Tag Archives: Oturma yeri

Ibiza pompalanır: Yeni Seat Arona SUV benekli

► ‘Arona’ olarak adlandırılan yeni kompakt SUV ► Bir sonraki gen İbiza hatchback dayanarak ► Bu yılın sonunda açıklanacak olması nedeniyle Eğer kompakt SUV pazarında yeterli bir seçim olduğunu düşündüm Sadece zaman, birlikte başka yeni rakip geliyor – şeklinde Ibiza’ya” dayanan yeni arona yan yer seat serisindeki ikinci suv olacak. rakipler say ve nissan juke… Read More »

Beni görmedin değil mi? 2017 Koltuk Ateca Cupra prototip benekli

► Barcelona’da düzenlenen Seat Ateca Cupra prototipi ► Standart olarak AWD ile gelmesi bekleniyor ► 286bhp 2.0 litrelik benzinle güçlendirilecek Yeni casus atışları, Seat’in yaklaşan Seat” ateca cupra> aynı çözülmemiş ‘prototipi’ de, Barselona’da, yüz gerdirilmiş Koltuk” yetkilileri lansman etkinli g araban sadece bir kat oldu ancak s konusu bitmi e yak vurgulad ayn zamanda seat… Read More »

Seat SUV (2016) çekmeye devam ediyor

► 2016 Seat SUV spied testi ► Leon-on-stilts’ın erken önizlemesi ► 2016 Cenevre Fuarı için planlanan ilk gösterim Seat, yakın gelecekte yolda en az iki, hatta üç, yüksek sürme modeliyle SUV’lerin saldırısını gösteriyor. İşte, işçilerinin meyvelerinin erken bir işareti, Avrupa’da aşırı yüklü bir römorkla Avrupa’da test yapmak. Bu yaklaşan Seat SUV modeli hangisi? Koltuk başkanı… Read More »

Facelifted Seat Leon gizli kalıyor

► Güncelleme Seat Leon gece testi için casusluk yaptı ► Özellikle kapsamlı bir kamuflaj işi ► Sadece küçük dış değişiklikler bekleyiniz Tüm bu ağır bandajın altında bir yerlerde yüz gerdirilmiş bir CARI’nin” uzun zamand filoda bir yak seat leon tsi yar sene boyunca nas okumak i buraya t>