testte ▶ İngiltere’de daha sonra bu kış nedeniyle Ford’un Essex semtindeki süpermarketlerde bulacağınız şey inanılmaz. Okuyucu Manuel Bezuidenhout, yeni Edge crossover’ını ve öğle yemeği manevralarında konuştuğunda bir pazarlık topladı. Bu, Blue Oval’in genişleyen 4×4 serisinde Kuga’nın üzerinde yer alan yeni, swap SUV. Edge’in, 2015-16 kışında İngiltere’ye… Read More »

Falcon indi! Bentley Bentayga M6’da gevşedi

► Bentley Bentayga casus fotoğrafları M6’da ► ARAÇ okuyucu Ben Graham-Evans tarafından ► Crewe’nin crossover’ına yakından bakış CAR dergisi okuyucusu Ben Graham-Evans, Manchester’daki bir iş toplantısından güneye doğru ilerlerken pazarlık ettiğinden daha fazlasını elde etti – M6 otoyolunda gevşek çalışan yeni Bentley Bentayga SUV tarafından üstlenildi . Geçtiğimiz Pazar sabahı konvoyda sürülen üç Bentley’den biriydi… Read More »

M1 üzerinde ARAÇ okuyucu paps Range Rover Spor testi

► Mystery Range Rover Sport prototipi ► Okuyucu casusları M1’de 2012 test aracı ► Ama ne test ediyor? İstekli gözlü ARA okuyucusu Keith Jones, bu Range Rover Sport’u bu hafta M1 testinde buldu. Kuzey Denizi savaş gemisi neden birkaç yıldır satışa sürülen bir arabada gizleniyor? Bu, kamu yolunda süren üç yıllık bir prototipi işaretlediğinizde bu… Read More »

Araba okuyucu casusları Jaguar SUV F-Paces üzerinden konuyor

► ARAÇ okuyucusu Jaguar SUV ► F-Pace M5 servislerine yakalandı ► Jag 4×4’e uygun dört mevsim lastikleri Life-long CAR dergisi okuyucusu Mike Sweetman, İngiltere’nin güneybatısındaki M5 otoyolu boyunca yaptığı yolculuklarda Jaguar’ın prototip F-Pace prototipine çarptı. Ortağı Natalie, Jag SUV’un Gloucester servis istasyonuna park ettiğinde fark etti. (İngiltere’nin yeni M-way dinlenme alanları gibi bir fast-food zincirinin… Read More »

Okuyucu casus Cambridgeshire Renault Kadjar

► ARAÇ okuyucu casus fotoğrafçıyı açar ► Graham Duce testte yeni Kadjar gösteriyor ► İngiliz at yarışı evinde! Hiç Fransa’da tatildeydiniz ve pürüzsüz asfalt ve bakımlı yollara hayran kaldınız mı? Belki de komşularımız nihayet İngiliz yollarının korkunç kalitesini kontrol ettiler – burada yeni Renault Kadjar’ı test ettiler. Eagle-gözlü ARAÇ okuyucusu Graham Duce, Newarket, Cambridgeshire –… Read More »

Range Rover Evoque Cabrio otoyola vuruyor

► Okuyucunun üstlendiği Soft-top Evoque ► Evoque kabini için yüksek belli bir görünüm gösterir. ► Okuyucu spyshots’unuzu buraya göndermek için bize gönderin! ARAÇ okuyucusu Chris Freshwater, M40’daki JLR’nin Gaydon HQ’sine doğru yaklaşan Range Rover Evoque Cabrio yönünü belirledi. Yakın çekimler için şapka çıkartın – kumaş çatılı 4×4’ün vücut oranlarının ne kadar derin olduğunu net bir… Read More »

Bir Audi okuyucu tarafından tasarlanan Next Audi A5

Bu, bir CAR web sitesi kullanıcısının alışılmadık bir sunumudur: bu chap, yeni 2016 Audi A5 için vizyonunu tasarladı. Reader Skender daha akıllı, iki kapılı A4 coupe için daha fazla Quattro-ey görünümlü bir yedek hayal etti. Skender, ‘Her sene Audi yeni çekici tasarımlarla şaşırtıyor’ diyor. ‘Eh, belki bir sonraki A5 B2 böyle görünecek!’ Ne düşünüyorsun? Aşağıdaki… Read More »

Porsche 991 GT3 RS (2015) Instagram kullanıcı tarafından yakalandı

Görünüşe göre, sadece en çevik Porsche 911 karayolu aracı olmak için değil, aynı zamanda en çok kepçeli olmak için bir teklifte bulunuyoruz. Bu, önümüzdeki Porsche 911 GT3 RS’nin bir başka resmi olmayan, bir zaman öncesi resmi. Yeni 991 RS’de, Nurburgring’in fotoğraflarından , patent fotoğraflarından ve hatta ölçekli model formundan önce bir göz attık , ama… Read More »