Tag Archives: Alfa Romeo

Yeni 2017 Alfa Romeo crossover’ın etrafında ve içinde rehberli bir tur atın.

► En yeni Alfa’nın yaklaşan SUV’unu edinin ► Yeni X4 rakibi ‘Stelvio’ olarak adlandırıldı ► En iyi spyshots henüz – içte ve dışta yeni” giulia salonuyla> paylaşacak yeni SUV’u ele geçirdi. Bu son spizisyonlar, BMW X4’lere benzemeyen eğimli bir tavan çizgisiyle, spektrumun daha sportif ucunda, şık bir şekilde tasarlanmış yumuşak yol tutucuyu tasvir ediyor. Bir… Read More »

Alfa Romeo’nun geleceği: crossovers, estates, hatchbacks – ama yeni exec yok

► Alfa Romeo sekiz yeni otomobil hazırlıyor ► İki geçit, iki mülk… ► … ayrıca spor otomobiller ve yeni kapaklar Alfa Romeo , geri dönüş planında önemli bir noktada bulunuyor. Yeni Giulia şimdi, genel olarak sıcak bir resepsiyona başlıyor. Ancak sahnenin ardında Torino’daki şefler, kurulu olan – esasen Germanic – rekabet üzerindeki baskıyı sürdürmek için… Read More »

Alfa Romeo Giulia: Çarşamba günkü dünya çıkışının önünde bir önizleme

► 24 Haziran 2015’ten itibaren yeni Alfa Giulia ► RWD’ye geçiş uzun gecikmeli ► Giulia SUV’lerin, spor araçların katılmasıyla katıldı Alfa Romeo’nun yeni 3-serisi / C sınıfı / XE / A4 sektörüne meydan okuyan yeni Giulia kompakt sürümü, daha sonra 24 Haziran 2015’te dünya çıkışları ile gösterilecek. Ama zaten araba hakkında çok fazla ipucu var:… Read More »

Alfa Romeo Stelvio ve Giulia sürümlerine Nurburgring Edition eklendi

Alfa Romeo, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki standında rekor kıran Giulia ve Stelvio Quadrifoglio’yu bir çift yeni özel baskıyla onurlandırıyor. Alfa Romeo Stelvio ve Giulia sürümlerine Nurburgring Edition eklendi. Alfa Romeo Giulia ve Stelvio NRING edisyonları, Nürburgring çevresinde rekor tur sürelerini kutluyor. Giulia, Green Hell’i 7dk 32sec’de vuruyor, Stelvio ise en hızlı üretim SUV rekorunu 7dk.… Read More »