Ford Mustang GT500 (2018): casus çekim ve ilk ayrıntılar

By | Kasım 17, 2018

► Ford Mustang GT500 casus
► Testte Hardcore kas arabası
► Gelecek Dodge Demon rakibi?

Ford , yeni nesil Mustang bir çentiği havuzun karşısındaki GT350’den daha yüksek bir seviyeye yükseltiyor ve CAR’ın fotoğrafçıları Detroit’teki testleri test etti.

Evet, çantadaki başka bir araba! Ama bir Mustang gibi görünen bir çantadaki bir araba ve yeni GT500 olabilir, duyuyoruz. Resimlerden de görebileceğiniz gibi, teorimizi desteklemek için seçebileceğimiz birkaç detay var.

Sence bu, 2018 Ford Mustang GT500 mü?

Tekerlekler tamamen kaplıdır (Ford’un son yaptığı zamanlar, altta gizli karbon seramik diskler vardı) ve ön yüzünde kesinlikle muazzam 305 mm genişliğinde lastikler etrafına sarılı – GT350’den 10 mm daha geniş. Ayrıca arka kanadın tam eksikliği ve tıknaz ön ayırıcıya benzeyen bir şey var.

Ford Mustang GT500 casus fotoğrafları

Motor veya performans özellikleri hakkında az şey biliniyor, ancak ABD raporlarına göre 5.2 litrelik ‘Voodoo’ V8’in daha güçlü bir versiyonunu görebiliyorduk. Supercharging gücü güçlendirmek için ileriye doğru yol olabilir, ancak bu doğrulanmamıştır.

Bunların hepsini ekleyin ve kısa süre önce ortaya çıkmış ve açık saçık olan 840bhp Dodge Challenger SRT Demon’la baş başa ya da en azından Chevrolet Camaro ZL1 ile başa çıkabilecek bir arabaya sahip olabilirsiniz.

Ne yazık ki, İngiltere yollarını en yakın zamanda görebileceğimiz bir şey değil, ama gölettekiler dişlerini batırmak için bir başka tatlı kas arabasına sahip olabilir.

Tüm Ford incelememizi buradan okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir