Gecenin bu saatinde Kutup Dairesi’nin kuzeyi, guv? Yeni 2018 Londra taksi sıkıldı

By | Kasım 13, 2018

Yeni Londra siyah taksi kepçeli
Hibrid taksi kış testinde casusluk yaptı
Fare kepçe: yeni 2018 kabin elektrik gider

Bu bir polis memuru: uzun objektifli kar tüccarlarımız, bu hafta, İsveç’in kuzeyindeki kış testinde bir Londra siyah taksisini ele geçirdikleri zaman, farklı bir tür spyshot selamladılar.

Tamamen psychedelic kamuflajla süslenmiş olan bu yeni Londra Taksi Şirketi TX5’in gelecekteki Londra kabini için bir prototip.

2017’nin sonlarında hizmete gireceğini duyuyoruz – yeni Londra belediye başkanı Sadiq Khan’ın 2018 dizel emisyonları üzerindeki baskısı için, zamanla taksilerin sıfır emisyon modunu kullanabilmesi gerektiğinde ısrar ediyor.

Londra Taksi TX5: o elektrik

Yeni siyah kabin, takılı hibrit bir elektrik aktarma organına sahip olacak ve pil bitene kadar saf bir EV olarak çalışmasına izin verecektir – bu noktada, yerleşik bir jeneratör aküyü doldurmak için devreye girer.

Londra siyah taksi: kış testi üzerinde spied

Chevrolet Volt veya CAR dergisinin kendi BMW i3 REX uzun süreli test arabasıyla aynı prensip.

Londra için ulaşım, 2013 yılında siyah taksilerin sermayedeki azot oksitlerin% 15’ini ve partikül madde çeyreğini oluşturduğunu tahmin ediyor.

Neden Kuzey Kutbu’ndaki bir Londra kara kabini test ediyorlar?

Çünkü bu, küresel bir üründür ve satışların, sıcaklıkların düzenli olarak sıfırın altına düştüğü, Londra’dan Moskova’ya kadar uzanan çok sayıda şehir için satışa sunulmasıdır.

Geçtiğimiz günlerde dikkat çektiğimiz garip Volvo XC90 testinin aslında bu Londra kabini için bir katil olduğu ortaya çıktı. Volvo’nun sahibi Geely her iki markanın da sahibi. 2013 yılında Londra Taksi Şirketi’ni satın aldı.

Yeni Londra taksi, Coventry’de 300 milyon sterlinlik yeni bir fabrikada üretilecek.

Şimdi bir PHEV plug-in hibrid: Londra siyah taksi TX5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir