Fiat 500X Abarth (2018): Fiat bir sıcak kapak geçişini mi okuyor?

By | Ekim 19, 2018

Abarth 500X yolda mı?
Daha büyük frenler, çift egzoz
2017’den önce piyasaya sürülme olasılığı düşük

bakışımız olabileceğine inanıyor.

Bu frenler lezzetli görünüyor…

Standart otomobilden kesinlikle daha büyükler, ve bu at nalı 18in jantların ( Alfa Romeo Giulietta QV’den alınan şeylerin görünüşü) arkasındaki eksikleri yok.

Ayrıca standart otomobilden farklı olarak çift çıkışlı egzoz sistemi vardır – piyasada mevcut 500X’in üzerinde bir egzoz çıkışı yoktur. Fiat mühendisleri yeni split-çıkış sistemini nasıl yönlendirecekleri konusunda çalıştıkça, gözlerimiz arkadaki çekimlerdeki merakla düşük asılı egzoz borusuna çekildi.

CAR’ın fotoğrafçıları da gerçekten oldukça meyveli bir egzoz notu rapor ediyor. Fiat fabrikasında, daha önce sözü edilen Alfa Giulietta QV’deki 1750cc’lik bir ünite ve Alfa 4C spor otomobilini güçlendiren evrimi seçmek için birkaç güçlü benzinli motor var.

Normal 500X, hem ön hem de dört teker çekiş ile kullanılabilir. Bu özel prototip, galerideki powerslide tarafından değerlendiriliyor.

Daha hızlı bir geçit mi? Gerçekten mi?

Emsalsiz bir pazar değil. Nissan’ın Juke Nismo ve Mini’nin Countryman JCW’si önceki iki adet sıcak kapak / 4×4 melezi ve küçük SUV pazarı hala genişliyor.

Önceki Abarth rozetli Fiat 500 modelleri, daha küçük 500 hatch ve 500C cabrio ile sınırlı kalmıştır. Bir Abarth 500L’nin bir marka streç olabileceğini düşünüyoruz.

Abarth 500X adlı bir yapımın 2016’da çıkması olası değilken, 2017’nin sonlarında veya 2018’in başlarında daha yüksek bir olasılıkla ortaya çıkıyor.

CAR’ın uzun vadeli Fiat 500X test günlüğünü buradan okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir