Tag Archives: İlk Resmi Resimler

VW T-Cross mini geçit alay etti

► VW’nin beşinci ‘T’ yumuşak yol tutucusu ► T-Cross, Nissan Juke rakibi ► MQB Polo tekniğini paylaşıyor Geçtiğimiz hafta, yeni T-Cross’un yakın üretim prototipini VW testine tabi tuttuk (şimdi aşağıdaki resimlere bakınız) ve şimdi Volkswagen, yeni mini-crossover’ının resmi tasarımını yayınladı. Seat Arona and a rival to the ever-popular Nissan Juke , the group’s smallest soft-roaders… Read More »

Yeni Lamborghini Aventador SVJ sporları herhangi bir Lambo’nun “en iyi güç-ağırlık oranı”

► Yeni maksimum Lamborghini Aventador ► Superveloce SV Jota’nın tanıtımı ► Yolda ve yolda – ‘Ring’de Spied Süper Veloce Jota için ayakta duran yeni Lamborghini Aventador SVJ, Sant’Agata’nın onayladığı tüm otomobillerin en iyi güç-ağırlık oranına sahip olacak. En yüksek Aventador, Ağustos 2018’de Pebble Beach’te dünyaya ilk kez hazırlanıyor ve şirket önceden detaylara dökülmeye başlıyor. Instagram… Read More »

Yeni BMW 8 serisi tam olarak ortaya çıktı

► Tamamen yeni BMW 8 serisi coupe ► Lansmanından iki motor ► Bu ay satışa sunulan 76k £ ‘dan başlayan fiyatlarla Tamamen yeni BMW 8 serisi nihayet burada. İki kapılı büyük tourer, markanın yeni amiral gemisi olur ve 6 serisinin yerini alır ve BMW’nin “8” dediği gibi, ayın bitiminden önce satışa çıkar. M5“>’s powertrain and… Read More »

Yeni Ford Focus: bilmeniz gereken her şey

► Yeni Ford Focus ortaya çıktı ► Fiyatlar detaylı, burada ► Bilmeniz gereken her şey Yeni Ford Focus, ‘Focus türünün nihai evrimidir’ diyor Ford Avrupa ürün geliştirme sorumlusu Joe Bakaj. Oldukça büyük bir anlam ifade ediyorlar, çünkü son 20 yıldır, Focus satın alabileceğiniz en iyi aile hatchback’i Volkswagen Golf ile destekliyor. Bu Ford için büyük… Read More »

Yeni Porsche 911 GT3 RS: Nurburgring’in 7 dakikalık kucağına iniş

► Halkada 7 dakika ► 2018’in sert Porsche’si ► £ 141k için Yours Porsche 911 GT3 RS’nin hızlı olduğunu biliyorduk, ancak şimdi Alman markası, en son RS’nin ne kadar hızlı olduğunu kanıtlıyor ve bunu YouTube’a gönderiyor. Porsche GT3 RS’yi, performans araçlarının doğal kanıtı olan Nordschleife’e aldı ve bu, yeni, nihai, doğal olarak emilmiş Porsche 911’in… Read More »

Yeni 2017 BMW 5 serisi ortaya çıktı: daha hafif, daha hızlı, daha gelişmiş

► Yeni yedinci nesil BMW 5 serisi açıklandı ► Geniş güç aktarma organları ve teknoloji ► Şubat ayı sonunda satışa, 2017 sonunda ‘Eğer kırılmazsa, düzeltmeyin.’ Bu, birçok açıdan, BMW” serisinin resimleri> . Kod adı G30’dur, 7″ serisinden> daha büyük böbrek ızgaralarını eklemek de dahil olmak üzere, Beş’in dışında hafif bir çalışma yaptı. Her açıdan daha… Read More »

RS Q8, ‘Ring: Audi’nin amiral gemisi SUV’u daha da yumuşattı

► Tamamen yeni Audi RS Q8 amiral gemisi ► SUV, Sport Quattro styling ipuçlarını kullanıyor ► Temmuz 2018’de hafif melez gücüyle standart model Audi, 2018’de birçok şey için eleştirilebilirdi, ama titizlik onlardan biri değil. RS Q8, her zaman beklediğimiz bir arabadır ve bu, Ingolstadt’ın otomobil pazarında kesinlikle her bir tabanı kapsaması için sistematik stratejisindeki en… Read More »

Yeni Rolls-Royce Cullinan SUV: Gavin Green’in uber-SUV’u ele geçirmesi

► Yeni Rolls-Royce Cullinan SUV ► V3 563bhp, arkadan yönlendirmeli, awd ► $ 275k civarında sizin olabilirsiniz Yeni Rolls-Royce Cullinan en büyük, en ağır, en pahalı, en lüks, en heybetli, en zarif bitmiş, en abartılı, en göze çarpan ve en göz korkutucu olanıdır (eğer bu canavar ve onun Parthenon ızgarasının arkasında senin arkasında yarıştığını görürsen)… Read More »