Henüz en aşırı AMG GT ile tanışın: Black Series’in kaldığı yerden devam edin

By | Kasım 26, 2018

► Ultimate AMG GT testi
► Black Serisi etiketi söylentiler
► GT4 yarış arabasından etkilendi

Daha fazla aşırı bir Mercedes-AMG GT yolda olabilir mi? Canavar SLS” amg black serisi> için doğal bir halef olur.

Ama mevcut AMG GT R ile hemen hemen aynı görünüyor mu?

En büyük hediye, egzoz düzenlemesidir – GT4 motorunda olduğu gibi, egzoz boruları soldaki ve sağdaki difüzöre entegre edilmiştir. Normal AMG GT R’nin merkezi bir egzoz çıkışı, artı iki borusu da her iki yanda vardır – ancak burada resmedilen araç orta egzoz çıkışını içermez.

Difüzör ve sabit arka spoyler, mevcut GT R’ninkilerle benzer şekilde görünür, ancak modelleri ayırmak için küçük tasarımlı tweaks ile birlikte daha fazla aero-gelişmesi takip eder. GT R ​​zaten çok geniş bir araba, ancak bu varyant hala daha geniş büyüyebilir.

Daha az ağırlık, daha az ses yalıtımı ve hafif bileşenler ve daha fazla güç beklemek – GT R zaten 577bhp de oldukça kaslı olmasına rağmen, biz zaten aynı 4.0 litrelik ikiz turbo V8 motoru gerilmeye yetkin olduğunu biliyoruz E63 AMG salon ve mülkündeki görevlerinden 600bhp +.

Mercedes AMG GT spyshots

Galerideki diğer görüntüler, örtülü arabanın Nordschleife’deki GT R ile arka arkaya test edildiğini gösteriyor. Sınıra itiliyor, ve bir kaç fotoğrafın biraz ötesinde…

Bu yeni model gerçekten AMG GT Black Series olarak adlandırılacak mı?

Muhtemelen görünüyor; AMG patronu Tobias Moers, daha önce bir Siyah Seri AMG GT modelinin eserlerde olduğunu ima etti.

GT4 isminin daha önce söylendiği gibi, yarış arabasına bağlanmak için söylendiği gibi, pek muhtemel görünmüyor – aynı isim zaten dört kapılı bir AMG GT modu l için söylentilere kapılıyor ve ayrıca, sayısal olarak daha düşük bir performans seviyesi ima ediyor. Porsche’in ticari marka GT3 model adından daha…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir