Tag Archives: Hyundai

Yeni 2018 Hyundai Santa Fe SUV çıkılıyor

► Yeni Santa Fe daha keskin şekilleniyor ► Çok gelişmiş dinamikleri bekliyoruz ► Hedef: Skoda Kodiaq yedi kişilik Hafifçe gizlenmiş 2018 Santa Fe’nin bu yeni casus fotoğrafları, Hyundai’nin hedeflediği dünya hakimiyet planının hız kazandığı kanıtıdır. Koreli üst pirinç, Avrupa’daki en büyük Asya otomobil markası olma hedefini zaten doğruladı ve bir dizi rekabetçi SUV bu projenin… Read More »

Hyundai i30 N: Sıcak bir kapak karanlık atı mı?

► Hyundai i30 performans versiyonu ► Yeni ‘N’ ayar bölümü tarafından geliştirildi ► Daha fazla N modeliyle birleştirilecek Hyundai , geliştirme programının sonuna ulaşan İngiltere’deki yeni i30 N sıcak kapak testinin prototipini gösteren bir tanıtım videosu yayınladı. Hyundai i30 N, şirketin yeni N bölümü performans kolunun ilk meyvesi ve 2017 yazında piyasaya sunulması nedeniyle. Hyundai’nin… Read More »

Nurburgring’de Hyundai RM16 orta motorlu hiper hatch

► Hyundai orta motorlu coupe / hot hatch! ► RM16 konsepti Nurburgring’de konuşlandırıldı ► Yeni N performans markası yüksek hedefler Burada, Nurburgring’deki endüstri testi sırasında sürpriz bir nokta var: Hyundai’nin yeni N performans markasının orta motorlu hiper kapağı. Bu, 2016 yazında Güney Kore’deki Busan otomobil fuarında gösterilen RM16 konsept otomobilidir – ancak şimdi yolda ve… Read More »

Hyundai i40 facelift (2015): Santa Fe’nin tadı

Almanya’nın bu yeni casus fotoğrafları, emlak kılığında yeni 2015 Hyundai i40’ı ele geçirdi; revizyonlar dört kapılı salon için de geçerli olacak, CAR anlıyor. Hyundai i40 (2015): Yeni ne var? Çok fazla değil, kabul etmeliyiz. I40’ın dış cephesini maskeleyen hafif kıvrımlar, orta dereceli bir yüz el becerisini gizleyerek, markanın ‘akışkan heykel’ tasarım dilinin son evrimini ortaya… Read More »

Hyundai Veloster Turbo facelift (2015) casus

Hyundai, Oddball coupe için bir dizi düzeltmeden önce, Nurburgring’de revize edilmiş bir Veloster Turboyu test ediyor. Casus fotoğraflarımız, kıvrımları sadece mütevazı stilleri ayarlayan ısınan Hyundai Veloster Turbo’yu gösteriyor. Hiç şaşırtıcı değil, çünkü Veloster – tartışmamız gereken zor olanlardan biri. Bununla birlikte, bu prototip spor kaputu kaputu üzerindeki kesişme, Hyundai’nin Veloster’ın kendine özgü hava girişlerini güncellemek… Read More »

Hyundai Kona SUV: Kona Electric sürümü tam olarak ortaya çıktı

Hyundai Kona SUV: Kona Electric sürümü tam olarak ortaya çıktı. Hyundai’nin yeni Kona Electric crossover’ı, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Avrupa çıkışını yaptı ve daha sonra 2018’de İngiltere’de satış için onaylandı. Hyundai doğru zamanlama yaptı – şimdi bir elektrik crossover geliştirmek ve göstermek için daha keskin bir zaman değil; Jaguar, I-Pace ile yapıyor, Audi e-tron quattro… Read More »

Hyundai Le Fil Rouge Concept Otomobil Önizleme Görüntüleri

Hyundai, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Le Fil Rouge adlı son konseptini ele geçirdi. Bu konsept, bir SUV, salon veya kapak olup olmadığına bakılmaksızın, tüm Hyundai tasarımlarının geleceğinin bir göstergesidir. Le Fil Rouge konsepti, yeni, çığır açan “Sensuous Sportiness” tasarım felsefesini ilk kullanan kişidir. Le Fil Rouge düşük ve geniş ve ön ucunda muazzam bir ızgara… Read More »