Tag Archives: Cenevre Otomobil Fuarı

Honda Jazz X-Road Dünya Lansmanı Olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda!

Cenevre Otomobil Fuarı tartışmasız Türkiye’nin bir çok otomobil firmasının sabırsızlıkla beklediği otomobillerini hem yayınlayacağı hemde oradaki katılımcılarla belirli konularda iş birlikleri yapacakları bir otomobil fuarı olacaktır. Türkiye’den de bir çok katılımcı cenevre otomobil fuar’ına inanılmaz derecede hazırlandı ve katılımlarını Dünya genelinde duyuracak ses getirecek şekilde tamamladı. Honda Jazz X-Road ise tartışmasız fuarın en çok ilgi… Read More »

Audi RS5-R Cenevre Otomobil Fuar’ında Gözde Araçlar Arasında

Yaptığı sloganla diğer firmaları baştan çıkartan Audi “Daha iyi dağlar sadece dağlar da olabilir?” diyerek ABT’den Audi RS5 bu ifadeyle tartışmaya hazır hale getirdi. Cenevre’de bir gösteri için bu araba hazırlandı, ancak yolda Avusturya Alpleri’nde muhteşem bir fotoğraf çekimi düzenlemeye karar verdi. Ve bir video çekmeyide ihmal etmedi. Bu gösteri sizi kayıtsız bırakmayacak. Çarpıcı bir… Read More »

Subaru Viziv Tourer Concept, Cenevre Otomobil Fuarı ‘nda Station Wagon Olarak Tanıtıldı

Cenevre Otomobil Fuarı tartışmasız dünyanın en iyi otomobil fuarlarından bir tanesi diyebiliriz. Cenevre gibi otomobil fuarları tüketicilerin tepkilerini birebir olarak gözlemlenebildiği sadece showroomlardaki müşterilerin değil yatırımcıların aynı zamanda bayilerinde katılım sağladığı büyük bir otomobil pazarı diyebiliriz. Subaru Viziv Tourer Concept Station Wagon olarak üretilmiş dört tekerleğinden de çekiş sağlayabilen güçlü ve performanslı bir geniş otomobil… Read More »

Audi A6 2018 Modeli ile Sekizinci Nesli Olarak Piyasaya Sürüldü

Audi A6 2018 Modeli Cenevre Otomobil Fuarı‘nda katılımcılara tanıtıldı. İnanılmaz iç dizayn ve gösterişli dijital fonksiyonlarıyla ilgi odağı oldu diyebiliriz. İnternet üzerinde görselleri ve teknik bilgileri sızıntılara uğrayınca Audi A6 2018 Modeli açıklamak zorunda kalmıştı. Dikkatimizi çeken en önemli hususlardan bir tanesi en ve boy olarak araçın büyütüldüğü bununla birlikte motor kısmında bir takım değişiklikler… Read More »

Mercedes AMG GT 63 S (4 Door) Coupe Cenevre Otomobil Fuar’ında!

Hız tutkunları için bu yıl en iyi seçeneklerden birisi Mercedes AMG GT 63 S olacak diyebiliriz. Bu gün başlayan ve 10 gün sürecek olan 2018 Cenevre Otomobil Fuarından inanılmaz görüntüler gelmeye devam ediyor. Araba Geek! takipçilerine fuar kapsamındaki tüm otomobilleri göstermeye ve teknik özelliklerinden bahsetmeye devam edeceğiz. Mercedes-AMG’nin dört kapılı modeli GT Coupe 2018 Cenevre… Read More »

MSO, Cenevre Otomobil Fuarında McLaren 720S Atlantic Blue ‘yu Tanıttı!

Cenevre Otomobil Fuarı ‘nın açılışı bu gün gerçekleşti ve görücüye çıkartılan birbirinden efsane otomobiller fuar takipçileri tarafından bir hayli ilgi gördü diyebiliriz bunlardan bir taneside McLaren 720S Atlantic Blue. İngiliz otomobil firması McLaren, 720S Atlantic Blue üretimi ile Formula 1 için ürettiği araçlar haricinde en hızlı otomobilini bizlere 2018 Cenevre Otomobil Fuarında tanıttı. Geçtiğimiz yıl… Read More »

2018 Genevre Motor Show 08 Mart 2018 ‘de Kapılarını Dünya’ya Açıyor!

Genevre Motor Show için günler sayılmaya nefesler tutulmaya başladı. 08 Mart 2018 ‘de açılışı gerçekleştirilip 10 gün süreyle katılımcılarına kapılarını açan ve burada Dünya’nın bir çok yerinden üretici ve tüketicileri bünyesine dahil eden birbirleri ile buluşturan büyük bir oganizasyonun isviçre gibi küçük çaplı ölçüsü ve nüfuslu oluşu olmasına rağmen harikalar yarattığı gerçeğinide göz önünde bulundurmak gerekli.… Read More »

Yeni Kia Ceed Sportswagon, Cenevre’de Boy Gösterecek!

Üretici olarak katılım sağlayanların bir hayli fazla olduğu Cenevre Otomobil Fuarı 2018 yılında tüketiciler için inanılmaz ürünler bekliyor diyebiliriz. Cenevre Otomobil Fuarı bir alanda baktığımızda firmaların güçlerini ve neler yapabildiklerini açıkca ortaya koyan tüketicilerle buluşarak boy gösterdikleri bir katılım fuarı diyebiliriz. Kia Ceed 2018 Sportswagon bir çok geniş bagaj imkanı olan otomobilden daha seçilebilir olacak… Read More »

2018 Toyota Auris Hybrid, Cenevre Otomobil Fuarı’na Hazır!

Cenevre Otomobil Fuarı‘na Dünya’nın her bir yerinden katılımcılar hazırlanıyor. Tartışmasız dünyanın en büyük otomobil fuarlarından bir tanesi olan Cenevre Otomobil Fuarı katılımcılarını heyecanlandırdığı kadar üreticileride heyecanlandırıyor. Birçok katılımcı yeni ürünleri görmek onları bünyelerine dahil etmek ve satışını yapmak için araştırma içerisine giriyor ancak ürünlerini satmak isteyen firmalarda birbirleri ile sürekli olarak yarış içerisinde yenilikler üretiyor.… Read More »