Tag Archives: Audi

Yeni Audi R8 Spyder spied testi: Bu yeni bir GT veya RS mi?

► Kamufle edilmiş R8 Spyder lekeli ► Drainpipe bir RS gibi tükeniyor ► Bu yeni bir R8 GT mi? Audi” r8> supercar’ı ve bu sefer Spyder formunda yeniden belirlendi. Daha önce gördüğümüz coupe versiyonu gibi, yeni araba da yeni bir yüz ve biraz da yeni egzozlar ile geliyor. ve” yeni q8 suv> benzer bir stil… Read More »

Avant + waders = yeni Audi A6 Allroad

► Yeni Audi A6 Allroad casus oldu ► Sınama fotoğrafları ► 2018 Allroad’dan ne beklenebilir? Yeni Audi A6 Allroad test dışı ve test hakkında – ve bu casus fotoğrafları, manevralar üzerindeki 2019 modelini, tipik olarak swirly camo wrap altında saklanan ekstra vücut kaplaması ve off-roader hesaplamaları ile gösteriyor. Daha önce Allroads örneğini takip etmek için… Read More »

Yeni Audi SQ2, neredeyse tüm camo’yu sardı

► Yeni Audi SQ2 teste yakalandı ► Spy fotoğrafları araba eksi camo göster ► Sportif makyaj, Audi TTS motoru Ingolstadt’daki daha hızlı ekip, sizden önce gördüğünüz yüksek performanslı Audi SQ2’ye Q2 geçişini çevirmekle meşgul. Hemen hemen tüm kıvrımlardan uzak ama henüz% 100 showroom koşulunda değil, henüz en iyi görünümümüz olan 300bhp + cep roketi. Mühendislerimiz,… Read More »

Yeni Audi S8: test limitinde lekeli yumruklu limuzin

► Yeni Audi S8’in casus resimleri ► Yana doğru giderken yakalandı ► Aluminyum teknoloji, hibrit know-how Yana doğru limuzin klaxon ateş! Audi’nin yeni S8 exec’sı, Nurburgring testi sırasında kendisini bazı ciddi slaytlara yerleştiren kamuflajsız olarak tespit edildi. Yeni Audi S8’in önümüzdeki yıl içinde ortaya çıkması bekleniyor, bu son görüntülerde görülen oldukça ciddi karbonlu seramik frenler… Read More »

Başka bir isme sahip Urus: Audi SQ8, kış testinde serbest kalır

► Audi SQ8 benekli ► Coupe-SUV, Urus’tan ilham aldı ► Üretim-spec Q8 takip edecek Audi’nin Q8 coupe-SUV’u, 2018 pazar lansmanı için onaylandı ve Audi’nin kapakları çekmesini beklerken, Porsche üzerinde daha sıcak SQ8 modelinin bazı taze casus fotoğraflarını çekmemiz gerekecek. Macan. SQ8, daha sonra, 2017 Cenevre gösterisinde başlangıçta gösterilen Q8 konseptinin Urus” cayenne> , BMW” x6>… Read More »

Yeni 2018 Audi RS7: buzda dans

► Yeni 2018 Audi RS7 ► Kış testine başvuruldu ► Yeni V8 turbo, 600bhp Yeni 2018 Audi RB7 kanıtlayan dışarı gördü ve yaklaşık İsveç’te kış testinde edilmiş Audi gibi daha ayık, çoğunlukla elektrikli arabalar başlatmayı hazırlar bile – onun ağıl yüksek performanslı modellerinde vazgeçmek ilgili değil yeni E-tron EV . Mühendislerimiz, doğrulama testlerinden ayrıldıkça, bu… Read More »

Yeni 2019 Audi Q3 casus: SUV saldırısı devam ediyor

►   Yeni 2019 Audi Q3, casus ►   Yeni Q4 SUV’u bölme ►   Casus fotoğrafları, özellikleri, fiyatları Ingolstadt SUV yapbozundaki son parça olan yeni 2019 Audi Q3’e bakıyorsunuz. Casuslarımız, Almanya’daki bu gizli prototipi test etti. Audi’nin trend belirleyen Range Rover Evoque ve diğer moda-bilinçli geçitler için cevabı var. Q3 Mk1, 2011 kadar uzun… Read More »

2018’in en lüks süpermini mi? Sonraki Audi A1’in casusluğu

► Audi’nin bir sonraki A1’i casus ► Platform Polo ile paylaşıldı ► 2018’de kullanıma sunulması nedeniyle Şu anki Audi A1 , 2010’dan beri showroomlarda çalışmakta zorlandı ve şimdi bu yeni resimlerde batonu değiştirmeye, spied testine geçmeye hazırlanıyor. Mk2 A1, aynı MQB-A0 platformunu en son VW Polo , Seat Ibiza ve Seat Arona olarak paylaşacak. Bu,… Read More »

S6 yeni 2018 Audi A6 ürün yelpazesine katılıyor

► Yeni 2018 Audi A6 kepçe ► Yeni S6 hakkında son bilgiler ► Casus fotoğrafları, intel ve daha fazlası Yeni 2018 Audi A6 serisi, kendine özgü yeni tarzını, teknolojisini ve yönünü izleyerek bu yılki yeni A8 ürün serisinden hızlıca takip edecek. Ama bu kamuflaj altında, yeni Audi exec daha edgily tarz ve değil sadece bir… Read More »

Audi, büyük SUV basında yeni Q4 ve Q8’i doğruladı

► Audi yeni Q4 ve Q8 SUV’ları doğruladı ► Artı 2020’ye kadar üç yeni E-trons ► 2019’da yaklaşık £ 30k olan yolda Q4 Audi bugün, yıllık genel toplantısında bir dizi yeni sportif SUV’u doğruladı: Q4 ve Q8, 2020 yılına kadar E-tron elektrikli otomobillerin üçlüsü ile birlikte piyasaya sürülecek. Audi yönetim kurulu başkanı Rupert Stadler, hissedarlarına… Read More »

Audi A5 Mk2: 2016’da gelen yeni A5 ailesi

► 2016 Audi A5 ve S5’in yeni casus fotoğrafları ► Yaklaşan A5 serisini aldık ► Yeni hat için daha hafif, daha yalın teknoloji B9 ailesinin kod adı verilen yeni 2016 S5″ cabriolet> ortaya çıkardı. Yeni S5’in bir 349bhp 3.0-litre V6 TFSI ile güçlendirilmesi bekleniyor ve eğer her şey plana giderse, bu yılın sonunda ortaya çıkarılmalıdır.… Read More »