Tag Archives: Mini

Mini 2017’nin lansmanı için gelecek nesil JCW Countryman’ı hazırladı

► Next-gen Mini Countryman JCW benekli ► 228bhp 2.0-litre turbo dört alır ► 2017’den sonra normal modelden sonra gelmesi nedeniyle Kahvaltılarınızda tutun: Yaklaşan ikinci nesil Mini’nin” crossover> yeni nesil amiral gemisi versiyonudur. Normal Taşralıdan nasıl farklı olacak? Bu prototip itibaren o daha iyi anlaşılır yeni” jcw modellerinde> olduğu gibi aynı 2.0 litrelik turboşarjlı dörtten gelecek.… Read More »

Mini Convertible: 2016’nın yeni soft-top Mini’sidir.

► Almanya’da yeni Mini Cabrio spied ► Pram tarzı yumuşak top ile sopa ► 2016’da gösterime girmesi nedeniyle Bizim casuslar, yeni Mini Convertible’ı Almanya’daki en üst seviyedeki testiyle yakaladılar – çatı mekanizmasına ilk uygun bakışımızı ve Mini soft-topun içine bir bakış atmamızı sağladılar. Bu harika bir şey değil; Mini Convertible’ın, yakında hayata geçirilecek olan Roadster… Read More »

Mini Minor (2019): bebek Mini üzerinden dört temel soru

► Bebek Mini Minör nedeniyle 2018/19 ► Toyota ile işbirliği içinde ► Karşılaştığı dört temel zorluk Geçtiğimiz ay, BMW’nin Mini Mini adlı dublajlı bir araba ile küçük araba köklerine Mini’yi geri almayı planladığını açıkladık. Orijinal kepçe için buraya tıklayın . Bebek arabası, Rocketman konsept otomobilinin kaldığı yerden devam edecek ve 2018/19’da BMW’nin bebek Mini’sinde işbirliği… Read More »

Mini Minor (2019): gerçekten küçük bir Mini kartlara geri döndü

► 2018/2019 için Mini Minör planlandı ► Toyota ile ortaklık önerdi ► 3450mm ayak izi BMW, Mini-Mini ile küçük araba köklerine geri dönmeyi planlıyor. Bu, Alman mülkiyeti altında podji yapan tarihi İngiliz bebeğin hayranları için harika bir haber ve küçültülmüş Mini Rocketman konsept otomobilinin (resimde) boşuna olmadığını gösteriyor. Ama aynı zamanda ilginç bir endüstriyel gelişme:… Read More »

Mini Cooper S Cabrio (2015) casus fotoğrafları

Mini, 2015’in sonlarında lansmanından önce yeni Mini Convertible’ı test etmekle meşguldür ve bu casus fotoğrafları, Almanya’daki Nurburgring’deki bir titizlik testi sırasında Cooper S hotshot’ını yakaladı. En son kepçe resimleri Mini Convertible Mk3’ün seleflerinin yumuşak kumaşını koruyacağını doğruladı. Katlanan sert üst kısımlar yok – Mini, sadece sert bir çatıyı kapatmak için ambalaj alanına sahip değil. Buradaki… Read More »

Mini Clubman Cooper S (2014) sıcak Mini vagonu Nurburgring’i ele alıyor

Site-gövdeli Mini, Clubman adında bir sonraki yeni Mini olan şu anda Cooper ve Cooper S triminde yeniden doğmuş şapka arkasını görüyoruz. Üç kapılı Mini’yi giden modele yeterince farklı bakmadığınız için cezalandırırsanız, bu yeni Clubman caddede olabilir. Daha uzun, daha düşük ve daha kolay kullanım için ekstra bir kapı büyüdü. Bundan daha fazlası – tasarımcı kendi… Read More »