ForFour için daha fazla güç: daha hızlı Brabus Smart ForFour (2016) spied

By | Ekim 14, 2018

► Brabus Smart ForFour benekli
► Daha fazla güç, daha düşük süspansiyon
► İlkbahar 2016 için zamanında piyasaya sürülecek

16,9 saniyenin buzul 0-62mph zamanı ile, 1.0-litre Smart ForFour, 2015 yılında test ettiğimiz en yavaş hızlanan otomobil oldu. Burada, ışıklar altında bırakılmayacak olan Merc’in lüks Renault Twingo ikizinin bir versiyonu var; CAR’ın casusları, soğuk hava testinden geçen daha hızlı bir Brabus baskısı gördü. (Çok soğuk, arka tampondan sarkan buz sarkıtları ile yargılayarak.)

Ne var ne yok?

İkiz egzozlar ve arkadan tahrik edilen arkadaki sürücüye biraz daha fazla denge sağlamak için daha geniş bir arka ray ile birlikte dikkate değer ölçüde daha düşük bir sürüş yüksekliği. Tekerlekler büyüdü (ve böylece frenleri vardı) ve ön tampona alt dudağına daha belirgin bir pout verildi. Üretim otomobilinin yeni egzozu kapatmak için sahte bir difüzöre sahip olması muhtemeldir.

Daha hızlı olan ForFour’un mevcut 0.9 litrelik turbo motorun daha güçlü bir versiyonunu veya Smart’ın Renault ortaklarından aldığı daha büyük 1.2 litrelik bir üniteyi kullanıp kullanmayacağı henüz kesin değil. Kaynağı ne olursa olsun, güç çıkışının 120bhp’yi aşması bekleniyor; bu da mevcut 0.9 litrelik otomobilin 88bhp’inde büyük bir artış. 2016 yılının ilk çeyreğinde otomobilin resmi yetkilisine biraz daha yakın bir şey bulacağız.

Mevcut 1,0 litrelik Smart ForFour’un CAR incelemesi için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir