Tag Archives: Porsche

Yeni Porsche 911: 992’nin ilk resimleri

► Sonraki Porsche 911, 993 stiline geri döner ► Codenamed 992, Paris’te olmayacak ► İlk ayarlanmamış görüntüler Bugün, bizim snapper’larımız yeni 911’in (992) hemen hemen her açıdan yeni görüntülerini ve kamuflajsız olarak da teslim ettiler. Türkiye’ye henüz giriş yapmamış olsada dünya piyasasında oldukça yaygın. Yukarıdaki kapsamlı galerimizde, yeni Porsche 911’in ya da kod adlarında konuşursanız… Read More »

Altı kap 718 mi? Yeni Porsche Cayman GT4 benekli

► En son Cayman GT4 benekli ► 718 numaralı “Ring” de düz ► 4,0 litrelik düz altı motorlu Yeni bir Cayman GT4 geliyor. Porsche’nin 718 kupası, Nurburgring’de tekrar test edildi. Porsche’nin , altı potluk motorlu motorlardan dördüncü çeyrek daireye geçtiğimiz Porsche’nin genç spor otomobil serisinde, 7 silindirde altı silindirli gücün keyfini çıkaracak yeni bir yol… Read More »

Yeni Porsche 718 Boxster Spyder, Nurburgring’de casusluk yaptı

► Kepçe: Porsche 718 Boxster Spyder ► Fly çatı ve nat-asp düz altı güç ► Nurburgring’den yeni casus fotoğraf Yeni Porsche 718 Boxster Spyder, Almanya’da bulunan Nurburgring pistinde test edildi ve sivri uçlu sığ tavan çatısına sahip oldu. Yeni Porsche özelini Arctic Circle’da test ettiğimizden çoktan anladık – ve şimdi yüksek hızlara ve düşük sıcaklıklara… Read More »

Yeni 2017 Porsche Cayenne: ne beklemek

► Yeni Cayenne yakında açıklanacak ► Son çekimlerde çok az gizleme ► Audi Q7 ile aynı platform üzerine inşa edildi CAR’ın casuslarının bu son fotoğrafları, 2017’de daha sonra resmen açıklanacak olan yeni Porsche Cayenne’ye daha yakından bakmamızı sağlıyor. Porsche’nin en büyük SUV modeli, orijinal modelin 2002’de piyasaya sürüldüğünden ve 2011’de ardılı hale gelmesinden bu yana… Read More »

Porsche prototip prang: bir taşıyıcı kış testinde gizli bir sakatlık yayıyor

► İsveç’te Porsche taşıyıcıları düştü ► Kimse zarar görmedi – prototiplerin dışında ► Kış testinden alışılmadık bir kepçe Kış testi tehlikeli bir iştir: arabalar başarısız olabilir, ısıtma sistemleri çökebilir ve arabalar yoldan kaymaktadır. Ve bazen, öyle görünüyor ki, test araba taşıyıcıları, herkesin görmesi için değerli yüklerini dökerek çökebilir. Bizim casuslar, bu Porsche kamyonunu İsveç’teki açıklanmamış… Read More »

Porsche Cayenne Coupe: hunkered aşağı elektrikli SUV karşılamak

► Mors Porsche Cayenne Coupe için casusluk yaptı ► Bu tamamen elektrikli bir prototiptir. ► Hedef: Tesla Model X, Jag’ın e-SUV’leri Bu, İskandinavya kış testinin ilginç bir noktasını oluşturuyor: Zuffenhausen’de çizilecek bir Porsche Cayenne Coupe için başka bir katır. Ve hikaye daha ilginç hale gelir. Porsche’nin Mercedes-Benz GLE Coupe , BMW X6 ve diğer çarpık… Read More »

Porsche yeni 718 Boxster GTS’de arama yapıyor

► Yaklaşan Porsche 718 Boxster GTS benekli ► Daha fazla güç; şasi ve aero tweaks ► 2017 sonuna doğru satışta bekleniyor Yeni yang%C4%B1n%C4%B1z%C4%B1” ayd mu eh taze d ayakl roadster kar hisleriniz de olabilir daha g bir gts versiyonu i> Peki, yeni ne olacak? Geleneksel Boxster’ın ortaya çıkmasından hemen önce ortaya çıktığı söylentileri olan a%C3%A7%C4%B1lan”… Read More »

Porsche Panamera G2 melez ve vagon ‘yolda’

► Yeni Panameras bir sel geliyor ► Porsche şefi Oliver Blume her şeyi anlatıyor ► Estates, melezler, kuponlar ve daha fazlası Melezler, çekim freni, uzun dingil mesafesi, coupe – herkes için bir Porsche Panamera (herkes, bir aile ekspresinde harcayacağı £ 100k olan herkes) olacaktır. CEO’su Oliver Blume’ye göre, Alman spor otomobil üreticisi ikinci nesil limuzinin… Read More »

Porsche Panamera Mk2 spyshots: 2016’nın yeni Panam kod adı G2

► Yeni 2016 Porsche Panamera’nın fotoğrafları ► 2. nesil salondaki en son haberler ► Melezler, yeni gövde modelleri ve daha fazlası Stuttgart’taki mühendisler yeni 2016 de%C4%9Fmemi%C5%9F”> gibi ince 3D efektli kuyruk lambalarını gizliyor gibi görünüyor. 2016 Porsche Panamera: detaylar Codenamed G2, yeni Panamera, ilk nesil spor salonunun takibi ve grup kardeşleriyle daha yakından ilgili olacak.… Read More »

Unmasked! 6 prototip spied testi yapıldı, CAR + Mayıs 2016

► İç parçayı en son prototiplere alın ► Yeni Citroen C3 Picasso daha mini-SUV’a gidiyor ► M5 100kg tutuyor ve 4.4 litrelik ikiz turboyu koruyor Mk2 Panamera (2016) Porsche’nin ikinci Panamera (kod adı G2) bu yılın ilerleyen zamanlarında tüm turbo motor serisini ve Sport Turismo konseptine dayanan bir atış frenine uzayan yeni bir modüler platform… Read More »

Boşluk ve hız: Porsche Panamera Çekim Brake benekli

► Panamera Çekim Fren prototip benekli ► Porsche’nin 2012 Spor Turismo konseptine dayanarak ► Dizel, benzin ve melez versiyonları bekleniyor Eğer sadece %C3%A7ekim” freni versiyonu> yolda. Nürburgring’de çekilen bu casus çekimler, Porsche’nin yeni devasa panonun geliştirdiği Panamera Shooting Brake’i gösteriyor. Panamera” sport turismo concept> tanıttı. Bu konsept, 2015’in sonlarında piyasaya sürülecek olan yeni bir Panamera”… Read More »