Tag Archives: Citroen

Citroen 2016 için cesur yeni C3 hazırlar

► Sonbaharda yeni C3 satışı ► Stand-out tasarım alışkanlığı ► Yakında açıklanacak Citroën yeni bir C3 hatchback’i supermini yıpranmasına girmek için okur ve eğer bu kamuflajlı prototip bir şeyse gitmezse, değirmenden başka bir şey görür. Otomobilin bu ay açıklanması bekleniyor, İngiltere’de satışlar sonbaharda bekleniyor. Mevcut Citroen C3’ün CAR incelemesi için buraya tıklayın Swirly decals altında… Read More »

Citroen C4 Cactus: Airbumps çıkışı ile daha rahat sürüş

2018 Citroen C4 Cactus yeni bir araba mı, yoksa sadece ağır bir facelift mi? Kim bilir… Bununla birlikte, bildiğimiz, Citroen ‘in crossover / SUV’ unun yakın zamanda piyasaya sürülen C3 Aircross , yaklaşan C5 Aircross ve belki de çok uzak olmayan bir gelecekte C4 Aircross için yer açmak için kompakt bir hatchback olarak yeniden konumlandırılmış… Read More »

Citroen Berlingo 2018 yılında ürettiği ticari sınıf araç ile yeni bir fark getirdi

Ticaret yapan kişiler yada geniş ailelerin tercihi aslında Citroen Berlingo ancak bu yeni görünümü sayesinde günlük ihtiyaçlarımızıda giderebileceğimi bir araç haline getirmişler tıpkı modifiye edilmiş gibi böyle olunca hem gençler tarafından ilgi görüyor hemde geniş aileler tarafından. Ticaret için olmazsa olmaz bir yapıya sahip olan Berlingo dijital medya olayında sınıf atladı diyebiliriz. Araç içine koydukları… Read More »