Tag Archives: Mercedes-Benz

Yeni Mercedes-AMG GT4: alev alev yanan dört kapılı basamak

► Tam 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yakında ortaya çıkıyor ► 4.0 V8 gücü, Panamera, M6, RS7 rakip olacak ► Dört kapılı AMG GT4, FLAME kamarası ile konuştu! Bu yılki Cenevre Otomobil Fuarı’nda Mercedes, AMG-GT 4 kapısını, hepimizin beklediğimiz yepyeni ateş soluma kupasını ortaya çıkardı. Korkusuz Porsche Panamera’nın bir rakibi olmak için tasarlanan yeni GT-4, AMG… Read More »

Yeni 2019 Mercedes GLB kepçe: Bir bebek G-wagen geliyor!

► Bebek Mercedes GLB kepçe ► Kış testinden fotoğraflar ► 2019’dan beri, chunkier GLA kardeşleri Uygun zamanlama hakkında konuşun: Mercedes, yeni G-sınıfını hiç göstermezken, küçük kardeşini aldık. Codenamed X247, yeni Mercedes GLB, Eylül 2019’da üretime girecek ve özünde G-Wagen gibi bir bebek gibi giyinen kompakt bir GLA. Evet, kitlelere tıknaz SUV görünümünü getirmek için bir… Read More »

Spied: 2018’in yeni yarım ev Mercedes-AMG A35 hot hatch

► Yeni Mercedes-AMG A35 spied ► A45 sıcak kapağının üçte ikisi ► Yeni spyshots, patrondan ayrıntılar Yeni 2018 Mercedes-AMG A35 hot hatch’in ilk casus fotoğraflarına bakıyorsunuz – AMG’nin 43 basamaklı modelinin başarısını tekrarlamak için teklif veren tam gelişmiş A45’e bir yarı ev. Bu resimler, bir çift ciddi görünümlü egzoz borusu, ön spoyler, ekstra hava girişleri,… Read More »

Sonraki Mercedes A sınıfı: en iyi bakış

► 2018 Mercedes-Benz A sınıfı lekeli ► 2017 sonlarında dördüncü gen hatch bekleniyor ► En son MFA2 platformu tarafından destekleniyor Mercedes-Benz’in yeni 2018 A-sınıfını gösterene kadar uzun sürmeyecek. Mühendisler mevcut AK platformundan yükseltilen yeni temelleri geliştirmeye devam ettikçe çeşitli prototip yinelemeleri yakaladık. Bu yeni çekimler bize daha iyi bir görünüm kazandırıyor, ancak tasarım detaylarının hala… Read More »

Henüz en aşırı AMG GT ile tanışın: Black Series’in kaldığı yerden devam edin

► Ultimate AMG GT testi ► Black Serisi etiketi söylentiler ► GT4 yarış arabasından etkilendi Daha fazla aşırı bir Mercedes-AMG GT yolda olabilir mi? Canavar SLS” amg black serisi> için doğal bir halef olur. Ama mevcut AMG GT R ile hemen hemen aynı görünüyor mu? En büyük hediye, egzoz düzenlemesidir – GT4 motorunda olduğu gibi,… Read More »

AMG’nin 1000bhp Projesi One hypercar, kelimenin tam anlamıyla …

► AMG Project One’da en son Hypercar ► Frankfurt’ta başlatılacak olması nedeniyle ► H, hibritlenmiş F1 aktarma organları, 1020bhp 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda resmi olarak ilk çıkış tarihinden önce Mercedes-AMG Project One hypercar’da erken bir erişim sneak peek. 2,4 milyon sterlinlik halo araba, 1,6 litrelik F1’den türetilmiş hibrit güç aktarma organından 1020bhp geliştirecek ve yaklaşık… Read More »

Mercedes-Benz X sınıfı pick-up daha fazla detay sızar

► Mercedes-Benz X sınıfı pick-up ► Kış testi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ► Henüz en kaba Merc İskandinavya’da nelerin test edildiğine bakın: Soğuk hava dayanıklılığı denemelerine tabi tutulan yeni 2018 Mercedes-Benz X sınıfı pikap kamyonu, sıcaklıkların düştüğü zaman ilk kez başlayacağından emin olmak için. Casuslarımız yeni X’i endüstrinin Kuzey İsveç’teki Arjeplog’daki buzlu test merkezine… Read More »

Executive açılır kapanır: Yeni Mercedes-Benz E sınıfı Cabriolet

► Yeni Mercedes-Benz E sınıfı Cabriolet casus çekimleri ► Yeni serideki dördüncü bodystyle olacak ► 2017’de tam olarak açıklanması bekleniyor yakla%C5%9Fan” emlak> ve coupe varyantlarının yanında yer alacak. Burada görülen prototip kamufle edilirken, yaklaşan Cabrio E-sınıfının kumaş katlanır çatısı olacağı açıktır. Çizgisel olarak, belirgin E sınıfı ipuçlarının dışında, S” a s yank bekleyebilirsiniz.> Mercedes-Benz E-sınıfı… Read More »