Hyundai Veloster Turbo facelift (2015) casus

By | Ağustos 20, 2018

Hyundai, Oddball coupe için bir dizi düzeltmeden önce, Nurburgring’de revize edilmiş bir Veloster Turboyu test ediyor.

Casus fotoğraflarımız, kıvrımları sadece mütevazı stilleri ayarlayan ısınan Hyundai Veloster Turbo’yu gösteriyor. Hiç şaşırtıcı değil, çünkü Veloster – tartışmamız gereken zor olanlardan biri.

Bununla birlikte, bu prototip spor kaputu kaputu üzerindeki kesişme, Hyundai’nin Veloster’ın kendine özgü hava girişlerini güncellemek ve 184bhp turbo motordan daha iyi hava akışını yönetmek için çalışıyor olabileceğini düşündürmektedir.

Bunun karşısında Korelilerin, Hyundai-Kia nabzının başka bir yerinde görülen, sıcak hatchback şeklindeki daha güçlü 201bhp 1.6 turboya yükseleceğini hayal edersiniz. Ancak, kaynaklarımız Veloster Turbo’nun aynı motorla yapışacağını gösteriyor.

Peki facelifted Hyundai Veloster Turbo’da yeni olan ne?

Hyundai mühendisleri, Almanya’daki kaynaklarımıza göre, Veloster’in şasisindeki gelişimlerine odaklanıyor.

Özellikle, sürüş ve elleçleme iyileştirmeleri ve daha iyi direksiyon tepkisi üzerinde çalışıyorlar.

Yeni bir alaşım jant tasarımı da kullanılacak, duyuyoruz. CAR dergisinin Hyundai Veloster Turbo uzun süreli test incelemesi için buraya tıklayın.

2015 Hyundai Veloster için yeni bir gardırop mu?

Bu casusluk çekimleri, Veloster için yeni bir burun ortaya koymaktadır; Eski otomobilin iki parçalı ızgarası, yatay darbeleri vurgulanan daha büyük bir parça ile bir makyaj nedeniyle görünüyor. Yeni bir burun işi ile bir arabanın yüzünü değiştirmenin en basit yolu.

Otomobilin ilk kez İngiltere’de piyasaya sürülmesinden üç yıl sonra, facelifted Hyundai Veloster’ı 2015 yılında showroomlarda görmeyi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir