Hyundai i40 facelift (2015): Santa Fe’nin tadı

By | Eylül 4, 2018

Almanya’nın bu yeni casus fotoğrafları, emlak kılığında yeni 2015 Hyundai i40’ı ele geçirdi; revizyonlar dört kapılı salon için de geçerli olacak, CAR anlıyor.

Hyundai i40 (2015): Yeni ne var?

Çok fazla değil, kabul etmeliyiz. I40’ın dış cephesini maskeleyen hafif kıvrımlar, orta dereceli bir yüz el becerisini gizleyerek, markanın ‘akışkan heykel’ tasarım dilinin son evrimini ortaya çıkarır.

Hyundai’nin değiştiğinin detayını saklayan ağır bir ön ve arkaya giyilir. Ancak, yatay çubukları ön kaplamadan açıkça görünen daha belirgin ızgaraya ve merkezi olarak monte edilmiş H-for Hyundai rozete dikkat edin. Daha heybetli, Santa Fe tarzı bir ızgaraya benziyor, bahse gireriz.

İç mekan da güncellenecek. Bilgi ve eğlence sistemleri ve revize edilmiş ekipman seviyeleri gibi yeni ve yeni işlevler bekliyoruz.

Bununla birlikte, büyük bir mühendislik değişikliği beklenmemektedir, ancak günümüzün benzin ve dizel motor yelpazesi büyük oranda değişmeden devam etmektedir. Ve – hayır – üretim için Recaro koltukları veya rollcages beklemeyin; Bu, sürücülerin Almanya’daki Nordschleife’de test sırasında bozulmadan korunması için sadece bir güvenlik önlemidir.

Fiyatlar, yeni 2015 Hyundai i40 ürün yelpazesi

2015 facelift ile fiyatların artması beklenmiyor; salon bugün 19,105 £ ‘dan başlar ve vagon 20,355 £ – mütevazi bir enflasyon artışı bekleniyor.

2015 baharında showroomlardaki yeni görünüm Hyundais’e bakın.

Yükseltilmiş i40, daha küçük i30 aralığında (yeni bir turboşarjlı motor ailesi kazandı) ve Oddball Veloster coupe ailesine yapılan benzer değişiklikler ile sprint 2015’te birleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir