Tag Archives: Lamborghini

Yeni Lamborghini Urus SUV, ‘Ring’in etrafında çökertildi

► Lamborghini Urus’un fotoğrafları ► Lambo’nun ilk ana SUV ve ilk turbo ► Satışa 2018, 145.000 TL’ye mal olması bekleniyor Başka bir Lamborghini nerede test edilir, ancak Nurburgring’de? Yeni gelen, gelecek olan Urus’a” ye verilip verilmeyece tart> – bu Lamborghini ya da ana şirketi Audi / VW tarafından hafifçe alınan bir karar değildi. 2018 Lamborghini… Read More »

Papped! Lamborghini Huracan Performante Spyder teste tabi tutuldu

► Huracan Performante Spyder’ın ilk resimleri ► Kupa benzer deli aero tweaks ► Bu şimdiye kadarki en hızlı düşüş olabilir mi? Bu, yeni Lamborghini Huracan Performante Spyder’daki ilk bakışımızdır, çünkü casuslarımız, Nurburgring’deki sert bir şekilde dönüştürülebilir Lambo testini püskürttü. Huracan Performante, 2017 Cenevre gösterisini fırtına ile çekti ve Green Hell’de 6dk52sec tur zamanını resmi olmayan… Read More »

Kanatlamak: Lamborghini’nin yeni 2017 Huracan Superleggera casusluğu

► Hızı hala hızlı olan prototip ► Yeni egzoz sistemi, daha fazla güç ► Hem Spyder hem de coupe sunulabilir Bizim casus fotoğrafçılarımız, en hızlı kat%C4%B1lmas%C4%B1” gereken bir huracan> daha agresif olduğunu bildiriyor. Bu prototip aynı zamanda, önceki prototiplerde görülen normal beş cıvata ilişkilerinden farklı olarak, merkezi kilitli tekerleklere de sahiptir. Başka ne yeni olacak?… Read More »

Lamborghini için sırada ne var? Sant’Agata dördüncü model aralığı mulls

► Lambo ürün planlama kepçesi dosyası ► Dördüncü ürün yelpazesi ne olacak? ► Yeni Espada veya Jarama ön koşucular Yeni başkan Stefano Domenicali’nin Lamborghini’nin geleceği konusundaki vizyonunu henüz duymadık, ancak selefi Stefan Winkelmann’ın elektromobilitesine gelecekteki spor otomobil konseptinin ayrılmaz bir parçasıydı. Örneğin yeni SUV rozetli Urus’u alın. 2019’dan itibaren, son derece hızlı olan Lambo 4×4,… Read More »

Lamborghini Centenario LP770-4 resimleri sızdırıldı

► Yeni Lamborghini patent başvuruları ► Cenevre’de 2016’da bekleniyor ► Centenario LP770-4’ü inceleyin Lamborghini, 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda en güçlü süper otomobilini ortaya çıkarmayı planlamaktadır ve sıkı bir güvenlik çemberine rağmen, bu tasarımın, tasarımını gösterdiğine inanılan yeni bir patentte ortaya çıkmıştır. Sadece ne kadar güçlü? Başka bir sızıntı bunu veriyor. 2015 yılında ‘Centenario LP770-4’ adına… Read More »

Lamborghini Huracan ‘Superleggera’ spyshots: Bu daha hızlı V10 mu?

► Yeni spyshots Huracan ‘Superleggera’ yakala ► Ferrari 488’e ayak uydurmak için daha hızlı süper araba ► Alüminyum ve karbon fiber yapı, V10 havai fişek Bu yeni casus fotoğrafları, yeni bir Lamborghini Huracan ‘Superleggera’ya ilk uygun bakışımızı sunuyor mu? Kaynaklarımız, V10’un daha hızlı olduğunu gösteriyor – Lambo, yükseltilmiş performans modellerini gizlemek için yarış tarzı çıkartmaları… Read More »

Lamborghini Urus Kendinden Sıkça Söz Ettirecek!

Crossovers, bir zamanlar Porsche’nin çılgın spor otomobillerinin gelişimini finanse etmek için geçit satma başarısının yolunu izleyen spor arabalara odaklanan lüks otomobil üreticilerinin öfkesidir. Şimdi Lamborghini, Jaguar, Bentley, Maserati ve Alfa Romeo’nun ardından oyunu alıyor. Lamborghini ve geçitler iyi bir eşleşme gibi görünmeyebilir, ancak Traktörler yaparak başlamış olan bir şirket için, SUV segmentine doğru ilerleyen bir… Read More »

Lamborghini Huracan Performante Spyder: Üst Düzey Heyecan Yaşamak İsteyenlerin Tercihi

Aklım gider aklına diyeceğiniz harika bir otomobil (acaba otomobil diyerek haksızlık mı ediyoruz ?). Hayallerinizin ötesinde diye bir slogan var bu slogan tam bu araç için söylenmiş diyebiliriz çünkü hayal bile edemeyeceğimiz özellikler ve görünümle dolu neyse çok uzatmadan konuya geçelim. Miami Bulvarı’ndaki eve doğru gözüken bir parça vuruşlu süper araba mı istiyorsunuz? Lamborghini’nin cevabı… Read More »