Tag Archives: Bentley

Tamamen yeni 2018 Bentley Continental GT, dünya çıkışından önce saatlerce konuştu

► Yeni 2018 Bentley Continental GT ► Panamera ile paylaşılmış yapı ► Conti GTC’nin en son spiz resimleri de Yeni %C3%A7%C4%B1kmas%C4%B1ndan” birka> saat önce, casus fotoğrafçılarımız yeni ‘lüks’ modelini daha önceki ‘prototip siyah’ gardıropu olmadan yakaladılar. 29 Ağustos 2017’de daha sonra yeni Conti GT’nin tam resmi fotoğrafları için CAR’in web sitesinde kalmaya devam edin. Bu… Read More »

Bentley fişleri takıyor: Hibrid Bentayga benekli

► Hibrid Bentley Bentayga görüldü ► 3.0 litre motor ve elektrik motoru ► Ekstra ‘yakıt kapağı’ şarj soketini gizler   Bentley’nin Bentayga 4×4’ün plug-in hibrid versiyonu üzerinde çalıştığı bir sır değil ve şimdi bir prototip Güney Avrupa’da sıcak hava koşullarına dayanıklı testlere tabi tutuldu. Bunun bir eklenti olduğunu nasıl biliyoruz? En kolay ipucu, bu Bentayga’nın,… Read More »

Yeni 2019 Bentley Flying Spur, Porsche süslü elbisesinde öne çıkıyor

► Yeni 2019 Bentley Flying Spur ► Panamera mule olarak Spied testi ► İki araç aynı MSB platformunu paylaşıyor Bentley , başlangıç ​​limuzini Flying Spur’un takipçisi olarak çalışıyor. Bizim casuslarımız, İskandinavya’da kış testinden geçiyordu; Bu, yeni Porsche Panamera’nın çalışan donanımına ve kayar gövdesine dayanan yeni salon için bir mühendislik katır. Yani Bentley ve Porsche ikiye… Read More »

İlk dizel Bentley yolu vurdu: Bentayga TDI benekli

► Dizel Bentley Bentayga casus çekim ► Audi SQ7’den motor alındı ► Rakipler Range Rovers ve Cayennes içerir Evet, sonunda oldu. SUV’u” olan iri olacak.> Başlangıçta, casus fotoğrafçılarımız tarafından resmedilen araba normal bir Bentayga’ya benziyor, ancak DVLA ile yapılan hızlı bir plaka kontrolü, deplasmanının 3956cc olduğunu ve dizel olarak listelenen yakıt türünü ortaya koyuyor. Motor… Read More »

Takılabilir hibrit almak için Bentley Falcon SUV ve Audi Q7, Q8

Bentley, içten içe doğru Crewe’de Falcon olarak adlandırılan yeni SUV’una son rötuşları koyuyor ve CAR’nin öğrendiği bir plug-in hibrid seçeneği ile sunulan ilk Bentley olacak. Crewe’s SUV, Volkswagen grubunun en son MLBevo platformuna dayanıyor, bu da Falcon’un 2015’te gelecek nesil Audi Q7 ve Q8 ile ilgili olacağı anlamına geliyor. MLBevo mimarisi ölçeklenebilir ve şaşırtıcı bir… Read More »

Bentley SUV (2016): henüz yeni 4×4 casus fotoğrafları

Yeni Bentley SUV, Avrupa’da test edildi – ve bu yeni casus fotoğrafları, Bentley 4×4’ün tartışmalı EXP 9 F konsept otomobilinden uzaklaşmayacağını gösteriyor. Kepçe resimlerimiz 2016 yılında bir showroom lansmanının öncesinde Alplerde dayanıklılık testinden geçirilen daha az gizlenmiş bir Bentley 4×4 prototipini ortaya koyuyor. Bentley SUV’un tasarımı üretim için nasıl değişecek? Bentley EXP 9 F konsept… Read More »

Bentley Continental ‘GT3’ Supersports (2014) daha sıcak parça odaklı Bentley spied

Bentley, gidiş-dönüş formunda GT3 yarışlarının bir bölümünü sunmak üzere olabilir. Yeni bir spoyler ve splitter kombinasyonuna sahip olan bu Continental GT V8, Almanya’nın Nurburgring bölgesinde yüksek hızlı testlere tabi tutuldu. Yakın zamanda ortaya çıkarılan V8 ‘S’ modelinin üzerine oturmak için daha sıcak bir Conti V8’e işaret ediyor. Bentley’nin gizemli ateşli Continental Continental GT’nin normal pop-up… Read More »

Gösterişli bir PHEV: yeni Bentley Bentayga Hybrid geldi

Bentley Bentayga PHEV yani birnevi fişli hybrid araç diyebiliriz. Bentley , yeni plug-in Bentayga modelinin “dünyanın ilk lüks hibriti” olduğunu iddia ediyor – Land Rover’ın yakın zamanda bir Range Rover PHEV ve Range Rover Sport PHEV’i kendi menziline dahil etmesi nedeniyle duymaktan memnun olmayacağı bir şey var. Yeni Bentayga Hybrid, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda ortaya… Read More »

Bentley Bentayga V8 Detaylı İnceleme

Bentley Bentayga hakkında daha fazla bilgi ► Bentley Bentayga V8 ► Cayenne Turbo’dan Motor ► Artı yeni özelleştirme seçenekleri Bentley , Bentayga ürün serisini yeni bir benzinli V8 opsiyonu içerecek şekilde genişletti. Benzinle çalışan yeni V8 opsiyonu Bentayga’nın “bugüne kadarki en sportif kılıcı”. Yeni benzinli V8 otomobil dizel V8 ve tam yağlı W12 benzininin yanında… Read More »