Tag Archives: Kia

Scooped: yeni 2018 Kia Niro EV ücretleri

► Yeni Kia Niro EV kepçe ► Bu saf elektrik modeli ► Almanya’da testler yapıldı Kia Niro serisi , saf bir elektrikli model üretmek üzeredir – ve casuslarımız, 2018 lansmanından önce halka test yaptı. Kardeş markalar Hyundai ve Kia , modellerinin çoğunda çok güçlü bir stratejiyi izliyorlar ( Ioniq serisine tanıklık ediyorlar ) ve Niro’nun… Read More »

Category: Kia Etiketler:

Kia, bir sürücü aracı oluşturur! GT konsepti 2017 yılında üretime geçti

► 2011 GT Concept gerçek oldu ► 2017’de satışa açılan dört kapılı coupe ► Global araba, İngiltere’ye gelecek 2011 Frankfurt Otomobil Fuarı’ndan Orijinal” konseptinden> daha az minyon ve daha geniştir, 2 + 2 spor otomobilinden daha büyük bir lüks coupe çizgisi boyunca ortaya çıkar. Kia ‘son far ve ızgara tedavisi, a la Mazda” rx-8> tarzı… Read More »

Category: Kia Etiketler:

2016 yılında Kia Soul için yeni bir vücut

► Facelifted Kia Soul casuslu ► 2016’da daha sonra başlatmak için ► Taze ışıklar, tamponlar Sadece dün, çok gelişmiş ikinci nesil Kia’n%C4%B1n” en yeni> otomobilini, yedek parça gelene Soul” da daha rekabet co2 emisyonlar ve yak t faydalanabilir kia bildirisinden ka bir> Facelifted Kia Soul, büyük olasılıkla yılın son çeyreğinde, 2016 sonundan önce piyasaya sürülecek.… Read More »

Category: Kia Etiketler:

Yeni 2017 Kia Picanto gizli kalıyor

► Tamamen yeni Kia Picanto görüldü ► 2017 sonlarında kullanıma sunulması nedeniyle ► Rakip Up, Twingo, i10, Viva olacak Bu battaniye bağlı gizem hatchback, 2017’nin sonlarında geçerli şehir otomobil modelinin yerine geçmesi nedeniyle tamamen yeni Kia Picanto’dur. Hyundai i10 ile ikiye katlanan mevcut Picanto, 2011’den bu yana bir süredir devam ediyor. Kapakların altında ne var?… Read More »

Category: Kia Etiketler:

Kia Sportage 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı öncesinde adımlarını attı

► Yeni 2016 Kia Sportage ► Yeni casus fotoğrafları dökülme detayları ► Yeni kabinin içinde henüz en iyi görünüm Yeni Kia Sportage , 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda ilk defa kamuya açık yapmaktan kaynaklanıyor. Ancak casuslarımız, her geçen gün yeni bir geçiş yapıyor. Bu araba, Almanya’nın Frankfurt kentindeki Avrupa teknik merkezinin yakınında, son üretim kaplaması üzerinde… Read More »

Category: Kia Etiketler:

Kia’nın Ceed Serisi Büyük Aileler İçin Sportswagon İle Geliyor

Kore markasının 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki standında yer alan yeni Kia Ceed hatchback , tamamen öngörülebilir değil, tamamen Ceed Sportswagon ya da emlak olmaktan çıkmış durumda. Peugeot 308 SW, Hyundai i30 Tourer ve Renault Megane Sport Tourer gibi rakiplerini de ele geçiren Ceed, daha öncekinden daha büyük bir önyükleme ve yeni hatchback’de bulunan yeni bir… Read More »

Kia Ceed Hatchback 2018 Resmi Olarak Ortaya Çıktı

Kia’nın yeni Ceed hatchback’ine derinlemesine bir bakış atmıştık, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı otomobilin ilk çıkışını işaret ediyor. Daha pratik Ceed SW bölgesi ile birlikte ortaya çıkarıldı ve yeni bir görünüm, yenilenmiş iç mekan ve yeni motorlar ile cildin altında bir dizi değişikliğe sahip yepyeni bir model. Bu makale arabageek.com ‘a aittir. Kia Motors Avrupa CEO’su… Read More »

Yeni Kia Ceed Sportswagon, Cenevre’de Boy Gösterecek!

Üretici olarak katılım sağlayanların bir hayli fazla olduğu Cenevre Otomobil Fuarı 2018 yılında tüketiciler için inanılmaz ürünler bekliyor diyebiliriz. Cenevre Otomobil Fuarı bir alanda baktığımızda firmaların güçlerini ve neler yapabildiklerini açıkca ortaya koyan tüketicilerle buluşarak boy gösterdikleri bir katılım fuarı diyebiliriz. Kia Ceed 2018 Sportswagon bir çok geniş bagaj imkanı olan otomobilden daha seçilebilir olacak… Read More »