Tag Archives: Ferrari

Ferrari SUV: 2019/2020 crossover için kartlarda hibrid V8 aktarma organı

► F16X: Ferrari’nin SUV’u ele geçirmesi ► Boss crossover projesinin canlı olduğunu kabul ediyor ► 2021 nedeniyle, hibrid güç paketi olabilir   Ferrari’nin yeni SUV’u geliyor ve 2019 ya da 2020’de geldiğinde hibrid V8 gücünü kullanabiliyor. Ferrari CEO’su Sergio Marchionne, onun hakkında ve Ferrari’nin genel olarak gelişmeleri hakkında daha fazla bilgi veriyor. Lamborghini Urus’u sıkıca… Read More »

Gelecek Ferrari Dino: V6 supercar projesi hala yaşıyor

► CAR’nin sanatçısı Ferrari Dino izlenimi ► Artı V6 prototipinin görüntüleri ► 2,9 litrelik V6, potansiyel PHEV hibrid varyantı Az sayıda spor otomobil, Ferrari Dino’nın uzun süredir söylediği geri dönüş gibi bir çok konunun konusu olmuştur. En son haberler, geri dönüyor ve hatta bir geliştirme kodu var (F17X) – ancak zamanlamanın şu anda 2023’te durduğu… Read More »

Yakaladım! 2019’un yeni Ferrari 588’i – ve bu sefer de bir V6 olacak

► Ferrari F588 vahşi attı ► Bu 488 GTB’nin yerine geçti ► 2019’dan itibaren – V6 versiyonu ile! Yakın zamanda yakalanan casus fotoğrafçılarımızın bu gizli yeni Ferrari prototipi hakkında bilgi almak için etrafta dolaşıyorduk. Ve eminim ki yeni F588 – aslında 488 GTB serisinin yerine geçiyor. CAR’ın kaynakları, giriş seviyesi V8 supercar’ın piyasaya sürülmesinden dört… Read More »

Gizem Ferrari supercar patent başvurusunda ortaya çıkıyor

► Sıradışı Ferrari patent resimleri dosyalandı ► Bir kerelik komisyon komisyonu ► Bize düşündüğünüzü söyle! Seninle dürüst olacağız; Ferrari’nin bu yeni LaFerrari tasarımlı stil alıştırmasıyla ilgili planlarını tam olarak bilmiyoruz. Ancak Maranello’nun şekli etrafında birçok patent için başarılı bir şekilde başvurması, bunun ciddi bir proje olduğunu gösteriyor. Hemen hemen her otomobilin tasarımı patentli olurken, sürecin… Read More »

Yeni Ferrari jenerasyonunda Dino V6 ve FF gullwing yıldızı, CAR + Eylül 2015

► Yeni Ferrari üretimi ► Yeniden tasarlanmış bir Dino V6 yıldızı olacak ► Radikal gullwing FF planları Yeni bir Ferrari spor otomobil dalgası geliyor, yeni başkan Sergio Marchionne, yepyeni bir V6 motoruyla güçlendirilmiş kompakt, orta motorlu bir ‘Dino’yu onayladı. Dino, yeni bir bileşen seti üzerine kurulacak ve yenilenmiş bir motor serisini paylaşacak olan, yeniden enerji… Read More »

Ferrari’nin V12 planları açıklandı: turbo yok, elektrikli yardım geliyor

Ferrari, V8 motorlarını turboşarj etmeye hazırlanıyor – 2015’in güncellenmiş, 458’inci Italia’da olduğu gibi – ama Maranello’nun V12’leri doğal olarak aspire edilecek, CAR ortaya çıkarabilir. En azından orta vadede V12’ler serbest nefesli kardeşliğin üyeleri olarak kalacaklar ve CAR dergisinin yeni Ağustos 2014 sayısında özel bir kepçe dosyası bu hafta Ferrari’nin yeni motorlarının detayları ile doludur. Monte… Read More »

Ferrari 2015 için FXX yarışçı ve LaFerrari Örümcek hazırlanıyor

Ferrari, 2015 yılında lansmanı için bir çift yeni LaFerrari spin- off’ı okuyor . Maranello grapevine, bir değil, ama önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan iki yeni hibrid supercar türevini öngörüyor. Haberler, CAR dergisinin 16 Temmuz Çarşamba günü satışa sunulan yeni Ağustos 2014 sayısında yer alan bir haberde dokuz gizli yeni Ferraris için plan ortaya koymasıyla geliyor.… Read More »

Turbo 3.8 V8 almak için Ferrari 458 Italia facelift

En sevdiğimiz Ferrari spor otomobilimiz, 458 Italia , turboşarjlı rotadan aşağı iniyor. Haber, birçok tifosi arasında dolaşan sinirleri ayarlayan, yüksek devirli, doğal olarak emilmiş Ferrari V8’lerin sonunu anlatıyor . CAR, Ferrai 458 Italia’nın, 2015 yılında bir noktada gerçekleşmesi beklenen, orta ömürlü ‘facelift’ sırasında California T’nin zorla indüksiyon 3.8-litre V8 motorunun bir versiyonunu almak için olduğunu… Read More »

Yeni Ferrari 488 Pista gibi özel bir süper araba nasıl takip edilir

Yeni bir Ferrari V8 ile ilgili neyi beğenmediniz? Stradales, Speciales ve Scuderias’ın iyi bilinen lastik izlerini takip eden Pista, tanıdık turboşarjlı V8’den 710bhp’lik bir skoru elde etmeyi başardı. Çabucak … Ama şasiye de bir makyaj verilir, Pista’nın kıvrımlarda heyecan yaratacağı ve aynı zamanda düzlüklere itileceği vaat edilir Ferrari iseniz, daha hızlı V8’lerin aile ağacını nasıl… Read More »