Tag Archives: McLaren

McLaren 570S 2 + 2: Spor Serisi bazı ekstra koltukları filizliyor

► Garip McLaren 570S test arabasının casus çekimleri ► Olağandışı tavan çizgisi 2 + 2 olabileceğini gösteriyor ► Genişletilmiş karbon fiber MonoCell küvet zaten gösterildi Yeni McLaren 570S sansasyonel. temiz” ama olduk sade bir sava> görmek için yeterince sansasyonel. Ama Mac’in yapamayacağı bir şey, onun Porsche rakibi olan rakibi, çocukları anne ve babanın yanında taşıyor.… Read More »

McLaren 675 LT Örümcek geliyor: ama bu değil

► McLaren 675 LT Spider geliştiriyor ► 2016’daki müşterilerden dolayı ► Bir başka sınırlı seri Macca McLaren, yeni bir 675 LT Spider’ı geliştiriyor. Bu model, normal 650S ve sevilen F1 yarışları arasındaki boşluğu dolduran parlak ‘Longtail’ baskısının yumuşak bir versiyonu. Ne yazık ki, bu casus fotoğrafları o arabadan değil. Kamuflaj altında saklanan arka tampon deliklerinin… Read More »

İlkbahar 2015 lansmanı için McLaren P13 V8 Sports Series onaylandı

Burada, yeni McLaren Spor Serisinin karbon fiber küvetinde ilk bakışımız var, P13 daha küçük McSupercar, Woking’in Porsche 911 bölgesine uzanmasını sağlıyor. Bugün McLaren, 650S’nin küçük kardeşi olan P13’ün bir dizi görüntüsünde dördüncüsü yayınladı ve buradaki mevcut galerimize ekledik. Şimdi, kriko kapıları ile birlikte pistte hareket halindeki aracı gördük ve McLaren, otomobilin 2015 yılının Nisan ayında… Read More »

McLaren 500S (2015): P13 hakkında bildiğimiz her şey

McLaren Automotive, önümüzdeki yaz başında geldiğinde 500S’nin kötüye çıkabileceği 2015 P13 projesi tarafından yönetilen iddialı lansman planının ikinci aşamasına girmek üzeredir. Neden 500S? Rozeti, daha düşük güç çıkışını (500bhp) ve 650S’nin altındaki aralık konumunu gösterdiğinden. Ferrari ve Lamborghini’nin aksine, şimdiye kadar 200 bin avronun (160.000 £ dan daha az) spor araba bölgelerini veba gibi kaçınmaktan… Read More »

McLaren P13 (2015) prototip spied testi

McLaren, sıcak çekişmiş £ 100k + spor otomobil pazarında savaşmak için pençelerini keskinleştiriyor. P13 kodlu girişi, 2015 yılında Porsche 911 Turbo’lu bir hurdaya sahip olacak ve önceki ortakları Mercedes ve onun yakın gelecekteki GT AMG süper kupasıyla kibrit eşleşmesini sağlayacak. Bana bir McLaren 12C gibi görünüyor… Bu araba, İspanya’da test scooped, aslında neredeyse stok olan… Read More »

McLaren P1, Nurburgring’in rekorunu kırdı (2013)

McLaren, 903bhp P1 hibrid supercar ile Nurburgring’e geri döndü ve bir üretim yol arabasının ulaştığı en hızlı tur zamanını belirlemeye çalıştı. Casus fotoğrafçımız, ‘Ring dün’ öncesi üretim öncesi ‘XP2R’ vurusunu izledi ve bize, ünlü Alman devresindeki lensini geçtiğinde gördüğü en hızlı araba olduğunu söyledi. Resimlerimizde, P1, maksimum saldırı “Yarış” Modunda açıkça görülebilir: arka kanat, maksimum… Read More »

McLaren Senna: Karbon Görünümlü Otomobili Piyasaya Sürdü

McLaren Senna‘nın yeterince dikkat çekici olmadığını düşünenler için, şimdi Senna Carbon Theme sürümü var. Kağıt üzerinde, neredeyse ‘stok’ araba ile aynı. İstatistiksel olarak, P15 Sennas’ın çift turboşarjlı 4.0 litrelik V8, çift kavramalı yedi vitesli şanzıman ve 789 bgp ve 590 lb ft çıkışları paylaştığı için küçük bir değişim söz konusudur. Bunun yerine, P15 Carbon’daki değişim… Read More »

McLaren Senna GTR: Süper otomobil olağanüstü bir güncelleme getirdi

McLaren Senna GTR yasal olarak dünya ülkelerinde caddelerde sürülmesi tamamen yasaklanmıştır. McLaren Senna GTR: Süper otomobil olağanüstü bir güncelleme getirdi. McLaren 2017 yılında Senna supercar’ı piyasaya sürdüğünde , şirketin şimdiye kadar yaptığı en uzlaşmaz yol aracı olarak faturalandı. Şimdi Senna GTR denilen yeni bir versiyon var – ki bu hiç de uzlaşmaz bir yol. F1… Read More »

MSO, Cenevre Otomobil Fuarında McLaren 720S Atlantic Blue ‘yu Tanıttı!

Cenevre Otomobil Fuarı ‘nın açılışı bu gün gerçekleşti ve görücüye çıkartılan birbirinden efsane otomobiller fuar takipçileri tarafından bir hayli ilgi gördü diyebiliriz bunlardan bir taneside McLaren 720S Atlantic Blue. İngiliz otomobil firması McLaren, 720S Atlantic Blue üretimi ile Formula 1 için ürettiği araçlar haricinde en hızlı otomobilini bizlere 2018 Cenevre Otomobil Fuarında tanıttı. Geçtiğimiz yıl… Read More »