Tag Archives: Cupra

Cupra e-Racer Touring Sporting Car: Tamamen elektrikli TCR yarış arabası üretiyor

SEAT – Cupra’nın yeni kurulan sportif kolu, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde yeni e-Racer konseptini gezdiğini açıkladı, ancak ilk kez Cupra Ateca’nın yanında şirketin standının merkezinde sahne aldı. E-Racer, İspanyol şirketinin dünyanın ilk% 100 elektrikli turne arabası olduğunu iddia ettiği bir elektrik yarışmacısı – ‘ekolojik bir rekabet modeli’ – ve eğer resimler bir şeyse, bir… Read More »

Cupra, Ibiza’yı Cenevre otomobil fuarında cep roketi olarak ortaya koydu

Bir Cupra Ibiza konsepti, bugün Barcelona’nın yeni performans markasının piyasaya sürülmesini, Barselona’nın hemen dışındaki terk edilmiş bir yarış pistinde geçirdi. Ibiza hot hatch – 197bhp turboşarjlı dört potu Volkswagen’in Polo GTI’sinden çalıştırmak – Cupra markasının lansmanında bir sürpriz oldu. Şu anda bir prototip olan Seat içeriden bir test programının devam ettiği doğrulandı, ancak henüz onaylanmış… Read More »

Cupra Ateca – 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk bağımsız Cupra performans arabası

Yeni 2018 Cupra Ateca’ya bakıyorsun. Hayır, bu bir yazım hatası değil. Yeni bağımsız Cupra markasının ilk meyveleridir – ve bu, Audi 2018’de koltuk / Cupra standının kendi özel yarısında motor gösterisini ilk kez yapmaktadır. İspanyol otomobil üreticisi, performans bölümünü, Abarth’ın Fiat’a veya DS’den Citroen’e olduğu gibi, ayrı bir bağımsız rozet haline getirdi. Bu makale arabageek.com… Read More »

Cupra ile tanışın: Yeni araba modeli Seat tarafından tanıtıldı

Seat , Cupra’yı bağımsız bir rozet olarak tanıttığını onayladı ve İspanyol otomobil üreticisine Fiat veya DS’den Citroen tarafından Abarth’ın damarına daha sportif, ayrı bir marka kazandırdı. Tüm üçgenler, kıskaçlı hareketler ve dengeli enerji – süper kahraman rozetinin damarında tasarlanmış bir açısal logo gösteren yeni marka ortaya çıkarıldı. Koltuk rozetini gelecekteki performans modellerinde değiştirecektir. Bu bakır… Read More »