Tag Archives: Honda

‘Ring’de güncellenen Civic Type R güncellendi

► Yeni Tip R benekli ► Nurburgring’de test ► Olası Tip S Bizim snappers bir değil, ama Nurburgring de Honda Civic Type R test iki iterasyonları yakaladı – ve tüm işaretler olası bir orta-yaşam facelift işaret ediyor. İlk otomobil, mevcut bir Tip R’ye çok benziyor, ancak biraz revize edilmiş farlara sahip bir camo’d tamponuna sahip.… Read More »

Yeni 2017 Honda Civic Type R darbeler: spyshots

► Honda Civic Type R kürekli ► Yeni 2017 sıcak kapak ► Fulspace 300bhp + turbo yumruk Giden Honda Civic Type R uzun sürmedi, değil mi? Bizim casuslarımız, 2015’in tarih kitaplarına olan merakını hayrete düşürecek yeni 2017 modelini yakalamakla meşguldü. Tipik olarak kısa bir kullanım ömrü ile Japonlar Civic serisi kilit, stok ve varilleri 2016… Read More »

Londra’da görülen Honda Civic Type R (2015) prototipi

Serendipity harika bir şeydir – yeni Honda Civic Type R modelinin prototip versiyonu, sadece Londra’nın merkezinde iken CAR fotoğrafçı Richard Pardon tarafından sağa doğru sürdü. Ve hayır, önceden ayarlanmış bir kurulum değildi; Bu çekimler doğrudan iPhone’undan geliyor. Şaşırtıcı derecede ince bir prototip sargı ve Oxford Circus’un çevresindeki zorlu sürüş yollarının bariz alameti göz önüne alındığında,… Read More »

Honda NSX (2015) Nurburgring’de casus fotoğraf testleri

Honda, yeni NSX’i 2015 yılında hibrid supercar’ın lansmanı öncesinde geliştirme programını tamamladığı için Nurburgring’e getirdi. Otomobil ABD’de Acura NSX ve Avrupa’da Honda NSX olarak satılacak. 2015 NSX pistini ilk kez izledik; Honda ayrıca, Temmuz 2013’te ABD’de Mid-Ohio Sport Car Kursu’nda bir prototipi de test etti. Bir yıl sonra, yeni Honda NSX Mk2, geliştirme programının bir… Read More »

Honda Civic Type R (2015): turbo sıcak kapak yeni casus fotoğrafları

Honda, 2015’te piyasaya sürülmeden önce yeni Civic Type R sıcak kapağını test etmeye devam ediyor. Ve bu yeni casus fotoğrafları, Honda’nın 2014 ilkbaharında daha önce gösterilen Civic Type R Concept otomobilinden çok fazla sapma yapmayı planladığını kanıtlıyor. Resimlerimiz, Avrupa titizlik testinden geliyor ve Tip R’nin, Cenevre Motor Show otomobilinin gövde setini, yoğun şekilde şekillendirilmiş spoiler,… Read More »

Honda Jazz X-Road Dünya Lansmanı Olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda!

Cenevre Otomobil Fuarı tartışmasız Türkiye’nin bir çok otomobil firmasının sabırsızlıkla beklediği otomobillerini hem yayınlayacağı hemde oradaki katılımcılarla belirli konularda iş birlikleri yapacakları bir otomobil fuarı olacaktır. Türkiye’den de bir çok katılımcı cenevre otomobil fuar’ına inanılmaz derecede hazırlandı ve katılımlarını Dünya genelinde duyuracak ses getirecek şekilde tamamladı. Honda Jazz X-Road ise tartışmasız fuarın en çok ilgi… Read More »

Honda, EV Sport Concept ile klasik ’60’lı spor otomobilini yeniden tanıttı

Honda, EV Sport Concept ile klasik ’60’lı spor otomobilini yeniden tanıttı. Honda , gösterişli Urban EV Concept şehir arabasını , mantıksal olarak Sport EV Concept adlı muhteşem iki kişilik EV spor otomobiliyle takip etti. Honda’nın sayısız tasarım stüdyoları arasındaki bir iç rekabeti izleyen son birkaç ay içinde hızlı bir şekilde geliştirilen Sports EV Concept, şimdilik… Read More »

Honda Urban EV Concept Tek Kapı Elektrikli Modeli ile Piyasaya Çıkıyor

2017’nin Frankfurt Otomobil Fuarı’ndan Honda’nın muhteşem Urban EV konseptini hatırlıyor musunuz? Şunu biliyorsunuz: çağdaş akülü elektrik aktarma organlarını acımasızca sevimli retro-ilham stiliyle birleştiren korkak küçük kapak? Gelecek yılın sonlarında üretim için onaylanan Urban EV, Honda’nın BMW i3 rakibi için ‘2019’un başlarında’ sipariş defterleri açacağı haberine bir adım daha yaklaştı. Serin, minimalist iç detaylar ve benzer… Read More »

Tümüyle yeni Honda CR-V Avrupa çıkışlı oldu

Bu, tümüyle yeni Honda CR-V, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı‘nda Avrupa çıkışını gerçekleştiriyor. Dürüst olmak gerekirse, gerçekten öyle. Bu gerçekten eski olanın resmi değil. Honda, yeni CR-V’nin çıtayı iç kalite, incelik ve ferahlık açısından arttırdığını söyledi – umarız bu doğrudur, çünkü ilk bakışta kesinlikle herhangi bir darbeyi yükseltmez. Oh hadi, o kadar sıkıcı olamaz…? Tamam, tamam,… Read More »